Προς το περιεχόμενο

Hogwarts Legacy [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, επειδή θυμάμαι κάθε χρόνο το steam παίζει κάτι καλές προσφορές λόγο Πάσχα σε παιχνίδια, τι λέτε απ' την εμπειρία σας; Λέτε να το βάλει και αυτό η επειδή είναι καινούριο και "δυνατός" τίτλος να το αφήσουν απέξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Ronnie1985 είπε

Καλησπέρα παιδιά, επειδή θυμάμαι κάθε χρόνο το steam παίζει κάτι καλές προσφορές λόγο Πάσχα σε παιχνίδια, τι λέτε απ' την εμπειρία σας; Λέτε να το βάλει και αυτό η επειδή είναι καινούριο και "δυνατός" τίτλος να το αφήσουν απέξω;

Ήδη ειναι στα 40 από επίσημους resellers οπότε όποτε πιο κάτω δεν υπάρχει περίπτωση να μπει στο steam. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ήδη ειναι στα 40 από επίσημους resellers οπότε όποτε πιο κάτω δεν υπάρχει περίπτωση να μπει στο steam. 

Και τόσο να το βάλει (αν το βάλει) και λίγο παραπάνω πάλι καλά θα είναι. Δεν έχω πάρει ποτέ από αλλού steam key μιας και το φοβάμαι λιγάκι μη καμιά μέρα ξαφνικά πάω να παίξω και είναι blacklist το κλειδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Ronnie1985 said:

Και τόσο να το βάλει (αν το βάλει) και λίγο παραπάνω πάλι καλά θα είναι. Δεν έχω πάρει ποτέ από αλλού steam key μιας και το φοβάμαι λιγάκι μη καμιά μέρα ξαφνικά πάω να παίξω και είναι blacklist το κλειδί.

άπαξ και κάνεις register το κλειδί σου, η κατάσταση του παγιώνεται και δεν μεταβάλεται. Οπότε αδίκως ο φόβος σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Ronnie1985 είπε

Επίσημος reseller όπως;

Κάποια από αυτά που έχω αγοράσει και είναι 100% legit 

Greenmangaming 

Gamebillet

Gamersgate 

Voidu 

Gamersplanet

Dlcgamer 

Wingamestore

Humble 

Fanatical

Game.eu

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Ronnie1985 said:

Στο cdkeys 42.20€

Eneba περίπου 45€

Δέχονται paypal και τα δυο.

Είναι αξιόπιστα;

CDKEYS άφοβα όπως και instant gaming. Αλλά και από Eneba ποτέ δεν είχα θέμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ronnie1985 είπε

Στο cdkeys 42.20€

Eneba περίπου 45€

Δέχονται paypal και τα δυο.

Είναι αξιόπιστα;

Δεν ειναι επισημοι resellers αλλα θα τα εμπιστευομουν αν ειναι μεγαλη η διαφορα τιμης. 

Τσεκαρε και αυτο με κωδικο GGD12JOY πεφτει στα 39 ευρω. 

https://k4g.com/product/hogwarts-legacy-steam-europe-north-america-standard-edition-cd-key-AF8C7249

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Δεν ειναι επισημοι resellers αλλα θα τα εμπιστευομουν αν ειναι μεγαλη η διαφορα τιμης. 

Τσεκαρε και αυτο με κωδικο GGD12JOY πεφτει στα 39 ευρω. 

https://k4g.com/product/hogwarts-legacy-steam-europe-north-america-standard-edition-cd-key-AF8C7249

 

1 ώρα πριν, Parapas είπε

CDKEYS άφοβα όπως και instant gaming. Αλλά και από Eneba ποτέ δεν είχα θέμα. 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια τελευταία ερώτηση! Επειδή πρόσβαση στο steam λογαριασμό μου θα έχω αύριο το πρωί που θα είμαι στο δικό μου σπίτι, αν αγοράσω από τώρα το κλειδί (το οποίο φαντάζομαι θα υπάρχει στο email μου)  και το ενεργοποιήσω αύριο το πρωί όπως είπα, μπορεί να υπάρξει κάνα πρόβλημα η ρίσκο να μην ισχύει αύριο;

Επεξ/σία από Ronnie1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Ronnie1985 είπε

Μια τελευταία ερώτηση! Επειδή πρόσβαση στο steam λογαριασμό μου θα έχω αύριο το πρωί που θα είμαι στο δικό μου σπίτι, αν αγοράσω από τώρα το κλειδί (το οποίο φαντάζομαι θα υπάρχει στο email μου)  και το ενεργοποιήσω αύριο το πρωί όπως είπα, μπορεί να υπάρξει κάνα πρόβλημα η ρίσκο να μην ισχύει αύριο;

Οχι κανενα προβλημα μπορεις να το ενεργοποιησεις και μετα απο 2 χρονια εκτος αν γραφει οτι ληγει πχ σε καποιους μηνες κτλ που πολυ σπανια να συμβει αυτο. Μην ανησυχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Δεν ειναι επισημοι resellers αλλα θα τα εμπιστευομουν αν ειναι μεγαλη η διαφορα τιμης. 

Τσεκαρε και αυτο με κωδικο GGD12JOY πεφτει στα 39 ευρω. 

https://k4g.com/product/hogwarts-legacy-steam-europe-north-america-standard-edition-cd-key-AF8C7249

Από εκεί ψώνισα άφοβα και γενικά δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα κλειδάδικα. Στα 39€ δεν περιλαβάνεται η προμήθεια του Paypal.

CleanShot2023-04-05at19_33.00@2x.png.92e60b1add85f7202052f0e72b2abc1e.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Zus είπε

Από εκεί ψώνισα άφοβα και γενικά δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα κλειδάδικα. Στα 39€ δεν περιλαβάνεται η προμήθεια του Paypal.

CleanShot2023-04-05at19_33.00@2x.png.92e60b1add85f7202052f0e72b2abc1e.png

Πόσο παίρνει το paypal δηλαδή προμήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...