Προς το περιεχόμενο

Horizon Forbidden West [PS4][PS5]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, sndev είπε

Δε ξερω σε τι επιπεδο αντιπάλου το έχεις φθάσει  ,στην αρχη το σκευτικα κ εγω αυτό που λες στη πορεία ομως κουράζει τουλάχιστον εμένα δε με κράτησε.  

κοιτά νομιζω ότι αν παίξεις με κανονικούς αντιπάλους έχει το setting να σε κρατήσει γιατί έχεις άπειρες επιλογές να κάνεις.

Τώρα με τα ingame bot σίγουρα θα κουράζει γιατί αυτά πάντα κάνουν περιορισμένες κινήσεις και στρατηγικές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

41 λεπτά πριν, chek2fire είπε

κοιτά νομιζω ότι αν παίξεις με κανονικούς αντιπάλους έχει το setting να σε κρατήσει γιατί έχεις άπειρες επιλογές να κάνεις.

Τώρα με τα ingame bot σίγουρα θα κουράζει γιατί αυτά πάντα κάνουν περιορισμένες κινήσεις και στρατηγικές 

Έχεις ένα  point σε αυτό , ισχύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Btw στις collectors και regalla, τα key που περιλαμβανονται ειναι 1 και περιλαμβανει και τις 2 εκδοσεις (ps4 & ps5) ή 2 ξεχωριστα keys?

1 κωδικός και για τις δύο εκδόσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

13 patch και απειρο κατεβατο απο Bug fixes. Πρεπει να ειναι το πιο buggy παιχνιδι απο σονυ στουντιο ever? Το θετικο το φτιαχνουν για την μελλοντικη εκδοση σε PC.😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, optimus prime said:

Οσο και να το διορθωσουν στην κονσολα οταν θα βγει στο pc θα παρουσιαστουν νεα προβληματα και bugs.

Μπορει αλλα τωρα εχουν και στουντιο ειδικα για πορτ σε PC οποτε πιστευω δεν θα ξαναδουμε το χαλι του πρωτου horizon που εγινε playable μετα απο 10 patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, privateer είπε

Μπορει αλλα τωρα εχουν και στουντιο ειδικα για πορτ σε PC οποτε πιστευω δεν θα ξαναδουμε το χαλι του πρωτου horizon που εγινε playable μετα απο 10 patch.

Καλα μην το λες αυτο,συνηθως αυτα τα στουντιο αναλαμβουν το κομματι του optimization και οχι του gameplay.

Δουλεια τους ειναι να κανουν το παιχνιδι να τρεχει οσο πιο ομαλα γινεται και οχι να διορθωνουν προβληματα σε gameplay,physics,animations...

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τρέιλερ που δείχνει το Erend δεμένο στην περιοχή του SF, υπάρχει αντίστοιχο mission στο game? Τα έχω ψιλό κάνει όλα τα side νομίζω και δεν έχει τύχει κάτι. Ούτε στα errands 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Στο τρέιλερ που δείχνει το Erend δεμένο στην περιοχή του SF, υπάρχει αντίστοιχο mission στο game? Τα έχω ψιλό κάνει όλα τα side νομίζω και δεν έχει τύχει κάτι. Ούτε στα errands 

στο 100% trophy  δε το βρήκα πουθενά είχα την ιδια απορία

 

edit: 

 

 

το γελοίο της υπόθεσης ειναι οτι θυμάμαι να έπιασα τον εαυτο μου 2 η 3ς φορες να σκευτετε , να τωρα μολις γυρίσω στη βαση θα έχουν πιάσει τον χοντρουλή.

δεν εγινε ποτε, το περιμενα μεχρι που ξεκίνησε η τελικη μαχη κ είπα να πα να χεστει θα το ψαξω στο dlc. ε @@  τη γλίτωσε 

 

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...