Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, terry308 είπε

Έτοιμος για Giulia... αν όχι Tonale 

Ε όχι 40.000 δεν δίνω για ένα απλό SUV με 130 άλογα

Guilia έρωτας αλλά πανάκριβο

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άνθρωπε αφού ότι και να δοκιμάσεις πάλι πίσω στο group θα πας, τι το ψάχνεις.

Πάρε το Formentor εκεί να τελειώνεις. 😛

Αλλιώς νοίκιασε αμάξι για 2-3 ημέρες τώρα που το έχουν ξεκινήσει και οι εταιρείες leasing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ρε άνθρωπε αφού ότι και να δοκιμάσεις πάλι πίσω στο group θα πας, τι το ψάχνεις.

Πάρε το Formentor εκεί να τελειώνεις. 😛

Αλλιώς νοίκιασε αμάξι για 2-3 ημέρες τώρα που το έχουν ξεκινήσει και οι εταιρείες leasing.

Μα δεν είπα να φύγω από το group 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, tsofras είπε

Μα δεν είπα να φύγω από το group 😂

θα παω αυριο αντιπροσωπεια, να σου τυλιξω ενα tiguan R line?

😂

Σε αλλα νεα, κατεληξα οτι η πιο καλη επιλογη για εμενα θα ηταν ενα Plug in hybrid ωστόσο με τις τιμές που εχουν, ουτε καν το σκεφτομαι...

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, tsofras είπε

Μα δεν είπα να φύγω από το group 😂

Άστα αυτά. Όλοι ξέρουμε ότι αν σου κάτσει το γκομενάκι το Civic θα απατήσεις με ευκολία τη γυναίκα VAG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Άστα αυτά. Όλοι ξέρουμε ότι αν σου κάτσει το γκομενάκι το Civic θα απατήσεις με ευκολία τη γυναίκα VAG

Αν δεν με χάλαγε εξωτερικά το civic δεν θα έλεγα όχι , έχω βρεί και κανα 2 στο car. Το καινούριο μου αρέσει πολύ αλλά όπως λένε θα είναι ακριβό

Γύρω στα 30.000 παίζει τίποτα της προκοπής ?

Ωραίο

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/324288302-bmw-118

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nabuko είπε

Άστα αυτά. Όλοι ξέρουμε ότι αν σου κάτσει το γκομενάκι το Civic θα απατήσεις με ευκολία τη γυναίκα VAG

Να αναφέρουμε ότι ποτέ δεν πήγε να το δει. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Να αναφέρουμε ότι ποτέ δεν πήγε να το δει. 😛

Εμ αν δεν σου αρέσει γιατί να πας να το δείς (κακώς βέβαια γιατί είχα κλείσει και τεστ ντραιβ , έπρεπε να το οδηγήσω για την εμπειρία)

Πάω το απόγευμα να οδηγήσω Cupra Formentor 1.5 DSG  , θα σας μεταφέρω εμπειρίες το βραδάκι :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πάω το απόγευμα να οδηγήσω Cupra Formentor 1.5 DSG  , θα σας μεταφέρω εμπειρίες το βραδάκι :D

ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ!!! 😂

Περνα κανε μια βολτα κ το new tiguan να μας πεις εντυπωσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, paylidis είπε

ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ!!! 😂

Περνα κανε μια βολτα κ το new tiguan να μας πεις εντυπωσεις...

Ξεφεύγει πολύ ρε Γιώργο το Tiguan είπαμε :D

Και το Formentor θα το οδηγήσω όχι για καινούριο , απλά αν σκάσει κανένα μεταχείρο γύρω στα 30.000 να ξέρω αν μου κάνει.

Αρρώστησα λίγο και με την μπέμπα που έβαλα επάνω , αν είχα τα υπόλοιπα θα είχα φύγει ήδη για Καλαμάτα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ξεφεύγει πολύ ρε Γιώργο το Tiguan είπαμε :D

Και το Formentor θα το οδηγήσω όχι για καινούριο , απλά αν σκάσει κανένα μεταχείρο γύρω στα 30.000 να ξέρω αν μου κάνει.

Αρρώστησα λίγο και με την μπέμπα που έβαλα επάνω , αν είχα τα υπόλοιπα θα είχα φύγει ήδη για Καλαμάτα :D

Ε προς το 30αρι ειναι μη φανταστεις πολυ παραπανω... το θεμα ειναι τι στοκ εχουν αν και η κοσμοκαρ απο οτι καταλαβαινω παιζει καλη μπαλιτσα με σχεδον ετοιμοπαραδοτα...

το θεμα ειναι τι προτιμας στα 30 formentor μεταχειρισμένο ή tiguan καινουργιο (συν τι απαιτησεις εχεις-δε ξερω δλδ αν φερνουν με ηλιοροφη καποιο πλην παραγγελίας)

ωραια η μπεμπα αλλα πολυ καγκουρικη την εκανε... δε θα την πλησιαζα καν, δε θελω να ξερω τι εχει περασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ε προς το 30αρι ειναι μη φανταστεις πολυ παραπανω... το θεμα ειναι τι στοκ εχουν αν και η κοσμοκαρ απο οτι καταλαβαινω παιζει καλη μπαλιτσα με σχεδον ετοιμοπαραδοτα...

το θεμα ειναι τι προτιμας στα 30 formentor μεταχειρισμένο ή tiguan καινουργιο (συν τι απαιτησεις εχεις-δε ξερω δλδ αν φερνουν με ηλιοροφη καποιο πλην παραγγελίας)

ωραια η μπεμπα αλλα πολυ καγκουρικη την εκανε... δε θα την πλησιαζα καν, δε θελω να ξερω τι εχει περασει...

30αρι σε DSG ? 33 έχει η απλή έκδοση Life και 39 η R-Line

Αν στα 30.000 έβρισκα RlIne DSG θα το προτιμούσα απο Formentor (λόγω άνεσης) , αλλά δεν παίζει

Εμένα μου αρέσει η μπέμπα γιατί έχει αυθεντικό m bodykit (έτσι λέει τουλάχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsofras είπε

30αρι σε DSG ? 33 έχει η απλή έκδοση Life και 39 η R-Line

Αν στα 30.000 έβρισκα RlIne DSG θα το προτιμούσα απο Formentor (λόγω άνεσης) , αλλά δεν παίζει

Εμένα μου αρέσει η μπέμπα γιατί έχει αυθεντικό m bodykit (έτσι λέει τουλάχιστον)

καλα dsg θες;;;; δεν το ειχαμε κλεισει αυτο το κεφαλαιο; 😂😂

33 εχει τιμοκαταλογο η life ισχυει, στη πραξη ειναι κοντα στα 32 παρα με λιγο πιεση απο οτι εμαθα εχθες που χαζευα στην αντιπροσωπεία (ειχα παει για σερβις)... Το R προς 36-37...

 

Το plug in με ηλιοροφη και κανα 2-3 ακομα παπαρλικια που θελω κ του λειπανε, για εμενα 44.... too much...

γενικα με τα λεφτα που πριν 1-2 χρονια επαιρνες Audi τωρα παιρνεις το αντιστοιχο VW

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, paylidis είπε

καλα dsg θες;;;; δεν το ειχαμε κλεισει αυτο το κεφαλαιο; 😂😂

33 εχει τιμοκαταλογο η life ισχυει, στη πραξη ειναι κοντα στα 32 παρα με λιγο πιεση απο οτι εμαθα εχθες που χαζευα στην αντιπροσωπεία (ειχα παει για σερβις)... Το R προς 36-37...

 

Το plug in με ηλιοροφη και κανα 2-3 ακομα παπαρλικια που θελω κ του λειπανε, για εμενα 44.... too much...

Ε ρε μαν αν είναι να πάω στα 30 θα πάρω αυτόματο , είπαμε DQ381 δεν το φοβόμαστε :D

Και το Formentor για αυτόματο λέω που είναι με το DQ381

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...