Προς το περιεχόμενο

Freedom Pass


zimdim38

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, Evan20 είπε

Μπορω να τις απαντησω αμα ειναι

Οπως εχεις παρει το freedom pass ειτε εχεις παρει viva ειτε alpha ακολουθεις τις οδηγιες και παρνεις τα 150 ευρω, τωρα για να μπορεσεις να χρησιμοποιεις την καρτα σε pos ειτε χρειαζεσαι να εχεις κατεβασμενη την εφαρμογη google pay, ειτε apple pay ειτε myalpha wallet (απο το play store), αν σου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στην χωρα σου, πας  σε μια εφαρμογη που λογικα θα την εχεις ηδη κατεβασμενη ρυθμισεις google->ρυθμισεις για εφαρμογες google-> google pay

Την εχω δοκιμασει και ετσι σμρ σε ταξι και δουλεψε μια χαρα αρκει να εχεις nfc ανοιχτο τοτε 

Αν ξερεις τα στοιχεια της καρτας τα προσθετεις και μονο σου,αν δεν ξερεις τα στοιχεια της καρτας τοτε πατας καποιο κουμπι που δειχνει τα στοιχεια της καρταςειτε απο το viva wallet ειτε απο το myalpha mobile και εισαι ετοιμος 

Τωρα το αλλο υπαρχει ενα site απο την κυβερνηση freedom pass που δειχνει την λιστα που μπορεις να το χρησιμοποιησεις

Σορρυ για το μεγαλο κειμενο

Ευχαριστώ για την απάντηση!! Γνωρίζει κάνεις εάν με apple pay χρησιμοποιείται παντού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 515
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. Έκανα αίτηση 1/9 για το freedom pass και η αίτηση φαίνεται επιτυχής στο σύστημα αλλά δεν έχω λάβει ακόμα κωδικούς. Ξέρει κανείς πόσες μέρες κάνει η viva να το ενεργοποιήσει και να στείλει το μειλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Jimis2708 είπε

Καλησπέρα. Έκανα αίτηση 1/9 για το freedom pass και η αίτηση φαίνεται επιτυχής στο σύστημα αλλά δεν έχω λάβει ακόμα κωδικούς. Ξέρει κανείς πόσες μέρες κάνει η viva να το ενεργοποιήσει και να στείλει το μειλ;

Σε εμένα που το έκανα από τους πρώτους, έκανε 4-5 ημέρες να έρθει το email από τη Viva. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εμβολιάστηκα στης 1η Ιουνίου με το μονοδοσιακό εμβόλιο J&J. Πρόσφατα, πριν 4 μέρες στης 31 Αυγούστου, ακολούθησα την διαδικασία αίτησης για το Freedom Pass. Παρόλα αυτά η κατάσταση αίτησης εδώ και 4 μέρες παραμένει "Απεσταλμένη" και δεν μου έχει εγκριθεί ακόμα (τελευταία ημερομηνία ενημέρωσης λέει 1η Σεπτεμβρίου). Ένα άλλο παιδί που ξέρω που έκανε και αυτός την αίτηση, μετά από 2 μέρες του στάλθηκε κανονικά. Τι πιστεύεται ότι μπορεί να φταίει και να μου το έχουν καθυστερήσει; 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν εχω αλφα αλλα επελεξα να παρω το freedom pass απο εκει και μου φαινεται πολυπλοκο , ζηταει βιντεοκληση με αντιπροσωπο για να φτιαξω ebanking και κατι τετοια , ξερει κανενας πως το κανουμε? επισης ισχυει οτι μπορουμε  να το χρησιμοποιησουμε για efood?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αίτηση 07/09 και 09/09 μου έστειλαν την virtual στο e-mail.

Εχει δοκιμασει κανεις να νοικιασει αυτοκινητο;

Επεξ/σία από AmixReckless
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι είναι η ανάρτηση paysafe στο efood; Να την πουλάει κάποιο κατάστημα μέσω efood;

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...