Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus


WebDevGr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Witcher1st,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά η υπηρεσία αφορά αγορά από κατάστημα όπου λέει αγορά μέσω Σκρουτζ; μόνο εκεί γλυτώνεις τα μεταφορικά; για ποιους θεωρείται ότι αξίζει η υπηρεσία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 1/10/2022 στις 8:42 ΜΜ, myrsine είπε

Έχω δύο απορίες. Οκ οι όροι λένε ότι μέχρι 5 επιστροφές είναι δωρεάν και μέχρι 2 από το ίδιο κατάστημα. Πείτε ότι τις φτάνετε και στην επόμενη παραγγελία το προϊόν είναι λάθος ή χαλασμένο. Πληρώνουμε την επιστροφή εφόσον θα είναι η 6η;; Ή θα είναι δωρεάν εφόσον η επιστροφή δεν γίνεται γιατί αλλάξαμε γνώμη .

δεν ξερω αν αυτο ισχύει καθώς δεν δείχνει κάπου να σου αναφέρει τις επιστροφές σου. επιστροφή λογίζεται θεωρητικά για όσα δεν σου αρεσαν κτλ και τα γύρισες πίσω. Αν υπάρχει αλλος λόγος πχ χαλασμένο , λάθος προϊόν κτλ ειναι ξεχωριστά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/10/2022 στις 4:15 ΜΜ, GeG είπε

Παιδιά η υπηρεσία αφορά αγορά από κατάστημα όπου λέει αγορά μέσω Σκρουτζ; μόνο εκεί γλυτώνεις τα μεταφορικά; για ποιους θεωρείται ότι αξίζει η υπηρεσία;

Έχει κόστος 17 ευρώ, ανάλογα το πόσες παραγγελίες κάνεις μπορείς να κάνεις απόσβεση του κόστους αυτού για ένα έτος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/10/2022 στις 4:15 ΜΜ, GeG είπε

Παιδιά η υπηρεσία αφορά αγορά από κατάστημα όπου λέει αγορά μέσω Σκρουτζ; μόνο εκεί γλυτώνεις τα μεταφορικά; για ποιους θεωρείται ότι αξίζει η υπηρεσία;

Αγορες προιοντων πανω απο 20 ευρω και βαρια προιοντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Οταν επιλεγεις skroutz point η παραγγελια ερχεται πιο γρηγορα ή οχι;

Προσωπικά, όταν πλησιάζει το ΣΚ ,τα παραγγέλνω σε skroutz point.

Μου έχει τύχει πολλές φορές να μου στείλουν ότι θα κάνουν παράδοση Σάββατο και τελικά να ακυρώνουν.

Σάββατο όμως περνάνε και τα αφήνουν στο κουτί σίγουρα αν τα έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SilentVoice είπε

Προσωπικά, όταν πλησιάζει το ΣΚ ,τα παραγγέλνω σε skroutz point.

Μου έχει τύχει πολλές φορές να μου στείλουν ότι θα κάνουν παράδοση Σάββατο και τελικά να ακυρώνουν.

Σάββατο όμως περνάνε και τα αφήνουν στο κουτί σίγουρα αν τα έχουν.

Ναι και εμενα σημερα δεν ηρθαν, ουτε εχθες. Περιεργο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Ναι και εμενα σημερα δεν ηρθαν, ουτε εχθες. Περιεργο..

Δεν κατάλαβες, μου έστελναν SMS ότι θα έρθει ο διανομέας Σάββατο και τελικά έριχναν άκυρο. Δεν είναι ότι απλά περίμενα μόνος μου επειδή το έγραφαν ως εκτίμηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, SilentVoice είπε

Δεν κατάλαβες, μου έστελναν SMS ότι θα έρθει ο διανομέας Σάββατο και τελικά έριχναν άκυρο. Δεν είναι ότι απλά περίμενα μόνος μου επειδή το έγραφαν ως εκτίμηση.

Το ιδιο λεω και εγω. Μηνυματα παρασκευγ και σαββατο οτι θα ερθει ο διανομεας και δεν ηρθε. Και επισης το Σαββατο γραφουν οτι δε με βρηκε. Ωθουν το skroutz point; Μια χαρα σπιτι ημουν εκεινη την ωρα που λενε. Και συνηθως οταν δεν ειμαι σπιτι παιρνουν τηλεφωνο στο κινητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν ωθούν τα skroutz point. "Express" παράδοση που ήταν να παραδοθεί Δευτέρα σε skroutz point, δεν παραδόθηκε. Βράδυ Δευτέρας την ακύρωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο κανόνας πια είναι:

Αναφορά σε κείμενο

Η εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης των προϊόντων από το κατάστημα τάδε έχει αλλάξει, καθώς η διακίνηση της αποστολής δε θα πραγματοποιηθεί στον χρόνο που είχαμε αρχικά εκτιμήσει. Αν επιθυμείς να ακυρώσεις την αποστολή, πάτησε εδώ.

Η συγκεκριμένη αποστολή είναι σε skroutz point...

Επεξ/σία από MSc CCDSP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Κάποιοσ να μου πει αν ξέρει τι μπορώ να κάνω.

Πριν 1ο μέρες έκανα παραγγελία ένα προϊόν από Skrutz , ο οποίος μου ήρθε προβληματικός έκανα την αίτηση επιστροφής , το έστειλα πίσω.

Μετά από τρεις μέρες έστειλα mail στο skroutz για να μάθω τι γίνεται και μου απάντησαν ότι το προϊόν ήρθε στο κατάστημα που με έχει στείλει και μόλις το στείλουν να με ενημερώσουν. Από τότε πέρασε άλλη μία εβδομάδα καμία ενημέρωση δεν έχω. Εδώ και δύο μέρες στέλνω mail στο skroutz και δεν παίρνω καμία απάντηση. Και βλέπω το μαγαζί που με έχεις στείλε αναγράφει στο skroutz ότι δεν υπάρχει.

Ξέρει κανένας τηλέφωνο επικοινωνίας γιατί δεν μπορώ να βρω πουθενά.444828525_Screenshot_20221010-213307_SamsungInternet.jpg.25d220e7902505aaa731ec98023db689.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Alekos1304 είπε

Καλησπέρα. Κάποιοσ να μου πει αν ξέρει τι μπορώ να κάνω.

Πριν 1ο μέρες έκανα παραγγελία ένα προϊόν από Skrutz , ο οποίος μου ήρθε προβληματικός έκανα την αίτηση επιστροφής , το έστειλα πίσω.

Μετά από τρεις μέρες έστειλα mail στο skroutz για να μάθω τι γίνεται και μου απάντησαν ότι το προϊόν ήρθε στο κατάστημα που με έχει στείλει και μόλις το στείλουν να με ενημερώσουν. Από τότε πέρασε άλλη μία εβδομάδα καμία ενημέρωση δεν έχω. Εδώ και δύο μέρες στέλνω mail στο skroutz και δεν παίρνω καμία απάντηση. Και βλέπω το μαγαζί που με έχεις στείλε αναγράφει στο skroutz ότι δεν υπάρχει.

Ξέρει κανένας τηλέφωνο επικοινωνίας γιατί δεν μπορώ να βρω πουθενά.444828525_Screenshot_20221010-213307_SamsungInternet.jpg.25d220e7902505aaa731ec98023db689.jpg

https://findbiz.gr/company/hushq-ee/601011064760

Στα μαγαζιά που δεν έχουν σελίδα και πωλούν μόνο μέσω skroutz μπορείς να κάνεις αναζήτηση των στοιχείων τους με τον αριθμό ΓΕΜΗ.

Αγόρασα και εγώ ακουστικά πριν από μερικές εβδομάδες από το συγκεκριμένο κατάστημα και είχα βρει ότι είναι "παραμάγαζο" του e-click.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ που μου έδειξες , Δεν θα το είχα βρει.Θα το δω αλλά το θέμα είναι ότι πρέπει να μου απαντήσει το skroutz γιατί έχω πληρώσει το Plus και υποτίθεται αυτοί έχουν κάποια ευθύνη και πρέπει να μου απαντήσουν. Που μετά 78 ml που τους έχω στείλει δεν έχω λάβει καμία απάντηση , μόνο το αυτόματο που στέλνουν 

Τελικά πήρα σ’ αυτό το κατάστημα , αλλά πολύ ανεύθυνη , πέρασε μία βδομάδα και μου είπαν ότι είναι στο τεχνικό τμήμα και το  φτιάχνουν  (ασύρματο φορτιστή) 🤔🤔🤔

Επεξ/σία από Alekos1304
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...