Προς το περιεχόμενο

Λανσάρισμα του Disney+ στην Ελλάδα με ταινίες και σειρές των Disney, Pixar, Star Wars και Marvel


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, giokspy είπε

Υπαρχουν gift cards? δεν εχουν βγει ακομα. ποσο σου βγαινει αν το πληρωσεις κανομικα? 37TL ειδα ειναι το μηνιαιο παγιο.

Επισης δοκιμασε κανεις ρην εφαρμογη σε κινεζοtvbox? Δεν υπαρχει το play store και το κατεβαζεις το apk. Παιζει μεν κανονικα αλλα εχει καποια θεματακια. Και ποιος ξερει σε τι αναλυση. Ποσε συσκευες παρακολουθουν ταυτοχρονα? Εγω δεν αντεξα και πηρα δοκιμαστικα ενα μηνα να δω τι λεει αλλα δεν ενθουσιαστηκα. Προτιμω τουρκικο netflix

Ναι υπάρχουν.... Απλά θέλει προσοχή!

 

5 λεπτά πριν, Gl0bAlZer0 είπε

Ρε παιδιά όταν έτρεχε η προσφορά δήλωσα το email και έγραφε θα σας αποσταλλεί μαιλ στις 14 νομίζω. Λάβατε εσείς κάποια επιβεβαίωση εγγραφής αμεσα; Διότι εγώ δε πήρα τίποτα.

Εγώ το έλαβα το πρωί, 7:30. Τι λογαριασμό είχες δώσει? (GMail, Yahoo, κ.α.? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χωρίς να θέλω να το παίξω πελεουσιος δεν θα ήταν άσχημο να δώσουμε 50 ευρώ παραπάνω και να στηρίξουμε την προσπάθεια της disney στην Ελλάδα, ειδικά αν μοιραστούμε και το account με 2-3 φίλους δεν είναι μεγάλο το ποσό. Όχι ότι η Disney τα έχει ανάγκη αλλά όσοι δουλεύουν στην Ελλάδα για την disney τα έχουν. Επίσης  αν δεν στηρίζουμε τέτοιες προσπάθειες στο τέλος αντί για ελληνικούς υπότιτλους και μεταγλώττιση θα μάθουμε τούρκικα ή θα γυρίσουμε πίσω στα torrents.

  • Like 19
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, giokspy είπε

και ποσο βγαινει με τη μετατροπη του συναλλαγματος? Δηλαδη πληρωνεις κανονικα με paypal. Και λειτουργει με ελληνικο περιεχομενο οπως το netflix?

Φίλε μου, ξαναδιάβασε το προηγούμενο μήνυμά μου. Στο έχω γράψει. Επί το πλείστον θα έχεις τουρκικό περιεχόμενο (όσον αφορά τα exclusives), αλλά κατά κόρον, σε όλες τις χώρες υπάρχει το περισσότερο content.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KaRouLi είπε

Ούτε εμένα με αφήνει στον υπολογιστή, με αφήνει σε μαυρη-μπλε οθόνη.

Λοιπόν, φαίνεται οτι διάφοροι παροχοί έχουν το ίδιο πρόβλημα γιατί δεν έχουν ανοίξει τις IP τους. Μέσα σε αυτούς και η Forthnet. Εγώ είμαι με patrasbroadband.

Η υποστήριξη πελατών εκανε τη δουλειά της, αν και πηρε κανά 20λεπτο (με κάλεσαν αυτοί όμως)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι είχα "δηλώσει ενδιαφέρον" Και είχα δώσει το e-mail μου σήμερα που η υπηρεσία κυκλοφόρησε δεν έχω λάβει τον κωδικό έκπτωσης, φοβόμουν πως θα είχε μια καθυστέρηση αλλά όχι τόσο μεγάλοι, υπάρχουν και άλλοι που δεν έχουν λάβει τον κωδικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, SomeBackgroundVharacter είπε

Παρότι είχα "δηλώσει ενδιαφέρον" Και είχα δώσει το e-mail μου σήμερα που η υπηρεσία κυκλοφόρησε δεν έχω λάβει τον κωδικό έκπτωσης, φοβόμουν πως θα είχε μια καθυστέρηση αλλά όχι τόσο μεγάλοι, υπάρχουν και άλλοι που δεν έχουν λάβει τον κωδικό;

Ανακοίνωση για email:Λοιπόν πρώτον να πω ότι η ελληνική εξυπηρέτηση του Disney plus είναι απίστευτη, με την κοπέλα που μίλησα με βοήθησε απίστευτα ήξερε τα πάντα και ήταν full ευγενική.... η αλήθεια είναι ότι με αυτό που θα πω θα θέλουν να με σφάξουν(γιατί θα τους πάρει πολύς κόσμος τηλέφωνο)  αλλά να βοηθήσουμε και την ομάδα. Λοιπόν είμαι απο τους αρκετούς που το email της προσφοράς δεν ήρθε ποτέ έτσι αποφάσισα να τους πάρω τηλέφωνο στο support στο 211199623611 εκεί μια πολύ ευγενική κοπέλα με βοήθησε και φτιάξαμε μαζί το account μαζί με την προσφορά, μάλιστα είχε την υπομονή και περίμενε μέχρι να μπω και στο app να δω ότι παίζουν όλα σωστά. Καλό είναι όσοι δεν βιάζεστε να περιμένετε μέχρι αύριο μήπως έρθει το email και αν δεν έρθει παίρνετε αύριο τηλέφωνο, ε και όσοι είστε βιαστικοί ρίξτε απο τώρα ένα τηλεφωνακι μόνο μην με δώσετε! 😁

Επεξ/σία από elessar86
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, pcos είπε

πως θα γινει να παρουμε τουρκικη συνδρομη με $20/χρονο?  :devil:

Αυτό προσπαθώ με vpn αλλά όταν πάω να κάνω την αγορά σταματάει εκεί , εσύ κατάφερες τίποτα ή κανένας άλλος, και μην ακούσω για πειρατεία και βλακείες κανονική πληρωμή θα γίνει .

Επεξ/σία από lost2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτήσεις.

1) πληρωσα με Paypal, του είπα να μην αποθηκευσει τα στοιχεία για μελλοντική χρήση και απ οτι βλέπω δεν υπάρχει τρόπος αλλαγής της συνδρομής/πακέτου η επιστροφής χρημάτων ακόμα και με τα βήματα που δίνει απο την βοήθεια.

2)ΔΕΝ υπάρχει smart tv/κονσόλα και η προβολή γίνεται απο  τον υπολογιστή. ΓΙΑΤΙ ΓΤΧΣ παίζει σε 720π νομίζω, μιλάμε για χάλι ποιότητα. Εβαλα την εφαρμογή απο το windows store αλλά ΝΟΜΙΖΩ οταν εμφανίζει υπότιτλο έχει ενα μικρό stuttering, η ποιότητα βέβαια είναι ΑΠΕΙΡΩΣ καλύτερη!!!

2 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

μιας και σας βλεπω ζωηρους...

θα εχουμε μοιρασμα κωδικών όπως με το νετφλιξ, ή να ετοιμασω το 71ευρο;

 

μέχρι στιγμής έχω δώσει σε 2 άτομα και δεν ειδα κάποιο πρόβλημα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν κλασσικά και σε τούτο και απ οτι καταλαβαίνω οτιδήποτε έχει DRM δεν μπορεί να τρέξει στον υπολογιστή παραπάνω απο 720p με μια αναζήτηση που έκανα.

Μάλιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι άραγε αν θα προσπαθήσουν να έχουν σε όλες τις χώρες το ίδιο content. Άσχετα με Ελλάδα και Τουρκία, έβλεπα αριθμούς στην USA με Αυστραλία κλπ και υπάρχουν αποκκλίσεις.

Μακάρι να το κάνουν, για να μπορούν όλοι να βλέπουν τα ίδια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, lost2 είπε

Αυτό προσπαθώ με vpn αλλά όταν πάω να κάνω την αγορά σταματάει εκεί , εσύ κατάφερες τίποτα ή κανένας άλλος, και μην ακούσω για πειρατεία και βλακείες κανονική πληρωμή θα γίνει .

Η ενέργεια πρέπει να γίνει από κινητό. Από υπολογιστή ναι εμφανίζει μαύρη οθόνη....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα ένα μήνα και θέλω να το βάλω και σε μια Samsung h6400 του 2014. Δεν βλέπω να υπάρχει εφαρμογή. 
 

υπαρχει τρόπος να μπει χειροκίνητα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, kormos είπε

Η ενέργεια πρέπει να γίνει από κινητό. Από υπολογιστή ναι εμφανίζει μαύρη οθόνη....

Το ίδιο μου κάνει και από 5ο κινητό;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...