Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, stef2444 είπε

13 pro max Silver 128GB μου είπαν να πάω να παραλάβω αύριο. Παραγγελία 18/10. 

2 μήνες και κάτι ψιλά στην αναμονή και επειδή δεν έχω βάλει επίτηδες τη 2η δόση ξαφνικά βρέθηκε συσκευή ενώ βλέπω άλλους με παραγγελίες πολύ μεταγενέστερα από εμένα να παραλαμβάνουν... Πότε ξανά Κωτσόβολο

Κανένας δεν βλέπει αν χρωστάς ή όχι. Είναι άστοχο το σκεπτικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Vagelisdim είπε

Πηγα σήμερα το πρωί με έναν φίλο στον κωτσοβολο για να ρωτήσει τι έχει γίνει με την παραγγελία του. Εκείνη την στιγμή ήρθε ένα παιδί και παρέλαβε ένα iPhone 13 ακριβώς σαν το μοντέλο και το χρώμα που έχει παραγγείλει και ο φίλος μου.δεν ξέρω πόσα GB ήταν όμως καθώς είδα μόνο το κουτί. Όταν ρώτησα τον υπάλληλο αυτή η παραλαβή τη ημερομηνία έχει απέφυγε να μου πει και μου έλεγε δεν ξέρω τώρα δεν μπορώ να δω το σύστημα. Όπως βγήκα από το κατάστημα για καλή μου τύχη το παιδί ήταν ακόμα απ έξω και περίμενε ταξί και τον Ρωτήσαμε ποτέ έκανε την παραγγελία. Και τι μας είπε???????? Χθες το είδα διαθέσιμο στο σάιτ και το έκανα παραγγελία και σήμερα ήρθα και το πήρα. Όποιος πιστεύει ότι αξίζει λοιπόν να ξανά ασχοληθεί και να γράψει εδώ μέσα η να πάρει τηλ στον κωτσοβολο η να πάει από εκει για να υπολογίσει ποτέ θα παραλάβει στο περίπου μάλλον είναι χάσιμο χρόνου.

Πολύ πιθανό τότε να ήταν 512 ή 1 τερα που είναι διαθεσιμα στο σάιτ του Κώτσου.Πήρα τηλ επειδή έδειχνε διαθέσιμο ένα pm Sierra blue 256 και μου λέει είναι λάθος του συστήματος αλλά υπάρχουν ετοιμοπαράδοτα τα μεγάλα αν δεν θέλω να περιμένω όποτε το παιδί μπορεί να πήρε κάποιο με μεγάλη χωρητικότητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexandrosbak είπε

Κανένας δεν βλέπει αν χρωστάς ή όχι. Είναι άστοχο το σκεπτικό

Μόνο η τράπεζα βλέπει και αν καπελώσουν δυο τρεις δόσεις σε μαυρίζει.....Στην ουσία άπαξ και εγκριθεί το δάνειο από την τράπεζα, τότε την επόμενη ο Κώτσος βλέπει τα χρήματα στο λογαριασμό του... Η τράπεζα δεχεται τις δόσεις και φυσικά τους τόκους. :) Οπότε η μη πληρωμή στην ουσία δεν καίει τον Κώτσο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Vagelisdim είπε

Πηγα σήμερα το πρωί με έναν φίλο στον κωτσοβολο για να ρωτήσει τι έχει γίνει με την παραγγελία του. Εκείνη την στιγμή ήρθε ένα παιδί και παρέλαβε ένα iPhone 13 ακριβώς σαν το μοντέλο και το χρώμα που έχει παραγγείλει και ο φίλος μου.δεν ξέρω πόσα GB ήταν όμως καθώς είδα μόνο το κουτί. Όταν ρώτησα τον υπάλληλο αυτή η παραλαβή τη ημερομηνία έχει απέφυγε να μου πει και μου έλεγε δεν ξέρω τώρα δεν μπορώ να δω το σύστημα. Όπως βγήκα από το κατάστημα για καλή μου τύχη το παιδί ήταν ακόμα απ έξω και περίμενε ταξί και τον Ρωτήσαμε ποτέ έκανε την παραγγελία. Και τι μας είπε???????? Χθες το είδα διαθέσιμο στο σάιτ και το έκανα παραγγελία και σήμερα ήρθα και το πήρα. Όποιος πιστεύει ότι αξίζει λοιπόν να ξανά ασχοληθεί και να γράψει εδώ μέσα η να πάρει τηλ στον κωτσοβολο η να πάει από εκει για να υπολογίσει ποτέ θα παραλάβει στο περίπου μάλλον είναι χάσιμο χρόνου.

Χρόνια πολλά.Δυστυχώς δεν θα έπρεπε να σου κάνει εντύπωση αυτό...Όπως έχω πει 2-3ς φορές έτσι ακριβώς βρήκα διαθέσιμες συσκευές,αρχές Νοεμβρίου πάνω-κάτω,κ τλκ πήρα κινητό.Παρόλο που πήρα 512 δεν ήταν διαθέσιμα μόνο τα 512 κ το 1t.Είχα βρει διαθέσιμες όλες τις χωρητικότητες στο site του Κωτσόβολου,δεν ήταν ούτε βλάβη του συστήματος ούτε εκθεσιακά.Δεν ξέρω για ποιο λόγο τους έχει δοθεί γραμμή από το κατάστημα να λένε αυτές τις μλκς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/12/2021 στις 3:56 ΜΜ, Vagelisdim είπε

Ναι σωστό και αυτό. Άλλα σκέψου ότι εσύ θα περιμένεις κανένα μήνα ακόμα. 

Δευτέρα πάω για παραλαβή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, DimitrisTmnds είπε

Εννοείται φίλε. Παραγγελία 21/10 για IPHONE 13 PRO MAX 128GB GRAPHITE. 

Μεγεια να το χαίρεσαι άντε να δούμε και το δικό μας μαρτύριο ποτε θα τελειώσει 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Aggelos Τ είπε

Μεγεια να το χαίρεσαι άντε να δούμε και το δικό μας μαρτύριο ποτε θα τελειώσει 😂

Να σαι καλά φίλε. Με το καλό σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά ενδιαφέρομαι να πάρω το iPhone 13 pro max 256 μαύρο.Πήρα στον Κωτσόβολο και μου λένε σε δύο μήνες αναμονή και 40 τα 100 προκαταβολή θέλω να το πάρω από κάποιο επίσημο μαγαζί για να γλιτώσω και το ΦΠΑ. Καμιά πρόταση τι πρέπει να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, astralon33 είπε

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά ενδιαφέρομαι να πάρω το iPhone 13 pro max 256 μαύρο.Πήρα στον Κωτσόβολο και μου λένε σε δύο μήνες αναμονή και 40 τα 100 προκαταβολή θέλω να το πάρω από κάποιο επίσημο μαγαζί για να γλιτώσω και το ΦΠΑ. Καμιά πρόταση τι πρέπει να κάνω.

Χαχαχαχ 33 σελίδες που κλαιγόμαστε που περιμένουμε δυο μήνες τώρα σαν ηλίθιοι γιατί νομίζεις ότι είναι 😂😂.Σκάσε προκαταβολή και περιμένε μέχρι το 2025 για να το πάρεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...