Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, rovgio είπε

Με το καλό να παραλάβεις φίλε, εμένα έρχεται αύριο από πλαίσιο. Θέλω να δω το grip πίσω που λένε ότι δίνει την αίσθηση τιμονιού. 

Ευχαριστω κ εσυ επισης. Λενε μοιαζει με δερμα τιμονιου 🥰 ναι !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι παίζεται fh5 έχει καταφέρει κανείς να ολοκληρώσει επιτυχώς arcade event? Τις μισές φορές τελείωσα τον πρώτο γύρω μόνο, τις υπόλοιπες ούτε τον πρώτο. Δεν υπάρχει κανείς άλλος οπότε είναι δύσκολο να το καταφέρεις μόνος σου. Γιατί κατέστρεψαν το forzathon ήθελα να ξέρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα και εγώ σήμερα που βρήκα χρόνο το fh5. Γενικά μου άφησε πολύ θετικές εντυπώσεις, όπως και όλη η σειρά βέβαια. Έχω παίξει 2, 3 και 4 και έχω περάσει πααααρα πολλές ώρες με αυτά τα παιχνίδια. 

Η εντύπωση που μου άφησε είναι πως είναι πιο στιβαρά και σταθερά τα αμάξια στο δρόμο σε σχέση με το 4. Το έχει παίξει κάποιος με τιμονιέρα να μας πει πως είναι? 

Είχα συνηθίσει το μενού του 4 και τώρα στο 5 είναι πολύ διαφορετικά και θέλει κάποιο χρόνο εξοικείωσης. Επίσης δε βρήκα το drone mode. Υπάρχει γενικά? 

Έχω στο fh4 γύρω στα 150 super wheels 200 wheels και 20000000 cr. Πως θα γίνει να κάνω μια μεταφορά??? 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, malias4 είπε

Εγω εφαγα ακυρο απο amazon uk με το controller του forza αλλα βρηκα στο public να δεχεται προπαραγγελιες με κυκλοφορια στην ουσια σημερα κ εριξα μια !!!

https://www.public.gr/product/asyrmato-heiristirio-xbox-–-forza-horizon-5-limited-edition/prod14175569pp/?sn_ref=s&sn_cat=cat5020056pp&sn_id=prod14175569pp

Το χτύπησα ρε μαλλιουρα ωραιος.

Γράφει και σε σένα ότι θα ενημερωθείς σε τρεις μέρες για την ημερομηνια παραλαβης;

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, leo066 είπε

Όσοι παίζεται fh5 έχει καταφέρει κανείς να ολοκληρώσει επιτυχώς arcade event? Τις μισές φορές τελείωσα τον πρώτο γύρω μόνο, τις υπόλοιπες ούτε τον πρώτο. Δεν υπάρχει κανείς άλλος οπότε είναι δύσκολο να το καταφέρεις μόνος σου. Γιατί κατέστρεψαν το forzathon ήθελα να ξέρα.

Εχει γενικά θέματα το παιχνίδι σε αυτό το κομμάτι. Ούτε εγώ εχω καταφέρει να ολοκληρώσω ενα Arcane event και μάλιστα σε μερικά έχει το γνωστό bug που σου εμφανίζει το event με μηδενικό χρόνο στον χάρτη(να είσαι δηλαδή στον ροζ κύκλο του event και να μην ξεκινάει).

Και δεν τίθεται θέμα κόσμου,τώρα στις αρχές που το παιχνίδι έχει τον περισσότερο. Πιο πολύ για πρόβλημα του online μου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Έπαιξα και εγώ σήμερα που βρήκα χρόνο το fh5. Γενικά μου άφησε πολύ θετικές εντυπώσεις, όπως και όλη η σειρά βέβαια. Έχω παίξει 2, 3 και 4 και έχω περάσει πααααρα πολλές ώρες με αυτά τα παιχνίδια. 

Η εντύπωση που μου άφησε είναι πως είναι πιο στιβαρά και σταθερά τα αμάξια στο δρόμο σε σχέση με το 4. Το έχει παίξει κάποιος με τιμονιέρα να μας πει πως είναι? 

Είχα συνηθίσει το μενού του 4 και τώρα στο 5 είναι πολύ διαφορετικά και θέλει κάποιο χρόνο εξοικείωσης. Επίσης δε βρήκα το drone mode. Υπάρχει γενικά? 

Έχω στο fh4 γύρω στα 150 super wheels 200 wheels και 20000000 cr. Πως θα γίνει να κάνω μια μεταφορά??? 😂😂

Μακάρι να γινότανε αυτό. Έχω 800000000cr 300super wheels 600wheels. Πάντως με το αυτόματο που έχει στο fh5 βγάζεις εύκολα πολλά χρήματα κυρίως με την sesto fe, απλά τη βάζεις να τρέχει και εσυ δεν κάνεις τίποτα 

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εχει γενικά θέματα το παιχνίδι σε αυτό το κομμάτι. Ούτε εγώ εχω καταφέρει να ολοκληρώσω ενα Arcane event και μάλιστα σε μερικά έχει το γνωστό bug που σου εμφανίζει το event με μηδενικό χρόνο στον χάρτη(να είσαι δηλαδή στον ροζ κύκλο του event και να μην ξεκινάει).

Και δεν τίθεται θέμα κόσμου,τώρα στις αρχές που το παιχνίδι έχει τον περισσότερο. Πιο πολύ για πρόβλημα του online μου κάνει.

Μια χαρά ήταν το forzathon κάθε μια ώρα για 15 λεπτά, τώρα το έκαναν κάθε 15 λεπτά για 10 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Το χτύπησα ρε μαλλιουρα ωραιος.

Γράφει και σε σένα ότι θα ενημερωθείς σε τρεις μέρες για την ημερομηνια παραλαβης;

Ναι το ιδιο μνμ βλεπω φιλαρακι! Φοβαμαι μην φαμε καμμια κλασικη ταπα οπως απο αυτες που μοιραζουν τα γνωστα κ αγαπητα μας καταστηματα kotsovoloplaisiopublic . Ευτυχως το εβαλα αντικαταβολη κ βλεπουμε. Ελπιζω αυριο να εχουμε καμμια ειδοποιηση για την εξελιξη της παραγγελιας !!!!

3 ώρες πριν, lkv100 είπε

Εισαι ωραιος πηρα κι εγω 1. Ας ελπισουμε να ερθουν γρηγορα.

Η αληθεια ειναι θελω και το επετειακο ομως αλλα μετα θα γινω αυτο που κοροιδευα δηλαδη να συλλεγω χειριστηρια και να μην παιζω παιχνιδια

Και εγω το κοιταζω το επετειακο αλλα δεν με παιρνει 😇 Ελπιζω να υπαρχει μεχρι τις γιορτες μπας κ το χτυπησω τοτε πρωτο χρονιατικο δωρο !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παραλαβει κανεις το επετειακο controller απο public? εχω 2 διαφορετικες παραγγελιες και ενω στο site ειναι διαθεσιμο μου λεει εκτεταμενη αναητηση δεν ξερω τι σκαλωμα εφαγαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox Backward Compatibility Adds 76 New Games

 

  • Spoiler

     

    • 50 Cent: Blood on the Sand
    • Aces of the Galaxy
    • Advent Rising
    • Adventure Time: The Secret of the Nameless Kingdom
    • Are You Smarter Than a 5th Grader? Make the Grade
    • Avatar: The Last Airbender - The Burning Earth
    • Bankshot Billiards 2
    • Beautiful Katamari
    • Binary Domain
    • Black College Football Xperience: Doug Williams Ed
    • Cloning Clyde
    • Conan
    • Darwinia+
    • Dead or Alive Ultimate
    • Dead or Alive 3
    • Dead or Alive 4
    • Death by Cube
    • Disney Universe
    • Disney’s Chicken Little
    • Elements of Destruction
    • F.E.A.R.
    • F.E.A.R. 2: Project Origin
    • F.E.A.R. 3
    • F.E.A.R. Files
    • The First Templar
    • Gladius
    • Gunvalkyrie
    • Islands of Wakfu
    • Lego The Lord of the Rings
    • Manhunt
    • Max Payne
    • Max Payne 2: The Fall of Max Payne
    • Max Payne 3
    • Mini Ninjas
    • Mortal Kombat
    • Mortal Kombat vs. DC Universe
    • MX vs. ATV Alive
    • MX vs. ATV Untamed
    • NIER
    • Novadrome
    • Oddworld: Munch’s Oddysee
    • Onechanbara: Bikini Samurai Squad
    • Otogi: Myth of Demons
    • Otogi 2: Immortal Warriors
    • The Outfit
    • Outpost Kaloki X
    • Quake Arena Arcade
    • R.A.W. - Realms of Ancient War
    • Red Dead Revolver
    • Resident Evil: Operation Raccoon City
    • Ridge Racer 6
    • Rio
    • Risen
    • Risen 2: Dark Waters
    • Rock of Ages
    • Sacred 2: Fallen Angel
    • Scramble
    • Screwjumper!
    • Secret Weapons Over Normandy
    • Skate 2
    • SpongeBob SquarePants Underpants Slam!
    • SpongeBob’s Truth or Square
    • Star Wars Starfighter: Special Edition
    • Star Wars: Episode III Revenge of the Sith
    • Star Wars: The Clone Wars
    • Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
    • Switchball
    • Thrillville
    • Thrillville: Off the Rails
    • Time Pilot
    • TimeSplitters 2
    • TimeSplitters: Future Perfect
    • Toy Story Mania!
    • Vandal Hearts: Flames of Judgment
    • Viva Piñata: Party Animals
    • Warlords

     

     

  •  

Here is the list of 37 games getting FPS Boost support

  • Spoiler

     

    • Alan Wake
    • Assassin’s Creed
    • Binary Domain
    • Black College Football Xperience: Doug Williams Ed
    • Darksiders
    • Dead Space 2
    • Dead Space 3
    • Disney’s Chicken Little
    • Dragon Age: Origins
    • Dragon Age II
    • The Elder Scrolls IV: Oblivion
    • F.E.A.R.
    • F.E.A.R. 3
    • Fable Anniversary
    • Fable III
    • Fallout 3
    • Fallout: New Vegas
    • Far Cry 3
    • Final Fantasy XIII-2
    • Lightning Returns: Final Fantasy XIII
    • Gears of War
    • Gears of War 2
    • Gears of War 3
    • Gears of War: Judgment
    • Gears of War: Ultimate Edition
    • Kameo: Elements of Power
    • Lego The Lord of the Rings
    • Medal of Honor: Airborne
    • Mirror’s Edge
    • Nier
    • Resident Evil: Operation Raccoon City
    • Rock of Ages
    • Sonic & All-Stars Racing Transformed
    • Sonic Generations
    • Sonic Unleashed
    • Star Wars: The Clone Wars
    • Vandal Hearts: Flames of Judgment

     

     

  •  
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χλομο... 280 ΜΒ κατέβασε μόνο ( ?!?!?) και μου δείχνει μια μπλε οθόνη  πρέπει να έχει μπει να, παιξειοποιος μιλάει γηινα

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...