Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 869
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, gokuthelegend είπε

Μήπως ήταν bots;

Αυτό δεν μπορώ να το γνωρίζω. Για αυτό το αναφέρω εδώ, ώστε να ελεγχθεί από κάποιο αρμόδιο και να μας πει αν όντως οι πρόσφατες επισκέψεις μου έχουν κάποιο bug και διορθώθηκαν ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω κάπου 17.000 επισκέψεις. Αν και έχω χρόνια τον λογαριασμό χρήστη δεν νομίζω τόσες πολλές επισκέψεις να έγιναν από άλλους χρήστες, θεωρώ σχεδόν σίγουρο ότι οι περισσότερες επισκέψεις έχουν γίνει από bots. Πάντως μια καλή ιδέα θα ήταν να τα ξεχωρίζει ο μετρητής και να δείχνει ξεχωριστά τους πραγματικούς χρήστες από τα bots.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/12/2023 στις 8:49 ΠΜ, UnusualAthlete92 είπε

Αυτό δεν μπορώ να το γνωρίζω. Για αυτό το αναφέρω εδώ, ώστε να ελεγχθεί από κάποιο αρμόδιο και να μας πει αν όντως οι πρόσφατες επισκέψεις μου έχουν κάποιο bug και διορθώθηκαν ή όχι.

Πρόσφατες Επισκέψεις

634 προβολές προφίλ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε κανείς θέμα με τις ειδοποιήσεις για προσωπικό μήνυμα τις τελευταίες μέρες;

Είχα 1-2 πμ χωρίς να εμφανίζεται ειδοποίηση στο φακελάκι πάνω και τα είδα τυχαία. Επίσης έχω στείλει σε 2 άτομα πμ και δεν μου έχει απαντήσει κανείς από τους 2. Την τελευταία βδομάδα όλα αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Doubt είπε

Είχε κανείς θέμα με τις ειδοποιήσεις για προσωπικό μήνυμα τις τελευταίες μέρες;

Είχα 1-2 πμ χωρίς να εμφανίζεται ειδοποίηση στο φακελάκι πάνω και τα είδα τυχαία. Επίσης έχω στείλει σε 2 άτομα πμ και δεν μου έχει απαντήσει κανείς από τους 2. Την τελευταία βδομάδα όλα αυτά.

Μπα, τις τελευταίες 3 ημέρες που έχουν επικοινωνήσει μαζί μου, λαμβάνω κανονικά ενημερώσεις, οι ίδιοι λαμβάνουν τα μηνύματα μου και εγώ το ίδιο. Περίεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ίσως όχι ακριβώς bug αλλά προφανές μισφιούτσουρ.

Όταν πατάω στο κουμπί της συνδρομής και δεν βρίσκεται η σελίδα στο σωστό ύψος, οι επιλογές και το κουμπί υποβολής κόβονται. Θα ήταν καλύτερα να εμφανιζόταν το παράθυρο πάντα ολόκληρο

1250832885_.jpg.b086ccd0e1cd9b0f4ada6bb44e3cfbb1.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολλοστή φορά που συμβαίνει , τουλάχιστον μου έκοψε και έβγαλα screenshots

Πατώντας λινκ που πάει σε ανάρτηση , δε με βγάζει στη σωστή σελίδα και το περίεργο είναι πχ είμαι στη σελίδα 1637

Spoiler

image.png.af42108a691dcbea2393d23b442c31b8.png

πατάω μια σελίδα πίσω στην 1636 και

Spoiler

image.png.6c4f5761e72f2ce1913e58ccd5c907f1.png

βλέπουμε οτι το περιεχόμενο είναι ίδιο

Το κακό είναι οτι δε συμβαίνει πάντα. (firefox win11)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/12/2023 at 10:49, UnusualAthlete92 said:

Αυτό δεν μπορώ να το γνωρίζω. Για αυτό το αναφέρω εδώ, ώστε να ελεγχθεί από κάποιο αρμόδιο και να μας πει αν όντως οι πρόσφατες επισκέψεις μου έχουν κάποιο bug και διορθώθηκαν ή όχι.

 

On 22/12/2023 at 18:51, gokuthelegend said:

Εγώ πάντως έχω κάπου 17.000 επισκέψεις. Αν και έχω χρόνια τον λογαριασμό χρήστη δεν νομίζω τόσες πολλές επισκέψεις να έγιναν από άλλους χρήστες, θεωρώ σχεδόν σίγουρο ότι οι περισσότερες επισκέψεις έχουν γίνει από bots. Πάντως μια καλή ιδέα θα ήταν να τα ξεχωρίζει ο μετρητής και να δείχνει ξεχωριστά τους πραγματικούς χρήστες από τα bots.

 

On 22/12/2023 at 18:55, Ukforthemoment said:

Πρόσφατες Επισκέψεις

634 προβολές προφίλ

προς ολους.και εσυ ο ιδιος να μπεις στο Profile σου ή να κανεις refresh θα σου μετρήσει +1 στις επισκεψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, δεν ξέρω αν ειναι bug, άλλα σε  Android firefox, πάτησα παράθεση σε ενα thread,  αλλα δεν πάτησα υποβολή, γύρισα πάλι στο thread, και είχε μείνει εκεί. Προσπάθησα να διαγράψω την παράθεση, άλλα μόνο το κείμενο μπόρεσα να διαγράψω, το γκρι πλαίσιο μένει εκεί. 

Εχε τύχη σε κανέναν άλλο?   ειναι bug?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BlackRose56 είπε

Λοιπόν, δεν ξέρω αν ειναι bug, άλλα σε  Android firefox, πάτησα παράθεση σε ενα thread,  αλλα δεν πάτησα υποβολή, γύρισα πάλι στο thread, και είχε μείνει εκεί. Προσπάθησα να διαγράψω την παράθεση, άλλα μόνο το κείμενο μπόρεσα να διαγράψω, το γκρι πλαίσιο μένει εκεί. 

Εχε τύχη σε κανέναν άλλο?   ειναι bug?

Εμφανίζεται και μια επιλογή "καθαρισμός επεξεργαστή", όταν γυρίζεις στο μήνυμα. Κλικάρεις πάνω του και τα διαγράφει όλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Εμφανίζεται και μια επιλογή "καθαρισμός επεξεργαστή", όταν γυρίζεις στο μήνυμα. Κλικάρεις πάνω του και τα διαγράφει όλα. 

Δεν μου εμφανίζεται τίποτα, ίσως να φταίει το as block?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...