Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους παιδιά.

Το πρόβλημα με τις παραλαβές ισχύει μόνο για τα pro μοντέλα; Γιατί ενδιαφέρεται φίλος να πάρει, αν είναι να τον πω να πάρει το απλό (δεν έχει ιδιαίτερη προτίμηση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, spyros.d είπε

καλημερα και καλη χρονια! φυγαμε για 3 μηνες παραγγελιας!!

Καλημέρα και καλή χρονιά. Να μπαίνεις κάθε μέρα 2-3 φορές στο σάιτ τους και να βλέπεις αν το εμφανίσει διαθέσιμο. Μόλις το εμφανίσει κάνε παραγγελία γρήγορα (επίλεξε απόδειξη σαν παραστατικό & στο κατάστημα το αλλάζεις αν θες σε τιμολόγιο) χωρίς να πληρώσεις τίποτα και περίμενε. Μπορεί να σου κάτσει και να πάρεις κάποιο όπως μου έτυχε εμένα και μετά ακυρώνεις την αρχική παραγγελία. Αν μέσα στις επόμενες ώρες δεν σου έρθει μήνυμα να πας να παραλάβεις, θα ακυρωθεί η παραγγελία αυτόματα την επόμενη μέρα. Προϋπόθεση να έχεις φτιάξει λογαριασμό για να μην αργείς και να είσαι μόνιμα συνδεδεμένος.

Επεξ/σία από giannis_ps_21
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, giannis_ps_21 είπε

Καλημέρα και καλή χρονιά. Να μπαίνεις κάθε μέρα 2-3 φορές στο σάιτ τους και να βλέπεις αν το εμφανίσει διαθέσιμο. Μόλις το εμφανίσει κάνε παραγγελία γρήγορα (επίλεξε απόδειξη σαν παραστατικό & στο κατάστημα το αλλάζεις αν θες σε τιμολόγιο) χωρίς να πληρώσεις τίποτα και περίμενε. Μπορεί να σου κάτσει και να πάρεις κάποιο όπως μου έτυχε εμένα και μετά ακυρώνεις την αρχική παραγγελία. Αν μέσα στις επόμενες ώρες δεν σου έρθει μήνυμα να πας να παραλάβεις, θα ακυρωθεί η παραγγελία αυτόματα την επόμενη μέρα. Προϋπόθεση να έχεις φτιάξει λογαριασμό για να μην αργείς και να είσαι μόνιμα συνδεδεμένος.

Καλη χρονια και σε σενα! Εχεις δικαιο για αυτο αλλα εχω κανει πλανο δοσεων δεν θα το παρω μετρητοις. Οποτε δεν μπορω να το κανω αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spyros.d είπε

Καλη χρονια και σε σενα! Εχεις δικαιο για αυτο αλλα εχω κανει πλανο δοσεων δεν θα το παρω μετρητοις. Οποτε δεν μπορω να το κανω αυτο.

Μπορείς. Το έκανε γνωστος μου. Είχε παραγγελία με πλάνο δόσεων και τιμολόγιο κιόλας. Είδε συσκευή διαθέσιμη στο σάιτ πήρε τηλέφωνο κατευθείαν όχι παραγγελία από το σάιτ όπως είπε το παιδί πιο πάνω τηλέφωνο να πάρεις και είπε βλέπω μια συσκευή τάδε διαθέσιμη. Υπάρχει όντως ; Ναι υπάρχει του είπαν στο τάδε κατάστημα τυχερός βέβαια γιατί υπήρχε στην Αττική όπου μένει. Και τούς είπε έχω παραγγελία με τον τάδε αριθμό βάλτε μου την διαθέσιμη συσκευή στην παραγγελία μου και όντως του την έβαλαν και πήγε μετά από 10 λεπτά και την πήρε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω πλανο δοσεων με τιμολογιο εχω. Αν ειναι θα το δοκιμασω ετσι γιατι κοντα 3 μηνες χωρις κινητο ειμαι!!  Ευχαριστω πολυ παιδια!

Επεξ/σία από spyros.d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/1/2022 στις 7:58 ΠΜ, oykas2001 είπε

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους παιδιά.

Το πρόβλημα με τις παραλαβές ισχύει μόνο για τα pro μοντέλα; Γιατί ενδιαφέρεται φίλος να πάρει, αν είναι να τον πω να πάρει το απλό (δεν έχει ιδιαίτερη προτίμηση).

Με όλα τα μοντέλα φαίνεται να υπάρχει. Κι εγώ για το απλό το 13 ενδιαφέρομαι και κάνω 10 φορές τη μέρα refresh το σάιτ του Κώτσου. Αυτή τη στιγμή του μηνύματος σε 128GB υπάρχει 1 λευκό στα Γιάννενα, τρέχα γύρευε...

Επεξ/σία από ProponitisTouKanape
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Με όλα τα μοντέλα φαίνεται να υπάρχει. Κι εγώ για το απλό το 13 ενδιαφέρομαι και κάνω 10 φορές τη μέρα refresh το σάιτ του Κώτσου. Αυτή τη στιγμή του μηνύματος σε 128GB υπάρχει 1 λευκό στα Γιάννενα, τρέχα γύρευε...

ειχα παει απο καταστημα την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπαν πως δεν υπαρχει θεμα με τα απλα τα 13. Μαλιστα μου ειπαν πως υπαρχουν στο καταστημα για παραλαβη εκεινη τη στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω, ψάχνω να αγοράσω το 13 το απλό στα 128GB. Στο σάιτ δεν υπάρχει τίποτα, στο τηλέφωνο μου ειπαν δεν υπάρχει τίποτα. Και μένω Αθήνα. Στο σάιτ εμφανίζονται μερικά ξέμπαρκα τεμάχια, σε διάφορα μέρη της Ελλάδας, που φεύγουν ταχύτατα. Χθες είχε ένα μπλε στα Τρίκαλα, σήμερα τίποτα. Κ.ο.κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ProponitisTouKanape είπε

Με όλα τα μοντέλα φαίνεται να υπάρχει. Κι εγώ για το απλό το 13 ενδιαφέρομαι και κάνω 10 φορές τη μέρα refresh το σάιτ του Κώτσου. Αυτή τη στιγμή του μηνύματος σε 128GB υπάρχει 1 λευκό στα Γιάννενα, τρέχα γύρευε...

Από ότι καταλαβαίνω, πρόβλημα υπάρχει με τις μικρές χωρητικότητες πχ 256 που κοίταξα, έχει ενίοτε διαθέσιμα γενικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα σε κατάστημα του Κωτσόβολου μ είπαν πως απλό 13άρι σε 128 δεν υπάρχει ούτε για δείγμα και οι παραγγελίες θέλουν μίνιμουμ ένα μήνα αλλά μάλλον παραπάνω. 

Χθες μου ειχε βγάλει το σάιτ πως υπάρχει διαθέσιμο για παραλαβή στο κατάστημα που με εξυπηρετεί, έκανα παραγγελία, θεωρητικά ήταν του 20λεπτου, και σήμερα που τους ρώτησα απο κοντά μου λένε δεν υπήρχε διαθέσιμο οπότε εχεις μπει στην ουρά αναμονής, και ό,τι βγαίνει γενικά στη σειρά 13 ως διαθέσιμο στο σάιτ ειναι εκθεσιακό...

Επεξ/σία από ProponitisTouKanape
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry αν είναι offtopic (λόγω pro max κ Κωτσόβολου) αλλά επειδή διάβασα παραπάνω ερωτήσεις για pro κ απλά 13αρια, να παραθέσω κι εγώ κάποιες πληροφορίες που έχω από προσωπική έρευνα των προηγούμενων ημερών - στο κατάστημα του Γερμανού όμως (με αφορμή την πρόσφατη προσφορά με το επιστροφή).

Στον Γερμανό λοιπόν:

- 13αρια υπάρχουν σε μικρή διαθεσιμότητα, αλλά υπάρχουν. Ενδεικτικά στο Νέο Ηράκλειο πρέπει να υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια (τουλάχιστον υπήρχαν μέχρι πρότινος).

- 13αρια mini υπάρχουν ελάχιστα

- 13αρια pro ακόμα πιο ελάχιστα, ενδεικτικά στο κατάστημα της Δάφνης (Λ. Βουλιαγμένης 217) είχε ακόμα κ σήμερα το πρωί (05/01), ένα χρυσό κ ένα μπλε, 128 κ τα δύο.

- 13αρια pro max , σχεδόν ανύπαρκτα. Όπου κι αν είχα πετύχει, είχαν ένα κομμάτι maximum είτε 128 είτε 1 tb 😐.

Αυτά! Σόρρυ αν είναι offtopic κ πάλι!

Καλή συνέχεια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...