Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, tsofras είπε

Συμφωνώ αν και πλέον δεν είναι 2 χιλιάρικα η διαφορά αλλά και παραπάνω

οκ Αυξήθηκαν οι τιμές των καινούριων , έτσι αυξήθηκαν και οι τιμές των μεταχειρισμένων , θέλουν και μεγαλύτερη πίτα.

Για το Leon μου έλεγαν 16000 - 16500 το πούλησα 6500ε πάνω

Για το Formentor μου είπαν 32 , εκεί ανεβαίνει βέβαια η τιμή , χρωστάει κιόλας , πιο δύσκολα θα φύγει αυτό . Μου έχουν κάνει πάντως 2 προσφορές στα 32 ήδη

Τώρα αν τελικά το διώξω θα δείξει

Ποσο το ειχες παρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Μη το δωσεις.

Ναι έχω αρχίσει να πιστεύω ότι πάλι θα κάνω βλακεία , έτσι και αλλιώς με την χασούρα που θα έχω πάλι θα πρέπει να πάρω κάτι που να κάνει 20 χιλιάρικα για να έχω ουσιαστικό κέρδος .

Με 20 χιλιάρικα βρίσκεις μόνο μικρά , μετά θα σκέφτομαι ότι έδωσα 20 χιλιάρικα για μικρό και πούλησα με σχεδόν 23 το Leon , θα πάθω κατάθλιψη και θα θέλω κάτι της προκοπής :D

Τα έχω σκεφτεί όλα αυτά

  • Like 2
  • Haha 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το δώσεις για κανένα λόγο. Κάνε υπομονή 3 χρόνια που έχεις τις δόσεις.

ότι και να πάρεις θα είναι σημαντικά υποδεέστερο κι αυτό για λιγότερα από 10χιλ διαφορά...

Από ότι έχω καταλάβει, καλά θα ήταν να τα έχεις αυτά τα χρήματα στο χέρι, αλλά δεν θα σου λείψουν κιόλας απλωμένα σε 40 μηνες. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, filarhos είπε

Μην το δώσεις για κανένα λόγο. Κάνε υπομονή 3 χρόνια που έχεις τις δόσεις.

ότι και να πάρεις θα είναι σημαντικά υποδεέστερο κι αυτό για λιγότερα από 10χιλ διαφορά...

Από ότι έχω καταλάβει, καλά θα ήταν να τα έχεις αυτά τα χρήματα στο χέρι, αλλά δεν θα σου λείψουν κιόλας απλωμένα σε 40 μηνες. 

Βαρέθηκα να πληρώνω μία ζωή για αμάξια και πλέον παρα έχει γίνει ακριβή η ζωή για καπρίτσια

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, turbat0s είπε

Ααα, ώστε το παραδέχεσαι... :P

Καλημέρα!

Είπα ποτέ το αντίθετο? :)

Καλημέρα με ζέστη , υγρασία και γύρη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, tsofras said:

Βαρέθηκα να πληρώνω μία ζωή για αμάξια και πλέον παρα έχει γίνει ακριβή η ζωή για καπρίτσια

Καλημέρα,

Έτσι είναι αλλά όπως έχει πάει η κατάσταση θα χάσεις αν κάνεις κι άλλη αλλαγή. Και αυτό το λέω με τη λογική ότι είναι όσο πιο κοντά γίνεται σε αυτό που θέλεις.

Εγώ θα είχα μείνει στο Λεόν αλλά αφού έκανες το βήμα, κρατά το για πολλά χρόνια.

Μόνο για αστείο: Δεν ρωτάς αυτόν που πήρε το Λεόν αν θέλει τραμπα με την διαφορά.

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, filarhos είπε

Μόνο για αστείο: Δεν ρωτάς αυτόν που πήρε το Λεόν αν θέλει τραμπα με την διαφορά.

Προφανώς και το σκέφτηκα :D

Ήταν τσίμα τσίμα το παλικάρι , είχε πάρει δάνειο για να μπορέσει να το αγοράσει.

Έχω βρεί ένα σαν το δικό μου με σχεδόν ίδια χλμ , λίγο ποιο φρέσκο , για αυτό έχω αφήσει και την αγγελία , αν έδιωχνα το δικό μου να πάω να πάρω αυτό

Την αφήνω στα 35 αν βρεθεί κάποιος έχει καλώς , έχω και το κλασικό θέμα που χρωστάει για την άρση οπότε δεν είναι και εύκολο να φύγει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω άλλη ανησυχία:

Να βάλω να πουλήσω το ψατ που μου είπε μαντράς ότι πιάνει χρήματα, (10 μου είπε για αυτοκίνητο του 2006, με 90χιλχλμ σε πολύ καλή κατάσταση, πολλά μου φαίνονται);

Αν το δώσω θα αρχίσω να χρησιμοποιώ την άλφα του 95 (που θέλει κανένα 500, που κάποια στιγμή θα τα δώσω για να γίνει ιστορικό) για το πολύ μία φορά την εβδομάδα; Ή να πάω να πάρω ένα μικρό για αυτή την ελάχιστη χρήση (γιατί η άλφα είναι χαμηλή με σκληρή ανάρτηση);

 

Υ.Γ. Είναι που περιμένουμε να μας δώσουν στο επόμενο έτος εταιρικό...

Επεξ/σία από filarhos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, filarhos είπε

Εγώ έχω άλλη ανησυχία:

Να βάλω να πουλήσω το ψατ που μου είπε μαντράς ότι πιάνει χρήματα, (10 μου είπε για αυτοκίνητο του 2006, με 90χιλχλμ σε πολύ καλή κατάσταση, πολλά μου φαίνονται);

Αν το δώσω θα αρχίσω να χρησιμοποιώ την άλφα του 95 (που θέλει κανένα 500, που κάποια στιγμή θα τα δώσω για να γίνει ιστορικό) για το πολύ μία φορά την εβδομάδα; Ή να πάω να πάρω ένα μικρό για αυτή την ελάχιστη χρήση (γιατί η άλφα είναι χαμηλή με σκληρή ανάρτηση);

 

Υ.Γ. Είναι που περιμένουμε να μας δώσουν στο επόμενο έτος εταιρικό...

10 είναι πάρα πολυ καλά λεφτά για το αμάξι μαν , εγώ θα το έδινα αφού έχεις και εναλλακτική και σε κανα χρόνο θα έχεις και εταιρικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

ψατ?

passat ?

Σε άλλα νέα κλασική ημέρα το πρωί , παρκαρισμένοι οι κλασικοί τύποι εδώ και μήνες σε πεζοδρόμιο και διάβαση πεζών.

Πήρα για πολλοστή φορά αστυνομία πλέον επώνυμα .

Κανείς δεν πέρασε απο τις 08.20 το πρωί

Μόλις έστειλα email στα κεντρικά της αστυνομίας , δεν πάει άλλο αυτό το καραγκιοζιλίκι που κανένας δεν κάνει την δουλειά του

  • Like 5
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, filarhos είπε

Εγώ έχω άλλη ανησυχία:

Να βάλω να πουλήσω το ψατ που μου είπε μαντράς ότι πιάνει χρήματα, (10 μου είπε για αυτοκίνητο του 2006, με 90χιλχλμ σε πολύ καλή κατάσταση, πολλά μου φαίνονται);

Αν το δώσω θα αρχίσω να χρησιμοποιώ την άλφα του 95 (που θέλει κανένα 500, που κάποια στιγμή θα τα δώσω για να γίνει ιστορικό) για το πολύ μία φορά την εβδομάδα; Ή να πάω να πάρω ένα μικρό για αυτή την ελάχιστη χρήση (γιατί η άλφα είναι χαμηλή με σκληρή ανάρτηση);

 

Υ.Γ. Είναι που περιμένουμε να μας δώσουν στο επόμενο έτος εταιρικό...

εαν σου εχουν δωσει αυτα τα έφτα πουλα το σήμερα, ουτε καν αυριο!

το τι θα χρησιμοποιήσεις μετα το βρισκουμε στη πορεια ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...