Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, aekoupoli είπε

Σε μια ώρα ξεκλειδώνει το download για το campaign

4 λεπτά πριν, mixalisss είπε

προσπαθω. να παιξω campaign και δε μπορω μου βγαζει την εικονα για preorder το εκανα unistall kai reinstall και ακομα ετσι ξερει κανεις κατι ; μονο multi με αφηνει

σε ευχαριστω μολις το ειδα και εγω 6 ωρα αγγλιας 

μολις πηγαινα να σβησω ποστ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, music_lover είπε

Εννοείται πως είναι ενοχλητικό ειδικά όταν βλέπω το μήνυμα στην οθόνη της τηλεόρασης "οι μπαταρίες εξαντλούνται" λέω άντε πάλι, πάτα pause, άλλαξε μπαταρίες, continue, χάθηκε να βγάλουν ένα (ασύρματο, ζητάω πολλά?) fast charger για χειριστήρια (όπως τα κινητά) που να φορτίζει 0-100% σε 60min? Άντε 0-50% σε 30min, να κάνεις και μια παύση για λόγους ξεκούρασης 🙄

Γιαυτό έχουμε 2 χειριστήρια, για να μην υπάρχει ούτε λεπτό διακοπής!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από εδώ και στο εξής όποιο μήνυμα αφορά σε μπαταρίες και γενικότερα σε αξεσουάρ των κονσολών, θα πηγαίνει εδώ.

Προσωπικά δεν βρίσκω λόγο να υπεραναλύεται ένα τόσο απλό και λιτό θέμα όσο οι μπαταρίες των gamepads, όταν όλες κι όλες υπάρχουν δύο ολόκληρες εναλλακτικές, ωστόσο φαίνεται ότι προβληματίζεστε αρκετά και θα υπάρχει χώρος να αναλύεται το θέμα χωρίς να μπουκώνει κάθε τόσο το παρόν τόπικ.

  • Like 4
  • Thanks 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dstilio είπε

Άρχισε το update.

3.97 GB μου έβγαλε για αρχή που νομίζω είναι το multiplayer.

Το campaign το βρισκω άλλου;

Είναι μόνο το update του multi αυτο. Πήγαινε διαχείριση παιχνιδιού και πατα εγκατάσταση ολων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Fulgore είπε

Αν και είμαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι θα το παίξουμε ψηφιακά,αν σου είναι εύκολο(ή αν το έχει αγοράσει κανείς άλλος κουτάτο) μπορείς να επιβεβαιώσεις αν ισχύει αυτό?

 

Ισχύει :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χχχμμμ εγώ είχα το multiplayer αλλά μου βγάζει 48 GB

6 ώρες πριν, jon_pallis είπε

my point exactly

Αφήνω αυτό εδώ......halo.jpg.d3e2643fa2a68f9f3070ff300abe6fe4.jpg

Οκ μπλέχτηκα.

αρχοσε να κατεβάζει 3.97 GB

πάω να κάνω manage κι βρίσκει και το campaign. Το τσεκάρω να κατέβει και πάω στο queue να δω.

εχει σταματήσει και εξαφανιστεί το 3.97 GB και κατεβαίνει το 48 GB.

Ότι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι να είμαστε έτοιμοι απο εχθές στις 12 το βράδυ καθόμαστε κ περιμένουμε να κατέβει ολόκληρο το παιχνίδι την μέρα του release.

ειμαι halo fanboy αλλα εδω εχει φαουλ η 343

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mixalisss είπε

ρε παιδια εμενα μου εβγαλε γερμανικο μενου ; πως αλλαζω γλωσσα ετυχε και σε αλλους; δε μπορω να παιξω

Στο κεντρικό μενού του παιχνιδιού πάτα σταρτ και μετά Y και κάνε install τα αγγλικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τα κατάφερα.

πατησα να σταματήσει το update μιας και ήταν λάθος τα 48GB.

Όποτε κατάφερα έτσι να κάνω uninstall και το multiplayer που είχα εγκατεστημένο. Και τώρα κάνω φρέσκια εγκατάσταση 48GB.

Τρομερό asset management αυτό το Xbox. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...