Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά συμπλήρωσα και εγώ κάμποσες ώρες και μπορώ να επιβεβαιώσω ότι το Halo έχει τεχνικά προβλήματα.

προσπαθω να τα λύσω από τις 9 το βράδυ και κλείνω τώρα 4 παρά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

προσπαθω να τα λύσω από τις 9 το βράδυ και κλείνω τώρα 4 παρά.

😀

Halo is back baby..τα 30 seconds of fun επέστρεψαν..

P.s Το grapple είναι από τις καλύτερες προσθήκες στο gameplay.

Επεξ/σία από avenger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πω πω τι ειδαμε παλι απο ninja theory? Oντως αν καποιος σου πει οτι ειναι cgi trailer τον πιστευεις ανετα ! Πανεμορφο το Hellblade 2 , απλα πανεμορφο! Ειδαμε στο fh5 που αν κ cross gen εριξε σαγονια οποτε τωρα θα δειξει την πραγματικη δυναμη της κονσολας. Επιση πολυ καλο το a plague tale Requiem απο asobo (flight sim21) 

 

 

Και τα δυο κλασικα day one στο αγαπημενο μας game pass ☺️

Επεξ/σία από malias4
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και εχω ps5 ( και Pc βεβαια) η microsoft φαινεται οτι θα τα παει πολυ  πιο δυνατα σε αυτην την γενια . 

Ηellblade 2 μακραν απο το πιο αναμενομενα παιχνιδια για μενα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω περισσότερο το A Plague Tale 2 παρά το Hellblade 2, μου άρεσαν και τα δύο αλλά το Plague έγινε αγαπημένο παιχνίδι λόγω της θεματολογίας του (μεσαίωνας, πανδημία, ποντίκια, ιππότες, οι χαρακτήρες του, ιστορία κτλ).

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πουθενά το Psychonauts 😢 Κρίμα, νομίζω οτι άξιζε κάποια παραπάνω αναγνώριση.

Απο reveals, το Hellblade νομίζω τα ισοπέδωσε όλα. Δεν έχω ιδέα απο warhammer, αλλα και το Space Marine 2 φάνηκε αρκετά ωραίο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

7 minutes ago, Saloufas said:

 

Με αυτα που ειδαμε και απο hellblade το οποιο ειναι ue5 δεν ξερω καν τι να περιμενουμε απο Gears 6😂

Spoiler

 

 

c6105ee0044b086c097c3a677b74be760d044429
 

 

 

32c29d2ad5f8a235829813d5d1c5406c7ada50ed
 

 

 

7d7b58a36392f02216031ecff355291f79794451
 

 

 

5115953824a51f8febd66883099bbbcedbd011b0
 

 

:heart_eyes:

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περίμενε και κάποιος άλλος να δει τα τέσσερα unannounced παιχνίδια του gamepass που έγιναν leak πριν δυο τρεις μέρες τσεκάρετε εδώ.

 Περίεργο που δεν δείξαν το sniper elite 5 τουλάχιστον στα game awards. Γενικά πολύ μέτριο έως κακό event, πολύ διαφήμιση, πολύ άκυρα πράγματα, πολύ cringe γενικά. Αν πάρεις μονο τον χρόνο των trailer και των βραβείων το show θα ήταν max μιάμιση ώρα, και κατέληξε να είναι κοντά τέσσερις. Απογοήτευση που δεν είδαμε και avowed η κάτι καινούργιο, άντε να περιμένεις E3 τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...