Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, s98i είπε

Άρα λες δεν έχουμε κανένα πρόβλημα να ξεκινήσουμε τώρα;

Εγω εχω κανει εναρξη εδω και μερικες μερες, απο οταν κανεις την αιτηση και μετα μπορεις να κανεις εναρξη κανονικα και να συμμετεχεις στο προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 951
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, cliobaccarra είπε

Εγω εχω κανει εναρξη εδω και μερικες μερες, απο οταν κανεις την αιτηση και μετα μπορεις να κανεις εναρξη κανονικα και να συμμετεχεις στο προγραμμα.

Ναι είδα που το είπες αλλά φοβήθηκα μη δεν το πάρω και τζάμπα κάνω την έναρξη οπότε Εγώ έκανα πίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, cliobaccarra είπε

Εγω εχω κανει εναρξη εδω και μερικες μερες, απο οταν κανεις την αιτηση και μετα μπορεις να κανεις εναρξη κανονικα και να συμμετεχεις στο προγραμμα.

 Έχεις βγάλει άκρη με τροποποιητική στο ΠΣΚΕ; Το κανουμε από εκεί που λέει επεξεργασία;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, EIRINIO είπε

 Έχεις βγάλει άκρη με τροποποιητική στο ΠΣΚΕ; Το κανουμε από εκεί που λέει επεξεργασία;;

Εννοείται τροποποιητική για την διεύθυνση; Εγώ το προσπάθησα πολύ ώρα εχθές μέσω της επεξεργασίας και δεν έβγαλα άκρη δεν βρίσκω που πατάς για να αλλάξεις τα παιδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Βασίλης20 είπε

Εννοείται τροποποιητική για την διεύθυνση; Εγώ το προσπάθησα πολύ ώρα εχθές μέσω της επεξεργασίας και δεν έβγαλα άκρη δεν βρίσκω που πατάς για να αλλάξεις τα παιδία.

Εγώ δεν έχω ασχοληθεί ακόμα με την τροποποιητική οπότε δεν ξέρω να σας πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εγώ θα ανοιξω κατάστημα στο κέντρο της πόλης με ειδη καβας και τροφίμων.. Την έναρξη θα την έχω κανει μέχρι την αλλη εβδομάδα. Αλλά θελω να ρώτησω. Με το που γινειη έναρξη και τη προσκομισουμε στο ΠΣΚΕ μπαίνουν αμεσα τα 4.000€; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Helenaki93 είπε

Καλησπέρα. Εγώ θα ανοιξω κατάστημα στο κέντρο της πόλης με ειδη καβας και τροφίμων.. Την έναρξη θα την έχω κανει μέχρι την αλλη εβδομάδα. Αλλά θελω να ρώτησω. Με το που γινειη έναρξη και τη προσκομισουμε στο ΠΣΚΕ μπαίνουν αμεσα τα 4.000€; 

Με το που γίνει έναρξη κάνεις τροποποιητική στο σύστημα.. σε 20-30 μέρες περνάνε να σε ελέγξουν και όταν το εγκρίνουν θα σου πιστωθούν τα λεφτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, s98i είπε

Με το που γίνει έναρξη κάνεις τροποποιητική στο σύστημα.. σε 20-30 μέρες περνάνε να σε ελέγξουν και όταν το εγκρίνουν θα σου πιστωθούν τα λεφτά 

* Έχουν χρονικό περιθώριο Μάξιμου 30-40 μέρες για να σου πιστωσουν τα χρήματα (δεν πιστώνονται κατευθείαν μετά τον έλεγχο δυστυχώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε κοντά στο 2μηνο δηλαδή 

Μόλις τώρα, s98i είπε

Πάμε κοντά στο 2μηνο δηλαδή 

 

15 λεπτά πριν, Sunlight-knight είπε

* Έχουν χρονικό περιθώριο Μάξιμου 30-40 μέρες για να σου πιστωσουν τα χρήματα (δεν πιστώνονται κατευθείαν μετά τον έλεγχο δυστυχώς)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, s98i είπε

Με το που γίνει έναρξη κάνεις τροποποιητική στο σύστημα.. σε 20-30 μέρες περνάνε να σε ελέγξουν και όταν το εγκρίνουν θα σου πιστωθούν τα λεφτά 

Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Helenaki93 είπε

Ευχαριστώ πολύ!

Είμαστε εδώ να βοηθάει ο ένας τον άλλον.. 😁☺️

Ναι εγώ έχω κολλήσει την ονομασία... Εσείς ονομασία βρήκατε? Πρέπει να τη βρούμε πριν κάνουμε έναρξη ή μπορούμε και μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Sunlight-knight είπε

* Έχουν χρονικό περιθώριο Μάξιμου 30-40 μέρες για να σου πιστωσουν τα χρήματα (δεν πιστώνονται κατευθείαν μετά τον έλεγχο δυστυχώς)

Αυτό πως το γνωρίζουμε; Δεν υπάρχει περίπτωση να κάνουν πολύ παραπάνω για την πίστωση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, corrupted199 είπε

Αυτό πως το γνωρίζουμε; Δεν υπάρχει περίπτωση να κάνουν πολύ παραπάνω για την πίστωση ;

Στο ΦΕΚ! Πολύ παραπάνω όχι. Νωρίτερα από 30-40 μέρες γίνεται, περισσότερο όχι. 101%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Sunlight-knight είπε

Στο ΦΕΚ! Πολύ παραπάνω όχι. Νωρίτερα από 30-40 μέρες γίνεται, περισσότερο όχι. 101%

Επειδή εγω άκουσα περίπτωση να αργούν πολύ να καταβάλουν την πρώτη δόση, θα ήθελα αν έχεις την ευκαιρία να μου δείξεις που αναγράφεται στο ΦΕΚ γιατί δεν το βρήκα πουθενά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα σχετικά με μία ενημέρωση που είχα από άτομο που έχει πάρει πρόγραμμα μου δημιούργησε ακομα μία απορία.. τα λεφτά ας πούμε τα 4.000 που θα βάλει τώρα στην αρχή πρέπει να τα ξοδέψουμε όλα να κάνουμε αγορές και να τα δικαιολογήσουμε ή μπορούμε να ξοδέψουμε ένα ποσό και το υπόλοιπο να μείνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...