Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προπαραγγελια στο πλαίσιο από 5 Νοέμβρη για pro max sb128 και ακόμη τπτ. Τελικά έβαλα μέσον στο κωτσοβολο και βρήκα ένα κομμάτι  sb 256 και παρέλαβα σε μια μέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Yorgos93 είπε

Προπαραγγελια στο πλαίσιο από 5 Νοέμβρη για pro max sb128 και ακόμη τπτ. Τελικά έβαλα μέσον στο κωτσοβολο και βρήκα ένα κομμάτι  sb 256 και παρέλαβα σε μια μέρα. 

Και το λες εδω που τοσος κοσμος περιμενει 2 3 μηνες. Συγχαρητηρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spyrosb13 είπε

Και το λες εδω που τοσος κοσμος περιμενει 2 3 μηνες. Συγχαρητηρια

Δε το είπα για να το περηφανευτω αλλά για να τονίσω ότι τλκ η σειρά προτεραιότητας δε τηρείται στο ακέραιο. Αν τλκ αν έχεις γνωστό μια χαρά πάνε όλες οι παραγγελίες πίσω όπως πήγε κ η δική μου 2 μήνες τώρα σε άλλο κατάστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 28/12. Παρέλαβα σήμερα. 256gb graphite. Μη περιμένετε μόνο τις προπαραγγελίες σας, με το που δείτε κάτι στο κατάστημα ον-λάιν παραγγείλετε. Ο,τι είναι διαθέσιμο για παραλαβή κατά πάσα πιθανότητα είναι εκθεσιακό αλλά ότι είναι διαθέσιμο μόνο παράδοση έρχεται απ τις αποθήκες. Έχουν μπλέξει τα μπούτια τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, john_dinos είπε

κατά πάσα πιθανότητα είναι εκθεσιακό

Αυτό κάπου το ξαναδιάβασα, δεν το κατάλαβα και έμεινα με την απορία. Πως γίνεται να είναι εκθεσιακό όταν παίρνεις σφραγισμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, εγώ που παρήγγειλα 13 pro sb 128 στις 18/12 από istorm λογικά θα παραλάβω 2023; Γιατί διάβασα από πολλούς για χάλια εξυπηρέτηση από istorm και φανταζόμουν επειδή είναι premium reseller θα έχει μεγαλύτερη διαθεσιμότητα. Τελικά από που είναι καλύτερα να παραγγέλνουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giannis_ps_21 είπε

Αυτό κάπου το ξαναδιάβασα, δεν το κατάλαβα και έμεινα με την απορία. Πως γίνεται να είναι εκθεσιακό όταν παίρνεις σφραγισμένο;

Πληροφορίες που πήρα απ τον Κωτσόβολο, έχοντας κάνει πολλαπλές παραγγελίες που έβγαζε στο σάιτ διαθεσιμότητα. Με έπαιρναν την επόμενη και μου έλεγαν ότι είναι εκθεσιακό και αν θέλω να προχωρήσουν, μέχρι που βρηκα ένα διαθέσιμο απ τις αποθήκες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια μου είπαν και μένα κάποια στιγμή αλλά με τη διαφορά ότι είναι εκθεσιακό και το σύστημα το βλέπει σαν απόθεμα. Το εκθεσιακό σημαίνει ανοιχτή συσκευασία και όχι σφραγισμένη. Και πλέον οι μεγάλες αλυσίδες δεν τα πουλάνε τα εκθεσιακά αλλά τα επιστρέφουν πίσω στον εισαγωγέα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giannis_ps_21 είπε

Τα ίδια μου είπαν και μένα κάποια στιγμή αλλά με τη διαφορά ότι είναι εκθεσιακό και το σύστημα το βλέπει σαν απόθεμα. Το εκθεσιακό σημαίνει ανοιχτή συσκευασία και όχι σφραγισμένη. Και πλέον οι μεγάλες αλυσίδες δεν τα πουλάνε τα εκθεσιακά αλλά τα επιστρέφουν πίσω στον εισαγωγέα.

Δυστυχώς δε μπορώ να σου απαντήσω. Αυτό που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι πως τα έχουν κάνει μαντάρα, και όσοι επαναπαυθήκαν με προπαραγγελίες την έφαγαν και χωρίς να φταίνε, ποσό μάλλον αν έχουν ήδη πληρώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό είναι το μόνο σίγουρο ότι τα έχουν κάνει μαντάρα. Αλλα αφου σου λένε πληρωθηκαμε απο τους αλλους, αστους να περιμενουν κ ριξε κανα κομματι στην αγορα να εισπράττουμε τιποτα κ από εκεί. Δεν εξηγείται αλλιώς το πως βγαίνουν διαθέσιμα κομμάτια ενώ στην πραγματικότητα περιμένει τοσος κόσμος απο προπαραγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω κάθε μέρα σχεδόν με Κωτσόβολο , μου λένε από βδομάδα σε βδομάδα. Μου λένε την Παρασκευή πως περιμένουν παραλαβή σήμερα και πως εγώ είμαι μέσα κατά πάσα πιθανότητα. Μιλάω Σάββατο με μια φίλη μου μου λέει παραλάβαμε όντως και ξανά παίρνω Κωτσόβολο. Μου λένε βλέπω το προϊόν στην αποθήκη αν δεν έρθει μήνυμα να καλέσω. Παίρνω σήμερα και το κινητό είναι άφαντο δεν υπήρξε ποτέ, δεν ξέρουν τι έγινε τι είπε ποιος κι όλα αυτά. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vk108 είπε

Μιλάω κάθε μέρα σχεδόν με Κωτσόβολο , μου λένε από βδομάδα σε βδομάδα. Μου λένε την Παρασκευή πως περιμένουν παραλαβή σήμερα και πως εγώ είμαι μέσα κατά πάσα πιθανότητα. Μιλάω Σάββατο με μια φίλη μου μου λέει παραλάβαμε όντως και ξανά παίρνω Κωτσόβολο. Μου λένε βλέπω το προϊόν στην αποθήκη αν δεν έρθει μήνυμα να καλέσω. Παίρνω σήμερα και το κινητό είναι άφαντο δεν υπήρξε ποτέ, δεν ξέρουν τι έγινε τι είπε ποιος κι όλα αυτά. 

Μοντέλο και ημερομηνία παραγγελίας? Εγώ περιμένω από 12/11 pro max sb 128... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, thansimo79 είπε

Μοντέλο και ημερομηνία παραγγελίας? Εγώ περιμένω από 12/11 pro max sb 128... 

Από 20/10 sb 128 εγώ ακόμα τίποτα χαχαχαχχαχα έχω κουραστεί πραγματικά...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

9 λεπτά πριν, dapanos είπε

Από 20/10 sb 128 εγώ ακόμα τίποτα χαχαχαχχαχα έχω κουραστεί πραγματικά...

Φιλε στην δικη σου περιπτωση στανταρ σου εχουν φαει την σειρα προτεραιότητας για κανα δικο τους, δεν εξηγείται Είπαμε ενταξει... 

Επεξ/σία από thansimo79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...