Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μυδραλιοβόλο της MS πήρε φόρα για τα καλά και φτύνει τίτλους, μας κάνουν πλάκα οι τύποι, "πάρτε να έχετε" φάση, που θα βρούμε χρόνο για όλα αυτά ρε?

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 minutes ago, chrisgewrgi said:

Δεν ξερω άλλα ποτε δεν μου κάτσε καλά αυτό το game

Εχει τους fan της αυτη η σειρα. Για αυτο και εχει φτασει στο νο5

Αν εχεις παιξει Multiplayer παιχνιδια θα εχεις δει πολλους αχρηστους να παιρνουν ενα sniper και να καθονται πισω  περιμενοντας μια ωρα να περασει καποιος μπροστα απο το στοχαστρο τους. Και παλι μπορει να αστοχησουν. Πολλά τετοια ατομα παιζουν αυτο το παιχνιδι και νομιζουν ότι εγιναν ξαφνικα snipers 😄

κατι τετοια ατομα οπως εδω παιρνουν αντιηλιακο και ξαπλωνουν περιμενοντας καποιο στοχο οσο πεθαινουν ολοι στην ομαδα τους😂

https://xboxclips.co/privat33r/b9b26e15-5f08-4306-bd29-9ab04505f787

 

 

 

Επεξ/σία από privateer
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό σημείο αλλά έχω πρόβλημα στην εγκατάσταση του forza horizon 5 στο series x. Μετά το install και το update των 90gb μου εμφανίζει το μήνυμα error code 0x87e50033. Έχω κάνει restart, reset την κονσόλα και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε. Έχω όλα τα τελευταία updates αλλά τίποτα. Τώρα το κάνω εγκατάσταση από την αρχή (πράγμα που πονάει 90 gigs είναι αυτά) αλλά δεν είμαι αισιόδοξος. Όλα τα άλλα παιχνίδια παίζουν κανονικά. Έχει συναντήσει κανείς ίδιο πρόβλημα.  Ελπίζω να μην έδωσα τσάμπα  60 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, manos. είπε

Καλησπέρα δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό σημείο αλλά έχω πρόβλημα στην εγκατάσταση του forza horizon 5 στο series x. Μετά το install και το update των 90gb μου εμφανίζει το μήνυμα error code 0x87e50033. Έχω κάνει restart, reset την κονσόλα και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε. Έχω όλα τα τελευταία updates αλλά τίποτα. Τώρα το κάνω εγκατάσταση από την αρχή (πράγμα που πονάει 90 gigs είναι αυτά) αλλά δεν είμαι αισιόδοξος. Όλα τα άλλα παιχνίδια παίζουν κανονικά. Έχει συναντήσει κανείς ίδιο πρόβλημα.  Ελπίζω να μην έδωσα τσάμπα  60 ευρώ 

Δισκακι πηρες η digital?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manos. είπε

Δισκάκι 

Πατα start πάνω στο game και manage adds on και τσέκαρε μηπως θελει κανα update.

Έκανες hard reset την κονσολα και να την βγάλεις κανα 10λεπτο από το ρευμα;

Πατα και settings ,system,updates, και τσέκαρε την κονσολα μηπως θελει update

 

Τσέκαρε μια αυτό το βίντεο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έκανα όλα τα παραπάνω. Τώρα το κατεβάζω πάλι από την αρχή.  Από το δίσκακι κάνει install 21 gigs χωρίς κανένα πρόβλημα . Μετά αρχίζουν τα περίεργα. Δεν έχω και πολύ καλή σύνδεση και τα 90 giga να ξανά κατεβούν είναι μαρτύριο. Απορώ γιατί αγοράζω δισκάκια ακόμα αφού ούτος ή άλλος όλα το game το κατεβάζεις. Μετά από αυτό θα το γυρίσω στο game pass να ηρεμήσω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ερώτηση πάει μόνο σε όσους είναι στο πρόγραμμα xbox insider και έχουν την δυνατότητα να βάλουν την έκδοση λογισμικού alpha-skip.

Αξίζει να έχω τη κονσόλα μου(Series x) σε αυτή την έκδοση λογισμικού ή να την αφήσω στη βασική?

 

Τι κερδίζω, τι χάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, privateer είπε

Εχει τους fan της αυτη η σειρα. Για αυτο και εχει φτασει στο νο5

Αν εχεις παιξει Multiplayer παιχνιδια θα εχεις δει πολλους αχρηστους να παιρνουν ενα sniper και να καθονται πισω  περιμενοντας μια ωρα να περασει καποιος μπροστα απο το στοχαστρο τους. Και παλι μπορει να αστοχησουν. Πολλά τετοια ατομα παιζουν αυτο το παιχνιδι και νομιζουν ότι εγιναν ξαφνικα snipers 😄

κατι τετοια ατομα οπως εδω παιρνουν αντιηλιακο και ξαπλωνουν περιμενοντας καποιο στοχο οσο πεθαινουν ολοι στην ομαδα τους😂

https://xboxclips.co/privat33r/b9b26e15-5f08-4306-bd29-9ab04505f787

 

 

 

Προσπαθώ να καταλάβω γιατί είμαστε " άχρηστοι" οι snipers

Όσο καλός πρέπει να είναι ένας assault άλλο τόσο καλός πρέπει να είναι και ένας sniper

Το ίδιο άχρηστος μπορεί να είναι και ένας assault αν δε νιώθει το class του

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο fifa κάθε μέρα με το που ανοίγω το παιχνίδι και προσπαθεί να συνδεθεί στο ea account μου λέει ότι έχει λήξει ο κωδικός και πρέπει να κάνω reset password. Πως μπορώ να το λύσω αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...