Προς το περιεχόμενο

Horizon Forbidden West [PS4][PS5]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Μετά από την καθυστερημένη collection που πηρα 2 μήνες μετά, ήρθε η ώρα και του Lego :P

Έχω ψιλό ξενερώσει λίγο που είναι χτυπημένο κάτω στην ηλικία, αλλά τεσπα. 

 

20220608_153957.jpg

στείλε εντυπωσεις!!! θελω κ γω να το παρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, sndev είπε

στείλε εντυπωσεις!!! θελω κ γω να το παρω 

Δεν ξερω αν θελω να το κανω ακομα. Βασικα δεν εχω που να το βαλω. Ακομα και οι συλλεκτικες hfw και elden ring ειναι στο πατωμα στα κουτια τους. Βασικα πηγα τις προαλλες ΙΚΕΑ και ειδα ενα 2πλο ντουλαπι τοιχου με μηχανισμο που πιεζεις για να ανοιξει το φυλλο και δεν το βρισκω τωρα (αν το βρει καποιος αλλος, καλως :P)

Ισως παρω ενα τετοιο για πανω απο την τηλεοραση

Εδω παντως φανηκε ωραιο

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sndev είπε

στείλε εντυπωσεις!!! θελω κ γω να το παρω 

Το είχα πάρει και φτιάξει πριν από μερικές εβδομάδες, είναι καλό σετάκι Lego γενικά είτε ασχολείσαι με αυτά, είτε όχι, ιδιαίτερα για την τιμή του. Παίρνει γύρω στις 4-5 ώρες να φτιαχτεί, με αρκετά πρωτότυπα κολπάκια, και σαν τελικό αποτέλεσμα είναι πολύ όμορφο πιστεύω. Το έχω βάλει σε μια βιτρίνα detolf που έχω και ταιριάζει γάντι εκεί από άποψη μεγέθους και χώρου.

 

spacer.png

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
9 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Call me crazy αλλα ψαχνω και την regalla edition. Μόνο ebay την βρίσκω στα 400+.

Πουθενα αλλού σε πιο νορμάλ? Αλλιώς παίζει να τα σκάσω 😅

Δεν είσαι ο μόνος και γω κοιτάω αλλά δεν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Braveheart1980 είπε

Δεν είσαι ο μόνος και γω κοιτάω αλλά δεν....

Μωρέ το θέμα είναι ότι έχω ήδη την collectors, αλλά ετοιμάζομαι να κάνω την βλακεια μου 😅

@Braveheart1980 μου έκανα δώρο ένα σφραγισμένο τελικά από eBay 😬

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/7/2022 στις 12:16 ΜΜ, SabotazNic είπε

Μωρέ το θέμα είναι ότι έχω ήδη την collectors, αλλά ετοιμάζομαι να κάνω την βλακεια μου 😅

@Braveheart1980 μου έκανα δώρο ένα σφραγισμένο τελικά από eBay 😬

Δεν αξίζει η απλή collector s η θέλεις και τις 2 ; Σκέφτομαι να την χτυπήσω τώρα που παίζει στα 150. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, johnnyf95 είπε

Δεν αξίζει η απλή collector s η θέλεις και τις 2 ; Σκέφτομαι να την χτυπήσω τώρα που παίζει στα 150. 

Την απλή την έχω ήδη. Πήρα και την regalla. Αξίζει και η απλή σε αυτήν την τιμή. Πουλάς και το παιχνίδι αν το έχεις ήδη, οπότε βγαίνει εύκολα ένα 30αρι ακόμα 

37 λεπτά πριν, johnnyf95 είπε

Δεν αξίζει η απλή collector s η θέλεις και τις 2 ; Σκέφτομαι να την χτυπήσω τώρα που παίζει στα 150. 

Την απλή την έχω ήδη. Πήρα και την regalla. Αξίζει και η απλή σε αυτήν την τιμή. Πουλάς και το παιχνίδι αν το έχεις ήδη, οπότε βγαίνει εύκολα ένα 30αρι ακόμα 

Απλά κατ' εμέ, ο tremortusk της collectors είναι πολύ basic τελικά. Όταν παραλάβω θα ανεβάσω και φώτο, αν και μπορείς λογικά να βρεις εύκολα και online σύγκριση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η regalla ότι καλύτερο. Μου πήρε κάνα 10λεπτο να καταλάβω που είναι το κουμπί. Το μόνο που δεν μου αρέσει, η εξωτερική συσκευασία η οποία προφανώς είναι όπως και του ps5. Δηλαδή η γλώσσα με τα αυτάκια του κουτιού όλα ενωμένα και το κάνει λίγο δύσκολο το βγάλε βάλε. Πχ του Elden Ring που είναι slide από πάνω, είναι πανεύκολο. 

Δεν το εστησα επειδη δεν εχω χωρο γενικα :P Εβλεπα μηπως επαιρνα τιποτα απο το συστημα eket του ικεα. Για πειτε και εσεις καμια ιδεα για επιτοιχιο display σε γωνια δωματιου (περιθωριο λογω παραθυρων, περιπου 80εκ απο την μια μερια και 110 απο την αλλη

20220717_211329.jpg.707c236b5a07f917b2b4b5b160675efe.jpg

 

20220717_204716.jpg

20220717_204725.jpg

20220717_204735.jpg

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...