Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 870
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, korakios είπε

πάει , τα έπαιξε το site , τουλάχιστον τώρα που γράφω , ότι να'ναι δείχνει , σαν αποτυχημένη mobile έκδοση :P

κι εγώ έψαχνα να δω αν μπρέδεψα τη ζάχαρη στον καφέ με τίποτα άλλο....
 

what.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον βρηκα καποιο bug

Στη κατηγορια Content I started, δεν μπορω να δω το θεμα που ανοιξα στις 10/11/2023 με ονομα Spartacus: House of Ashur [2024]2023-11-1813_47_27-ContentIStarted-Insomnia.grMozillaFirefox.png.15ea6a960944f3baf9c045eec152148e.png

 

 

Ενω μπορω να το δω κανονικα στη κατηγορια Topics posted by Getta Robo

2023-11-1813_55_08-GettaRobosContentMozillaFirefox.png.2932cadf180ac9f679a3b3f61c57b2dd.png

Πολυ πιθανο να υπαρχουν και πολυ περισσοτερα θεματα οπου δεν εμφανιζονται, αυτο ειναι ομως το πιο προσφατο.
Σας ευχαριστω για την υποστηριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντιμετωπίζω το εξής περίεργο πρόβλημα. Έχω φτιάξει μια ροή η οποία μου εμφανίζει όλα τα θέματα στα οποία έχω απαντήσει και στα οποία ΔΕΝ έχω διαβάσει τα νέα μηνύματα. Την έχω φτιάξει εδώ και πολύ καιρό (ίσως και χρόνια, από τότε που αναβαθμίστηκε το φόρουμ στην νέα έκδοση) και λειτουργεί όπως το περίμενα. Όλα καλά ως εδώ. Το περίεργο είναι ότι τον τελευταίο καιρό μου εμφανίζει ένα θέμα, το οποίο μου το δείχνει με σκούρο αστεράκι (ότι δηλαδή υπάρχουν νέα μηνύματα) και το πάτησα για να διαβάσω όλα τα νέα μηνύματα. Το θέμα είναι ότι το συγκεκριμένο νήμα έχει κλειδωθεί και δεν γράφονται νέα μηνύματα εκεί, παρόλα αυτά μου το βγάζει ακόμη στην ροή. Ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει; Ακόμη και να το πατήσω να διαβάσω τα νέα μηνύματα, εξακολουθεί να μου το βγάζει παρότι δεν υπάρχουν νέα μηνύματα (είναι κλειδωμένο). Τα έχω διαβάσει όλα μέχρι και την τελευταία σελίδα του.

Screenshotfrom2023-11-2412-20-54.png.ba8ce7699bae905c6cf33b7f7d46e3cc.png

Επεξ/σία από gokuthelegend
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...