Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, Lobo10 είπε

Αφήνω αυτό εδώ

Screenshot_20211010-015248_Chrome.jpg

Thanks for that! Πολύ καλή τιμή!👍

Πέρα από το ότι το συγκεκριμένο μοντέλο C11 εισάγεται σε χώρες της βορειοανατολικής Ευρώπης πχ Πολωνία-Ουγγαρία κτλ, άλλη διαφορά δεν βρήκα με το C14 που εισάγεται στην Ελλάδα, αν ξέρει κανείς περισσότερα ας μας διαφωτίσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, music_lover είπε

Thanks for that! Πολύ καλή τιμή!👍

Πέρα από το ότι το συγκεκριμένο μοντέλο C11 εισάγεται σε χώρες της βορειοανατολικής Ευρώπης πχ Πολωνία-Ουγγαρία κτλ, άλλη διαφορά δεν βρήκα με το C14 που εισάγεται στην Ελλάδα, αν ξέρει κανείς περισσότερα ας μας διαφωτίσει..

Ίδιες τηλεοράσεις είναι. Απλά είναι εισαγωγή του eshop.

Καλύπτεται κανονικά από την LG HELLAS με την Ευρωπαϊκή εγγύηση.

Επεξ/σία από Lobo10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lobo10 είπε

Ίδιες τηλεοράσεις είναι. Απλά είναι εισαγωγή του eshop.

Καλύπτεται κανονικά από την LG HELLAS με την Ευρωπαϊκή εγγύηση.

Δεν την πρόλαβα γμτ, εξαντλήθηκε γύρω στις 12, θα είχαν ελάχιστα κομμάτια 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/10/2021 στις 10:08 ΠΜ, music_lover είπε

Thanks for that! Πολύ καλή τιμή!👍

Πέρα από το ότι το συγκεκριμένο μοντέλο C11 εισάγεται σε χώρες της βορειοανατολικής Ευρώπης πχ Πολωνία-Ουγγαρία κτλ, άλλη διαφορά δεν βρήκα με το C14 που εισάγεται στην Ελλάδα, αν ξέρει κανείς περισσότερα ας μας διαφωτίσει..

Επιβεβαιώνω και εγώ τα λεγόμενα του @Lobo10. Καλύπτεται κανονικά από LG Hellas και εννοείται πως πρόκειται για το ίδιο μοντέλο απλά παρά-εισαγωγής. Παραδοσιακά το EShop βάζει προσφορά σε αυτό το μοντέλο κάθε χρόνο και παραπάνω από 1 φορά 🙂

Επεξ/σία από Lotof
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία γρήγορη ερώτηση που δεν έχω καταφέρει να λύσω online με αναζήτηση: πως ξέρουμε αν ένα game για ps5 κάνει χρήση των adaptive triggers κτλ που έχει το ps5; Συγκεκριμένα τώρα με νοιάζει το far cry 6, αν δεν κάνει θέλω να το αγοράσω για το series x, αν κάνει θα το πάρω στο ps5. Όταν λέει "Vibration function and trigger effect required" σημαίνει αυτό που ρωτάω; 

Screenshot_20211011-130643.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexzzz είπε

Μία γρήγορη ερώτηση που δεν έχω καταφέρει να λύσω online με αναζήτηση: πως ξέρουμε αν ένα game για ps5 κάνει χρήση των adaptive triggers κτλ που έχει το ps5; Συγκεκριμένα τώρα με νοιάζει το far cry 6, αν δεν κάνει θέλω να το αγοράσω για το series x, αν κάνει θα το πάρω στο ps5. Όταν λέει "Vibration function and trigger effect required" σημαίνει αυτό που ρωτάω; 

Screenshot_20211011-130643.png

Δεν το εχω, αλλα συμφωνα με αυτο που γραφει εχει adaptive triggers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexzzz είπε

Μία γρήγορη ερώτηση που δεν έχω καταφέρει να λύσω online με αναζήτηση: πως ξέρουμε αν ένα game για ps5 κάνει χρήση των adaptive triggers κτλ που έχει το ps5; Συγκεκριμένα τώρα με νοιάζει το far cry 6, αν δεν κάνει θέλω να το αγοράσω για το series x, αν κάνει θα το πάρω στο ps5. Όταν λέει "Vibration function and trigger effect required" σημαίνει αυτό που ρωτάω; 

Screenshot_20211011-130643.png

Αυτό κάνω και εγώ, ότι έχει dualsense support το παίζω στο PS5 και όλα τα υπόλοιπα στο X.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το  έδωσα χτες μετά από 4 μήνες παίζοντας σχεδόν τα πάντα next-gen,  άποψη μου, an έχεις ps4-pro δεν πας τωρα για αγορα ps5  δεν εχει κανενα νοημα απλα ,  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, kundi είπε

Εγώ το  έδωσα χτες μετά από 4 μήνες παίζοντας σχεδόν τα πάντα next-gen,  άποψη μου, an έχεις ps4-pro δεν πας τωρα για αγορα ps5  δεν εχει κανενα νοημα απλα ,  

Εχει γραφτεί πόσες φορές στο εδώ θέμα ότι και ps4 pro να έχει κάποιος,μια χαρά νόημα έχει η αγορά ps5 για διάφορους λόγους,άλλα εσύ εκεί επιμένεις.

Για την ακρίβεια,έχει πολύ περισσότερο νόημα από ότι είχε η μετάβαση ps3 σε ps4.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, kundi είπε

Εγώ το  έδωσα χτες μετά από 4 μήνες παίζοντας σχεδόν τα πάντα next-gen,  άποψη μου, an έχεις ps4-pro δεν πας τωρα για αγορα ps5  δεν εχει κανενα νοημα απλα ,  

Στο Division 2 το ίδιο game ειναι η μέρα με την νύχτα στο PS5 και PS4. Πολύ ποιο ομαλή κίνηση, σημαδευεις ποιο καλα και να μην πω για τον χρόνο που κάνει να φορτώσει. Το ίδιο και στο AC Odyssey. Τώρα αν εσυ δεν βλέπει διαφορά... τι να πω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kundi είπε

Εγώ το  έδωσα χτες μετά από 4 μήνες παίζοντας σχεδόν τα πάντα next-gen,  άποψη μου, an έχεις ps4-pro δεν πας τωρα για αγορα ps5  δεν εχει κανενα νοημα απλα ,  

Οκ, δεν είναι να τραβάς και τα βυζγιά σου αν δεν πάρεις τώρα ps5, αν έχεις ps4. 

Από την άλλη, εφόσον έχεις τα λεφτά, δεν έχει νόημα να περιμενεις ένα χρόνο. Πόσο φθηνότερο θα το παρεις, 50 ευρώ;

Και στην περίπτωση που θες να πουλησεις το 4, σε ένα χρόνο θα το δώσεις λιγότερο απ'όσο τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...