Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Maxpower71 είπε

Τίποτα... Ρωτησα χθες, πιθανον να υπαρξει παραλλαβη μεσα στην εβδομαδα.

Εγώ πήρα σήμερα πάλι και μου είπαν ότι πιθανόν να έχω νέα αυτή την εβδομάδα αλλά δεν το βλέπω.. 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, dapanos είπε

Εγώ πήρα σήμερα πάλι και μου είπαν ότι πιθανόν να έχω νέα αυτή την εβδομάδα αλλά δεν το βλέπω.. 😂😂

Εβγαλαν ένα sb διαθέσιμο πήρα να ρωτήσω αν ισχύει με πήραν μετά από λίγο όντως υπήρχε μέχρι να κάνω τη παραγγελία είχε φύγει.Ρώτησα άμα παραγγελία 26/10 παίζει να την έχω το 2021 μου λένε πολύ δύσκολο.Το πήρα σήμερα από Σκρουτζ και ξεμπέρδεψα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα στο τηλεφωνο παλι κλασσικες δικαιολογιες λενε. Μου ειπαν μεχρι την παρασκευη θα εχουμε ημερομηνια παραλαβης για την παραγγελια μου. Καθε βδομαδα τα ιδια ακουω. Περιμενω ως την παρασκευη, αν δεν ερθει ακυρωνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spyros.d είπε

μιλησα στο τηλεφωνο παλι κλασσικες δικαιολογιες λενε. Μου ειπαν μεχρι την παρασκευη θα εχουμε ημερομηνια παραλαβης για την παραγγελια μου. Καθε βδομαδα τα ιδια ακουω. Περιμενω ως την παρασκευη, αν δεν ερθει ακυρωνω.

Τι ημερομηνια εχεις φιλε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο!  Πότε παρήγγειλες αν επιτρέπεται? 

Παρεμπιπτόντως προ ολίγου εμφανίστηκε διαθέσιμο κινητό στο site και το αγόρασε φίλος μου (ήμουν μαζί του κατά την αγορά).  Αμέσως μετά εξαφανίστηκε από το site.  Για να δούμε τι θα δούμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, idefixius είπε

Καλορίζικο!  Πότε παρήγγειλες αν επιτρέπεται? 

Παρεμπιπτόντως προ ολίγου εμφανίστηκε διαθέσιμο κινητό στο site και το αγόρασε φίλος μου (ήμουν μαζί του κατά την αγορά).  Αμέσως μετά εξαφανίστηκε από το site.  Για να δούμε τι θα δούμε :)

20/10 ηταν η παραγγελία

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, idefixius είπε

......

Παρεμπιπτόντως προ ολίγου εμφανίστηκε διαθέσιμο κινητό στο site και το αγόρασε φίλος μου (ήμουν μαζί του κατά την αγορά).  Αμέσως μετά εξαφανίστηκε από το site.  Για να δούμε τι θα δούμε :)

Ήρθε το κινητό στον φίλο μου, παραγγελία 30/12 και παραλαβή 31/12  :):)

Απίστευτο και όμως αληθινό!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, idefixius είπε

Ήρθε το κινητό στον φίλο μου, παραγγελία 30/12 και παραλαβή 31/12  :):)

Απίστευτο και όμως αληθινό!  

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα Καλορίζικο. 

23 ώρες πριν, idefixius είπε

Καλορίζικο!  Πότε παρήγγειλες αν επιτρέπεται? 

Παρεμπιπτόντως προ ολίγου εμφανίστηκε διαθέσιμο κινητό στο site και το αγόρασε φίλος μου (ήμουν μαζί του κατά την αγορά).  Αμέσως μετά εξαφανίστηκε από το site.  Για να δούμε τι θα δούμε :)

Εγώ πάντως πρόλαβα και το έκανα σκρινσοτ, αυτό που περιμένω 😅

9BB533B5-7A3C-4082-A439-C1E4EC71A8B5.jpeg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά γίνεται ότι να ναι εκεί στον Κωτσόβολο. Και στα airpods που προσπαθούσα αλλά και στο iphone μόλις έβλεπα διαθέσιμο, έκανα γρήγορα μια παραγγελία (μαύρο 128αρι). Συνήθως με έπαιρναν τηλ για να απολογηθούν λέγοντάς μου ότι ήταν "σφάλμα" του συστήματος και δεν υπάρχει διαθέσιμο. Βέβαια δεν σταμάτησα τις προσπάθειες και σήμερα έγινε ξανά το ίδιο. Μετά από λίγο χρόνο έρχεται μήνυμα να περάσω να παραλάβω από το κατάστημα. Λέω, λες; Παίρνω τηλ, μου επιβεβαιώνουν ότι υπάρχει και λίγο πριν πήγα και το πήρα. Σήμερα η παραγγελία, σήμερα η παραλαβή. Τι να πω, εύχομαι σε όλους να παραλάβετε γρήγορα!

Επεξ/σία από giannis_ps_21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...