Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχαν ακουστει φημες οτι η MS  παει να παρει την square enix.. Εσκασε το θεμα με το perfect dark  που θα βοηθησει η Crystal Dynamics , ερχονται και οι Avegengers στο pass... Βρε λες να ισχουν τελικα ; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Εγω  δεν εχω κανενα προβλημα προσωπικα με την εφαρμογη του  store  εδω και αρκετο καιρο

Εχεις βαλει την επιλογη στην κονσολα σου στο να ειναι πληρως ενημερωμενη αυτοματος,χωρις να χρειαζεσαι εσυ να κανεις χειροκινητα τις οποιες αναβαθμιζεις  που σου ζηταει?

Έχω τις αυτόματες ειδοποίησεις ενεργοποιημένες αλλά η κονσόλα είναι σε energy saving mode. Κανονικό shutdown δηλαδή όταν την κλείνω. Την ανοίγω κάθε μέρα όμως. Δεν μπορεί να θέλει κάθε μέρα αναβάθμιση η εφαρμογή του Store. Ίσως είναι corrupted η εφαρμογή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, iskon είπε

Μαχαιρι στην καρδιά για εμάς που αγοράσαμε Samsung Qled δηλαδή 

Είναι γνωστό ότι οι Samsung δεν υποστηρίζουν γενικά DV, όχι μόνο στο gaming.

Επεξ/σία από Lobo10
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Έχω τις αυτόματες ειδοποίησεις ενεργοποιημένες αλλά η κονσόλα είναι σε energy saving mode. Κανονικό shutdown δηλαδή όταν την κλείνω. Την ανοίγω κάθε μέρα όμως. Δεν μπορεί να θέλει κάθε μέρα αναβάθμιση η εφαρμογή του Store. Ίσως είναι corrupted η εφαρμογή...

Δε έχω αντιμετωπίσει αντίστοιχο πρόβλημα. Μου κάνει τρομερή εντύπωση πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε one X αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα με το store. 

Κάθε φορά ζητάει update, το βάζω να το κάνει αλλά το ξαναζηταει. 

Επίσης το ζητάει πριν κάνω update σε παιχνίδι. 

Δε με ενοχλεί πάντως, εφόσον α δουλεύουν ρολόι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

Μακάρι να είναι καλό. Κατέβασα το trial του FIFA 22 μέσω EA PLAY και με απογοήτευσε.

Και υποτίθεται είναι βελτιωμένο στο gameplay φέτος. Μάλιστα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lobo10 είπε

Μακάρι να είναι καλό. Κατέβασα το trial του FIFA 22 μέσω EA PLAY και με απογοήτευσε.

δεν υπήρχε ποτέ σύγκριση imo μεταξύ fifa και pro. Δλδ το fifa όντος έχει δέκα χιλιάδες επιλογές και πράγματα γύρω γύρω αλλά από gameplay ποδοσφαίρου δεν έχει καμία σχέση με το pro. 

Tώρα αυτό που κάνει η konami με το efootball με απαγοήτευσε γιατί δείχνουν να ρίχνουν το βάρος στο mobile gaming που είναι και το νούμερο 1 στην Ιαπωνία κυρίως που όλοι χρησιμοποιούν τα κινητά τους για gaming.

Εύχομαι να μην βγει καμιά πατάτα τελείως γιατί αλλιώς θα περιμένουμε χρόνια μέχρι να εμφανιστεί κάποιο άλλο ποδοσφαιράκι αξιώσεων 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, chek2fire είπε

δεν υπήρχε ποτέ σύγκριση imo μεταξύ fifa και pro. Δλδ το fifa όντος έχει δέκα χιλιάδες επιλογές και πράγματα γύρω γύρω αλλά από gameplay ποδοσφαίρου δεν έχει καμία σχέση με το pro. 

Tώρα αυτό που κάνει η konami με το efootball με απαγοήτευσε γιατί δείχνουν να ρίχνουν το βάρος στο mobile gaming που είναι και το νούμερο 1 στην Ιαπωνία κυρίως που όλοι χρησιμοποιούν τα κινητά τους για gaming.

Εύχομαι να μην βγει καμιά πατάτα τελείως γιατί αλλιώς θα περιμένουμε χρόνια μέχρι να εμφανιστεί κάποιο άλλο ποδοσφαιράκι αξιώσεων 

Αυτο που λες ισχυει πριν καμια 10αρια χρονια. Το Fifa ειναι μεγαλο σκουπιδι αλλα το PES ειναι στα ορια του unplayable. Τελευταιο καλο PES βγηκε στο ps2.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Αυτο που λες ισχυει πριν καμια 10αρια χρονια. Το Fifa ειναι μεγαλο σκουπιδι αλλα το PES ειναι στα ορια του unplayable. Τελευταιο καλο PES βγηκε στο ps2.

Παιχτικα είναι κλασεις ανώτερο το προ ακομα και σήμερα. Σε presentation αντίστοιχα το fifa.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...