Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Eleutheriag είπε

Καλησπέρα εγώ σήμερα παρέλαβα. Iphone 13 pro max gold 128gb.

Παραγγελία 9/11

Το καλό με τον Κωτσοβολο είναι ότι υπάρχει αυστηρή σειρά προτεραιότητας 🤣🤣 Μεγειααα σου!!! Μήπως μπορείς να μου πεις από ποια περιοχή έκανες την παραγγελία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, DimitrisTmnds είπε

Το καλό με τον Κωτσοβολο είναι ότι υπάρχει αυστηρή σειρά προτεραιότητας 🤣🤣 Μεγειααα σου!!! Μήπως μπορείς να μου πεις από ποια περιοχή έκανες την παραγγελία; 

Η κοπέλα έχει πάρει το gold. Ελάχιστοι έως κανένας δεν έχει να περιμένει το gold 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vagelisdim είπε

Η κοπέλα έχει πάρει το gold. Ελάχιστοι έως κανένας δεν έχει να περιμένει το gold 

Ναι αλλά περίμενε και 1μιση μήνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα Ηρακλείου (Κνωσού) μου είπαν μετά από πίεση ότι περιμένουν νέο batch "αρχές του χρόνου". Δεν μου είπαν ποιου χρόνου βέβαια. Η παραγγελία μου (αν και πλήρως προπληρωμένη) είναι μόλις 2 εβδομάδων οπότε δε το κόβω να παίρνω κάποιο από αυτά τα τηλέφωνα, αλλά η πληροφορία θα μου δώσει πάτημα να ξαναπάω να τους τσιτσιρίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους παιδιά, παραγγελία 24/11 iPhone 13 pro Graphite 256gb παρελαβα σήμερα(είχα παραγγελία για να μου φέρουν σπίτι), από Κωτσόβολο.

*με τα όσα διάβαζα είχα χασει και γω τις ελπίδες μου και ανέμενα για Φεβρουάριο. Καλη δύναμη σε όλους !!!

5525165C-C7CC-436B-A398-61F040776B61.jpeg

Επεξ/σία από ThodorisGRE999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ThodorisGRE999 είπε

Καλησπέρα σε όλους παιδιά, παραγγελία 24/11 iPhone 13 pro Graphite 256gb παρελαβα σήμερα(είχα παραγγελία για να μου φέρουν σπίτι), από Κωτσόβολο.

*με τα όσα διάβαζα είχα χασει και γω τις ελπίδες μου και ανέμενα για Φεβρουάριο. Καλη δύναμη σε όλους !!!

5525165C-C7CC-436B-A398-61F040776B61.jpeg

Καλορίζικο φίλε! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 pro max Silver 128GB μου είπαν να πάω να παραλάβω αύριο. Παραγγελία 18/10. 

2 μήνες και κάτι ψιλά στην αναμονή και επειδή δεν έχω βάλει επίτηδες τη 2η δόση ξαφνικά βρέθηκε συσκευή ενώ βλέπω άλλους με παραγγελίες πολύ μεταγενέστερα από εμένα να παραλαμβάνουν... Πότε ξανά Κωτσόβολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα με κωτσοβολο στο τηλεφωνο. ο ενας υπαλληλος μου λεει ειναι πολυ περιεργο που δεν εχεις παραλαβει ακομα, εχουμε ξεκινησει να παραδιδουμε σε παραγγελιες νοεμβριου, μιληστε με διαφορετικο τμημα για να σας βρουν αποθεμα. Ολα οκ λεω, με συνδεουν σε αλλο τμημα, ο υπαλληλος μου λεει οτι εχουν εκρεμμοτητα απο παραγγελιες 6/10 οποτε λεει θα πρεπει να κανετε παραπανω υπομονη. απο 6/10 δεν νομιζω να ειχαν ανοιξει προπαραγγελιες κανεις, σωστα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σήμερα το πρωί με έναν φίλο στον κωτσοβολο για να ρωτήσει τι έχει γίνει με την παραγγελία του. Εκείνη την στιγμή ήρθε ένα παιδί και παρέλαβε ένα iPhone 13 ακριβώς σαν το μοντέλο και το χρώμα που έχει παραγγείλει και ο φίλος μου.δεν ξέρω πόσα GB ήταν όμως καθώς είδα μόνο το κουτί. Όταν ρώτησα τον υπάλληλο αυτή η παραλαβή τη ημερομηνία έχει απέφυγε να μου πει και μου έλεγε δεν ξέρω τώρα δεν μπορώ να δω το σύστημα. Όπως βγήκα από το κατάστημα για καλή μου τύχη το παιδί ήταν ακόμα απ έξω και περίμενε ταξί και τον Ρωτήσαμε ποτέ έκανε την παραγγελία. Και τι μας είπε???????? Χθες το είδα διαθέσιμο στο σάιτ και το έκανα παραγγελία και σήμερα ήρθα και το πήρα. Όποιος πιστεύει ότι αξίζει λοιπόν να ξανά ασχοληθεί και να γράψει εδώ μέσα η να πάρει τηλ στον κωτσοβολο η να πάει από εκει για να υπολογίσει ποτέ θα παραλάβει στο περίπου μάλλον είναι χάσιμο χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Vagelisdim είπε

Πηγα σήμερα το πρωί με έναν φίλο στον κωτσοβολο για να ρωτήσει τι έχει γίνει με την παραγγελία του. Εκείνη την στιγμή ήρθε ένα παιδί και παρέλαβε ένα iPhone 13 ακριβώς σαν το μοντέλο και το χρώμα που έχει παραγγείλει και ο φίλος μου.δεν ξέρω πόσα GB ήταν όμως καθώς είδα μόνο το κουτί. Όταν ρώτησα τον υπάλληλο αυτή η παραλαβή τη ημερομηνία έχει απέφυγε να μου πει και μου έλεγε δεν ξέρω τώρα δεν μπορώ να δω το σύστημα. Όπως βγήκα από το κατάστημα για καλή μου τύχη το παιδί ήταν ακόμα απ έξω και περίμενε ταξί και τον Ρωτήσαμε ποτέ έκανε την παραγγελία. Και τι μας είπε???????? Χθες το είδα διαθέσιμο στο σάιτ και το έκανα παραγγελία και σήμερα ήρθα και το πήρα. Όποιος πιστεύει ότι αξίζει λοιπόν να ξανά ασχοληθεί και να γράψει εδώ μέσα η να πάρει τηλ στον κωτσοβολο η να πάει από εκει για να υπολογίσει ποτέ θα παραλάβει στο περίπου μάλλον είναι χάσιμο χρόνου.

Εγώ την Πέμπτη θα είμαι στο κατάστημα στις 10. Ακριβως την ώρα που μου είπαν στο τηλέφωνο.... Να πω την αλήθεια με όλα αυτά που διαβάζω αρχίζω να αγχώνομαι μην πάω και τελικά φάω καμία φόλα.... Αν δεν πουν τίποτα στις ειδήσεις θα σημαίνει πως παρέλαβα.. Διαφορετικά θα μας παίξουν σίγουρα τα κανάλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...