Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω τοσα χρονια εχω παρει επαναφορτιζομενες κ ενα φορτιστη κ ειναι η καλυτερη λυση. Εχω παντα καβατζα γεματες κ απλα σηκωνομαι κ τις αλλαζω!! Παιζω καθε μερα κ κρατανε πανω απο εβδομαδα 😋

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, imr είπε

Ερώτηση για το χειριστήριο και μπαταρίες. 

 

Να πάρω κάτι τέτοιο, https://www.e-shop.gr/snakebyte-sb916342-battery-kit-white-p-XBS.00055

η απλές επαναφορτιζομενες μπαταρίες με φορτιστή? 

Εδω εισαι αδερφε...

https://www.skroutz.gr/s/9374477/Panasonic-Eneloop-Smart-Quick-BQ-CC55E-Φορτιστής-4-Μπαταριών-Ni-MH-Μεγέθους-AA-AAA-Σετ-με-4x-AA-1900mAh.html

εχω το σετ πανω απο 5 χρονια και το χρησιμοποιω ακομα για το xbox

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mikele13- είπε

Εδω εισαι αδερφε...

https://www.skroutz.gr/s/9374477/Panasonic-Eneloop-Smart-Quick-BQ-CC55E-Φορτιστής-4-Μπαταριών-Ni-MH-Μεγέθους-AA-AAA-Σετ-με-4x-AA-1900mAh.html

εχω το σετ πανω απο 5 χρονια και το χρησιμοποιω ακομα για το xbox

Οχι Eneloop!!!!

Να πάρει του ΙΚΕΑ. Είναι ακριβώς ίδιες με τις eneloop από το ίδιο ακριβώς εργοστάσιο. Με αργή εκφορτιση αν δεν τις χρησιμοποιείς.

σε χαμηλότερη τιμή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως θα ήταν καλύτερο να άνοιγε ένα ξεχωριστό θέμα(να γίνει και sticky αλλιώς θα χαθεί) για μπαταρίες(ή και αξεσουάρ μάζι πχ headset) ,από το να γίνεται η ίδια κουβέντα κάθε 3 και λίγο?

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μήπως θα ήταν καλύτερο να άνοιγε ένα ξεχωριστό θέμα(να γίνει και sticky αλλιώς θα χαθεί) για μπαταρίες(ή και αξεσουάρ μάζι πχ headset) ,από το να γίνεται η ίδια κουβέντα κάθε 3 και λίγο?

 

 

Μα και πάλι θα ρωτάνε,εδώ δεν κάνουν ενα search στο topic...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλη ιδεα ξεχωριστο θεμα για αξεσουαρ, μπαταριες.Να πω και εγω για τις μπαταριες απο ικεα.Εχει φερει τις νεες μπαταριες οχι τις λευκες, εχουν χρωμα γκρι και αυτες πανω λενε made in japan.Πηρα μια 4αδα ΑΑΑ για το ασυρματο τηλεφωνο και πραγματικα κρατανε το ιδιο με τις eneloop που εχω.Φανταζομαι θα ισχυει το ιδιο και με τις ΑΑ.Η τιμη για μια 4αδα ΑΑΑ ειναι 3,49 ευρω.Πολυ καλη τιμη.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω είχα μπαταριες πολύ καλές.αλλα βαριομουν τα μπασε βγαλε φορτισε κτλπ.

Πήρα αυτό και είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει.

https://www.public.gr/product/systima-fortisis-heiristirion-dual-ultra-slim-xbox/prod11136252pp/?gclid=CjwKCAiAvriMBhAuEiwA8Cs5lSXf_ZxrUBEmEMC-SclNpD1CIps_qouJb_JM5dwqPQ3trVzSGocZuhoCL_kQAvD_BwE

gc-acc-xboxone-pdp-charg-system-1000-1553363.jpg

gc-acc-xboxone-pdp-charg-system-left-1000-1553363.jpg

gc-acc-xboxone-pdp-charg-system-middle-1000-1553363.jpg

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dstilio είπε

Οχι Eneloop!!!!

Να πάρει του ΙΚΕΑ. Είναι ακριβώς ίδιες με τις eneloop από το ίδιο ακριβώς εργοστάσιο. Με αργή εκφορτιση αν δεν τις χρησιμοποιείς.

σε χαμηλότερη τιμή.

και αυτες με αργη εκφορτιση ειναι,μια χαρα δουλευουν αψογα 5 χρονια.

Σιγα μην τρεχει ο ανθρωπος ΙΚΕΑ για μια 4αδα μπαταριες,δεν αγοραζει κανα μηχανημα.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lak10 είπε

Αν είναι διαθέσιμο μέσα στις γιορτές το τσιμπάω άνετα.. είναι πολύ όμορφο!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμενα μαρεσει πολυ το 20yr controller αλλα παραγγειλα χθες το forza horizon controller απο amazon uk οποτε δεν με παιρνει οικονομικα ! 
Στις γιορτες αν υπαρχει ακομα τοτε μπορει να παρω ενα να το εχω συλλεκτικο

Επεξ/σία από malias4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, malias4 είπε

Και εμενα μαρεσει πολυ το 20yr controller αλλα παραγγειλα χθες το forza απο amazon uk οποτε δεν με παιρνει οικονομικα ! 
Στις γιορτες αν υπαρχει ακομα τοτε μπορει να παρω ενα να το εχω συλλεκτικο

Έχει τελωνείο από Αγγλία?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...