Προς το περιεχόμενο

Steam Deck - Το νέο φορητό PC gaming system της Valve


chek2fire
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από vaggos88,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 minutes ago, Malthador said:

Είχα αναφέρει και παλιότερα ότι στο Darksiders: Genesis έφευγε λίγο το δεξί αναλογικό στο χάρτη. Μόνο στον συγκεκριμένο τίτλο το εμφάνιζε και μόνο στο χάρτη, δεν κατάφερα να το κάνω replicate πουθενά, ούτε στο input test, ούτε σε άλλο game.

Οπότε υπέθεσα ότι ήταν S/W θέμα, όχι drift per se.

Εμένα δυστυχώς το δείχνει ξεκάθαρα και στο τεστ και παντού. 

Το ενδιαφέρον είναι πως αν το κουνήσω λίγο και το αφήσω μένει στο κέντρο αλλά στο επόμενο κούνημα το χάνει πάλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, NickTG είπε

Εμένα δυστυχώς το δείχνει ξεκάθαρα και στο τεστ και παντού. 

Το ενδιαφέρον είναι πως αν το κουνήσω λίγο και το αφήσω μένει στο κέντρο αλλά στο επόμενο κούνημα το χάνει πάλι. 

Εαν ρίξεις σπρει ηλεκτρικών επαφών δεν στρώνει ? Εγω στο switch ετσι το έχω διορθώσει πάνω απο 4 φορές .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Galaxy said:

Εαν ρίξεις σπρει ηλεκτρικών επαφών δεν στρώνει ? Εγω στο switch ετσι το έχω διορθώσει πάνω απο 4 φορές .

Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα τίποτα γιατί δεν έχω προλάβει. 

Θα το δω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς ένα dock που να λειτουργεί με το steamdeck για να το αγοράσω από Ελλάδα να μην μπλέκω με αναμονες κλπ;

 

Η έστω αν δίνει κανένας να με ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, SpirosDR είπε

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς ένα dock που να λειτουργεί με το steamdeck για να το αγοράσω από Ελλάδα να μην μπλέκω με αναμονες κλπ;

 

Η έστω αν δίνει κανένας να με ενημερώσει.

εγώ έχω πάρει αυτό και δεν εχω αντιμετωπίσει  κανένα θεμα.. μόνο μείον ισως το 4Κ @30hz αλλά τι να το κάνεις το  παραπάνω στο steam deck.. Σε συνδυασμό με τη θήκη που μπορεί να στέκεται όρθιο.. δεν νομιζω να έδινα  παραπάνω λεφτά

https://www.skroutz.gr/s/24412356/USB-C-Docking-Station-με-HDMI-4K-PD-Γκρι-CAB-UC045.html#reviews

Επεξ/σία από argi73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, argi73 είπε

εγώ έχω πάρει αυτό και δεν εχω αντιμετωπίσει  κανένα θεμα.. μόνο μείον ισως το 4Κ @30mhz αλλά τι να το κάνεις στο steam deck.. Σε συνδυασμό με τη θήκη που μπορεί να στέκεται όρθιο.. δεν νομιζω να έδινα  παραπάνω λεφτά

https://www.skroutz.gr/s/24412356/USB-C-Docking-Station-με-HDMI-4K-PD-Γκρι-CAB-UC045.html#reviews

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα του ρίξω μια ματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συνέχεια του drift και έπειτα από επικοινωνία με τη Valve μου είπαν να το στείλω πίσω είτε για επισκευή είτε για αντικατάσταση. 

Το σκέφτομαι αν αξίζει γιατί μετά θα πρέπει να κατεβάσω πάλι τόσα GB παιχνιδιών! 😅

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, NickTG είπε

Σε συνέχεια του drift και έπειτα από επικοινωνία με τη Valve μου είπαν να το στείλω πίσω είτε για επισκευή είτε για αντικατάσταση. 

Το σκέφτομαι αν αξίζει γιατί μετά θα πρέπει να κατεβάσω πάλι τόσα GB παιχνιδιών! 😅

 

Μη το σκέφτεσαι καν.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οως η αλλαγή είναι πολύ εύκολη για αυτό και το σκέφτομαι. 

Άσε που αν μου στείλουν άλλο μπορεί να έχει μέσα τον αργό ssd! :P

Αλλά λογικά θα τους το στείλω να το φτιάξουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 08/06/2023 at 12:00, NickTG said:

Σε συνέχεια του drift και έπειτα από επικοινωνία με τη Valve μου είπαν να το στείλω πίσω είτε για επισκευή είτε για αντικατάσταση. 

Το σκέφτομαι αν αξίζει γιατί μετά θα πρέπει να κατεβάσω πάλι τόσα GB παιχνιδιών! 😅

 

Γιατί δεν βάζεις αυτά που δεν έχουν και drift; https://www.gulikit.com/productinfo/854122.html 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, nekrik said:

Γιατί δεν βάζεις αυτά που δεν έχουν και drift; https://www.gulikit.com/productinfo/854122.html 

Γιατί δεν ήθελα να παιδευτώ τελικά οπότε το έστειλα με την εγγύηση. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...