Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, john1987 είπε

Καλημέρα Θωμα σωστά το σκέφτεσαι. 

Για μένα τρία είναι τα εξτρα σε αυτοκίνητο που γουστάρω:

1) Δερμάτινο σαλόνι (λόγω ζέστης μάλλον πρέπει να προσέχεις) 

2) Ηλιοροφη

3) Ηχοσυστημα 

1 )Πάντα προτιμούσα το δέρμα - ύφασμα για να έχεις να καλά και των 2 κόσμων χωρίς τα αρνητικά (να παγώνεις τον χειμώνα και να καίγεσαι το καλοκαίρι)

2) Αχχχ , μέχρι που σκέφτηκα να έβαζα παραγγελία πάλι με ηλιοροφή

3) Συμφωνώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλημέρες και καλή εβδομάδα

Μετά απο σοβαρή και ώριμη (λέμε τώρα ) σκέψη αποφάσισα να μείνω με το Formentor για να σταματήσει και αυτός ο κύκλος (τουλάχιστον για μία 5ετία) αγοράς -πώλησης - χασούρας και λάθος επιλογών αυτοκινήτων .

Έτσι και αλλιώς μου είναι άνετο , αυτόματο , χώρους έχει και μου αρέσει.

Οπότε προχωράω για φιμέ , έκλεισα ραντεβού την Πέμπτη σε tint town , XPEL XR Plus νανοκεραμικές σε όλο το αμάξι για 500ε

Θα πάω να πάρω και τα πεταλάκια και το κάλυμμα που ήρθαν να χαρώ το αμάξι και να σταματήσω να προβληματίζομαι γιατί αντί να κάτσω να το ευχαριστηθώ κάθομαι και τυραννιέμαι με το αν έκανα λάθος επιλογή  . Αφού το πληρώνω ας το ευχαριστηθώ τουλάχιστον

Αυτά

Υ.Γ. εντάξει μία ηλιοροφή θα την ήθελα αλλά τι να κάνουμε τώρα :)

Περιμένουμε εντυπώσεις από τις νανοκεραμικές, είμαι και γω στο ψάξιμο. 500 βέβαια μου ήρθαν κάπως.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, atrigane είπε

Περιμένουμε εντυπώσεις από τις νανοκεραμικές, είμαι και γω στο ψάξιμο. 500 βέβαια μου ήρθαν κάπως.. 

Είναι ακριβές όντως , μετά απο πολύ ψάξιμο μάλλον είναι απο τις καλύτερες που κυκλοφορούν και έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια για τον εγκαταστάτη , δίνει και χαρτί για ΚΤΕΟ  , της προκοπής νανοκεραμικές άντε να έχουν 100ε διαφορά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Καλημέρες και καλή εβδομάδα

Μετά απο σοβαρή και ώριμη (λέμε τώρα ) σκέψη αποφάσισα να μείνω με το Formentor για να σταματήσει και αυτός ο κύκλος (τουλάχιστον για μία 5ετία) αγοράς -πώλησης - χασούρας και λάθος επιλογών αυτοκινήτων .

 

 

  • Haha 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tsofras είπε

Καλημέρες και καλή εβδομάδα

Μετά απο σοβαρή και ώριμη (λέμε τώρα ) σκέψη αποφάσισα να μείνω με το Formentor για να σταματήσει και αυτός ο κύκλος (τουλάχιστον για μία 5ετία) αγοράς -πώλησης - χασούρας και λάθος επιλογών αυτοκινήτων .

Έτσι και αλλιώς μου είναι άνετο , αυτόματο , χώρους έχει και μου αρέσει.

Οπότε προχωράω για φιμέ , έκλεισα ραντεβού την Πέμπτη σε tint town , XPEL XR Plus νανοκεραμικές σε όλο το αμάξι για 500ε

Θα πάω να πάρω και τα πεταλάκια και το κάλυμμα που ήρθαν να χαρώ το αμάξι και να σταματήσω να προβληματίζομαι γιατί αντί να κάτσω να το ευχαριστηθώ κάθομαι και τυραννιέμαι με το αν έκανα λάθος επιλογή  . Αφού το πληρώνω ας το ευχαριστηθώ τουλάχιστον

Αυτά

Υ.Γ. εντάξει μία ηλιοροφή θα την ήθελα αλλά τι να κάνουμε τώρα :)

Με ή χωρίς το παρμπρίζ;

Και σε εμένα τόσο βγαίνει (μαζί με το παρμπρίζ) αλλά μου φαίνονται πολλά. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Με ή χωρίς το παρμπρίζ;

Και σε εμένα τόσο βγαίνει (μαζί με το παρμπρίζ) αλλά μου φαίνονται πολλά. :(

Με το παρμπριζ

Είναι πολλά είναι η αλήθεια αλλά επειδή λόγω αμαξώματος τώρα έχω και μεγαλύτερο παρμπριζ λέω να τα δώσω να βάλω κάτι καλό γιατί με τις προηγούμενες δεν είχα μείνει ευχαριστημένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsofras είπε

Με το παρμπριζ

Είναι πολλά είναι η αλήθεια αλλά επειδή λόγω αμαξώματος τώρα έχω και μεγαλύτερο παρμπριζ λέω να τα δώσω να βάλω κάτι καλό γιατί με τις προηγούμενες δεν είχα μείνει ευχαριστημένος

Και εμένα μεγάλο είναι, 150€ είναι μόνο το παρμπρίζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ναι και 350 το υπόλοιπο , xpel και εσύ ?

Δεν έχω βάλει ακόμα, το σκέφτομαι τώρα με το bonus από τη δουλειά, έστω να βάλω στο παρμπρίζ και ίσως οδηγό / συνοδηγό.

Ναι και οι τιμές που σου λέω είναι από τον ίδιο εγκατάσταση, το tint town. 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Δεν έχω βάλει ακόμα, το σκέφτομαι τώρα με το bonus από τη δουλειά, έστω να βάλω στο παρμπρίζ και ίσως οδηγό / συνοδηγό.

Ναι και οι τιμές που σου λέω είναι από τον ίδιο εγκατάσταση, το tint town. 😛

Είναι και 3.5 ώρες η εγκατάσταση , λίγο υπερβολικό το βρίσκω , σε 2 ώρες τις είχα βάλει στο Leon με 2 άτομα , εκτός αν τις βάζει ένας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίμαι σίγουρος πάντως ότι η 5ετία με το φορμεντόρ θα κρατήσει για κανα δίμηνο ακόμα.

Και μετά θα φέρουμε μπροστά μας να μελετήσουμε τη θεωρία της σχετικότητας.

  • Haha 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, majnun είπε

Eίμαι σίγουρος πάντως ότι η 5ετία με το φορμεντόρ θα κρατήσει για κανα δίμηνο ακόμα.

Και μετά θα φέρουμε μπροστά μας να μελετήσουμε τη θεωρία της σχετικότητας.

Ε εντάξει μην τα παίρνετε της μετρητοίς και εσείς , η δική μου 5ετία για αμάξι μπορεί να είναι μία μέρα επειδή βρήκα κάτι την επόμενη μέρα :D

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...