Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω φαει ολη μερα να προσπαθω. Αμετρητες φορες. Πλην ενος τυχαιου φθηνου παιχνιδιου για δομιμη, δεν αγοραζει τιποτα και με κανενα τροπο. Ουτε add funds. Ενω ειμαι σε Τουρκια με το vpn.

Με cryptopay δουλευει να κανω λογαριασμο για καρτα εκει?

Μια βοηθεια παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για πάνω από μια εβδομάδα προσπαθούσα με FUPS μέχρι να τα καταφέρω.

Είχα δοκιμάσει με  Windscribe VPN, Cyberghost VPN, Kaspersky VPN, κάτι αγνωστα modαρισμένα VPN από mobilism, Free proxies..... Είχα δοκιμάσει απευθείας από τη κονσόλα, από το pc, το κινητό.... Και εν τέλει τα κατάφερα με το controld από το κινητό, μετά από πολλές προσπάθειες και με αυτό!

Πιστεύω πως η Sony όταν δει πολλές αγορές από μια IP, τότε την κόβει. Είναι λίγο τύχη να σου κάτσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με λιγα λογια, εκτος απο τυχη, για την ωρα δουλευουν δυο μεθοδοι, με cryptopay (για αυτους που εχουν ηδη καρτα) και με fups.

 

Επεξ/σία από James.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι για να μην παιδευομαι τσάμπα; Όταν έχεις συνδεθεί με vpn ή control d και η πόλη που δείχνει το ip σου είναι π.χ η Μπούρσα της Τουρκίας, πρέπει και η διεύθυνση στο account και της κάρτας fups να είναι κι αυτές στην ίδια πόλη ; Δεν μπορεί δηλαδή να είναι στην Κωνσταντινούπολη, πρέπει να είναι ακριβώς ίδια πόλη με του vpn ή δεν παίζει ρόλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τρόπος που τα κατάφερα σήμερα να φορτώσω με χρήματα τον λογαριασμό μου: Έφτιαξα στο controlD ένα προφίλ να περνάει από Bursa, και πρόσθεσα μια συσκευή Windows σε αυτό το προφίλ. Αντέγραψα το DNS που μου έδωσε και το πέρασα κατευθείαν στις ρυθμίσεις του PS5. Παρόλο που δεν εμφάνισε detected στο controlD, οι αγορές έγιναν κανονικά, με ποσοστό επιτυχίας 7/10. Μου πέρασε και τα 200αρια funds 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
55 λεπτά πριν, Mixalhsp80 είπε

Ρε παίδες αν αγοράσω το dlc του forbidden west με το τούρκικο, θα μπορέσω να το παίξω με το ελληνικό μου id;

Ναι μπορεις να παιξεις τα expansion , στο συγκεκριμενο το εχω κανει και εγω.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, solid21 είπε

Ναι μπορεις να παιξεις τα expansion , στο συγκεκριμενο το εχω κανει και εγω.

 

Δηλαδή το έπαιξες αυτόνομα ή σου αναγνώρισε κανονικά το save του ελληνικού λογαριασμού σου και το συνέχισες κανονικά από εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vader290 είπε

Δηλαδή το έπαιξες αυτόνομα ή σου αναγνώρισε κανονικά το save του ελληνικού λογαριασμού σου και το συνέχισες κανονικά από εκεί?

κανονικα με το το save του ελληνικού λογαριασμού - τα expansion δουλευουν κανονικα απο account σε account.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,
Να ρωτήσω κι εγώ , αν και συμφορουμίτης δεν πήρε απάντηση για το συγκεκριμένο:
Έχω αγοράσει 4-5 games για το Ps5,κυρίως για να παίζει η μικρή.
Δεν έχω ασχοληθεί με κάποια συνδρομή ,γιατί θεωρούσα οτι δεν αξίζει. Απλώς τώρα, βλέποντας την χρηματική διαφορά, θεωρώ οτι θα μπορούσα να είχα πάρει τα διπλάσια + games με τα ίδια λεφτά.
Στο θέμα μας, εφόσον έχω ήδη αγοράσει στο τρέχων account μου , αν θέλω να το κάνω μέσω Τουρκ, τι  γίνεται με αυτά τα games? Θα πρέπει να κάνω switch το account ανάλογα το game που θέλω να παίξω?

Επισης, τα games που είναι με την ετήσια συνδρομή κλπ Ps Plus Deluxe, πρέπει να τα αποθηκεύεις πάντα στην κονσόλα, για να μπορείς να το παίξεις? Και κάποια τα δίνει και δωρεάν η Sony?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, tagmax είπε

Καλησπέρα,
Να ρωτήσω κι εγώ , αν και συμφορουμίτης δεν πήρε απάντηση για το συγκεκριμένο:
Έχω αγοράσει 4-5 games για το Ps5,κυρίως για να παίζει η μικρή.
Δεν έχω ασχοληθεί με κάποια συνδρομή ,γιατί θεωρούσα οτι δεν αξίζει. Απλώς τώρα, βλέποντας την χρηματική διαφορά, θεωρώ οτι θα μπορούσα να είχα πάρει τα διπλάσια + games με τα ίδια λεφτά.
Στο θέμα μας, εφόσον έχω ήδη αγοράσει στο τρέχων account μου , αν θέλω να το κάνω μέσω Τουρκ, τι  γίνεται με αυτά τα games? Θα πρέπει να κάνω switch το account ανάλογα το game που θέλω να παίξω?

Επισης, τα games που είναι με την ετήσια συνδρομή κλπ Ps Plus Deluxe, πρέπει να τα αποθηκεύεις πάντα στην κονσόλα, για να μπορείς να το παίξεις? Και κάποια τα δίνει και δωρεάν η Sony?

Ευχαριστώ.

Μπορεις να παιζεις τα παιχνιδια του τουρκικου λογαριασμου στον main σου λογαριασμο.

Το ιδιο ισχυει και με τα παιχνιδια της συνδρομης, δηλαδη εχεις την συνδρομη στον τουρκικο αλλα τα παιζεις απο το main.

Απλα πρεπει να μπαινεις στο τουρκικο να τα κατεβαζεις απο εκει και μετα τα παιζεις απο το main σου απροβληματιστα.

Επεξ/σία από solid21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tagmax είπε

Καλησπέρα,
Να ρωτήσω κι εγώ , αν και συμφορουμίτης δεν πήρε απάντηση για το συγκεκριμένο:
Έχω αγοράσει 4-5 games για το Ps5,κυρίως για να παίζει η μικρή.
Δεν έχω ασχοληθεί με κάποια συνδρομή ,γιατί θεωρούσα οτι δεν αξίζει. Απλώς τώρα, βλέποντας την χρηματική διαφορά, θεωρώ οτι θα μπορούσα να είχα πάρει τα διπλάσια + games με τα ίδια λεφτά.
Στο θέμα μας, εφόσον έχω ήδη αγοράσει στο τρέχων account μου , αν θέλω να το κάνω μέσω Τουρκ, τι  γίνεται με αυτά τα games? Θα πρέπει να κάνω switch το account ανάλογα το game που θέλω να παίξω?

Επισης, τα games που είναι με την ετήσια συνδρομή κλπ Ps Plus Deluxe, πρέπει να τα αποθσηκεύεις πάντα στην κονσόλα, για να μπορείς να το παίξεις? Και κάποια τα δίνει και δωρεάν η Sony?

Ευχαριστώ.

Δε θα έχεις θέμα, ρίξε μια ματιά στο PlayStation Plus benefits that can be shared.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...