Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, 

Έχω κάνει τούρκικο psn όλα κομπλέ απλά έχω κολλήσει στην δημιουργία της fups. 

Συγκεκριμένα εδώ και 2 μέρες δεν μπορώ να βγάλω άκρη με το 5sim για να κάνω την επιβεβαίωση με τούρκικό τηλέφωνο. 

Με όλους του τρόπους που έχει για visa δεν δέχεται κανέναν και βγάζει error μετά την συμπλήρωση των στοιχείων της κάρτας μου. Υπάρχει εναλλακτικό site? Το sms-activate από ότι είδα δεν έχει επιλογή για fups 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαλεγεις στο search την FUPS?

2 φορες το εχω κανει και δεν ειχα θεμα, και νομιζω πως πληρωσα με Revolut.

Επεξ/σία από solid21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, solid21 είπε

Διαλεγεις στο search την FUPS?

2 φορες το εχω κανει και δεν ειχα θεμα, και νομιζω πως πληρωσα με Revolut.

Πρέπει να βάλω balance πρώτα και balance δεν με αφήνει να βάλω. Δοκίμασα και με revolut και με απλή χρεωστική αλλά τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, GiannisTG33 είπε

Πρέπει να βάλω balance πρώτα και balance δεν με αφήνει να βάλω. Δοκίμασα και με revolut και με απλή χρεωστική αλλά τίποτα..

εχεις δοκιμασει να πας visa και μετα Paypalych ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, solid21 είπε

εχεις δοκιμασει να πας visa και μετα Paypalych ?

Ναι και Paypalych δοκίμασα και τις άλλες επιλογές που έχει IntellectMoney κι CloudPayments αλλά τζίφος. Μπορεί να έχουν θέμα, δεν ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, solid21 είπε

Εβαλα windscribe σε Τουρκια και την αγορασε μια χαρα απο το chrome.

Μιλάς για αγορά συνδρομής? Το Windscribe με συνδρομή?

Λέω να βάλω ένα ακομά χρόνο για PS Plus να παω 2027, αλλά τη τελευταία φορά απο Windscribe μου έβγαλε το λάδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikosgnr είπε

Μιλάς για αγορά συνδρομής? Το Windscribe με συνδρομή?

Λέω να βάλω ένα ακομά χρόνο για PS Plus να παω 2027, αλλά τη τελευταία φορά απο Windscribe μου έβγαλε το λάδι.

Windscribe free (χωρις συνδρομη)

Μιαλω για αγορα συνδρομης PS PLUS.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, SpiderAang είπε

Σημείωση: Απ΄ ότι καταλάβει, ανά 24h ώρες μπορείς να προσθέσεις funds και κάτι μου λέει ότι φταίει η fups και όχι το PSN. Τώρα, γιατί δεν μπορούσα να αγοράσω απευθείας από την κάρτα χωρίς funds, δεν ξέρω, αλλά το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι μάλλον η fups έχει όριο 200tl ανά 24h. Κάτι με την ip θα έχει να κάνει ή τοποθεσία.

Μετά απο 24h ξανά πρόσθεσα 100tl(τόσες είχα :P ). και έκανα upgrade με 60tl(59,κάτι) σε deluxe. Οπότε όσοι δεν μπορείτε να πάτε κατευθείαν στο delux δοκιμάστε 12μηνα χαμηλά πακέτα και απλώς κάντε upgrade σε 12 μηνο deluxe. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, GiannisTG33 είπε

Ναι και Paypalych δοκίμασα και τις άλλες επιλογές που έχει IntellectMoney κι CloudPayments αλλά τζίφος. Μπορεί να έχουν θέμα, δεν ξέρω

Εγω το έκανα με το pingme (νάνε καλά ο @Sotosgl) που δίνει πολλές επιλογές 😁

Επεξ/σία από SpiderAang
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/6/2023 στις 2:09 ΜΜ, JohnnyKo96 είπε

Το buysellvouchers έχει πολύ χαμηλότερες τιμές, έχει πάρει κανείς από εκεί;

Μόλις έγινε η αγορά από εκεί φίλε μου! Με 25€ περίπου για ένα χρόνο. Να είσαι καλά!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! 😀👏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/6/2023 στις 6:27 ΜΜ, wpgoalkeeper είπε

Μόλις έγινε η αγορά από εκεί φίλε μου! Με 25€ περίπου για ένα χρόνο. Να είσαι καλά!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! 😀👏

Ευχαριστώ και γω που το δοκίμασες, πήγα να αγοράσω ένα μήνα για δοκιμή αν και τελικά δε το πήρα γιατί δε μπορουσα να κανω τη πληρωμή. Δε μου σκαναρε το qr code μέσω του crypto.com. Είμαι και άσχετος με κρυπτο, δεν έχω ξαναγορασει κάτι έτσι. Εσυ μέσω τι πλήρωσες;

Επεξ/σία από JohnnyKo96
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω καιρό να μπω εδώ, θα κάνω απλώς την δική μου ενημέρωση. 

Aγόρασα κανονικά χθες game από το ps app (android) κατευθείαν με Cryptopay. Με το Plus, δεν ασχολούμαι γιατί τότε που ήταν (φαινομενικά) πιο εύκολο, είχα κουμπώσει 5 χρόνια xD.

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/6/2023 στις 7:28 ΜΜ, JohnnyKo96 είπε

Ευχαριστώ και γω που το δοκίμασες, πήγα να αγοράσω ένα μήνα για δοκιμή αν και τελικά δε το πήρα γιατί δε μπορουσα να κανω τη πληρωμή. Δε μου σκαναρε το qr code μέσω του crypto.com. Είμαι και άσχετος με κρυπτο, δεν έχω ξαναγορασει κάτι έτσι. Εσυ μέσω τι πλήρωσες;

Έγινε η αγορά μέσω cryptopay. Με έναν από τους τρόπους του πωλητή. Το πήρε κανονικά.  Έκανα copy-paste όλο το μακρυνάρι του address. Ούτε σε μένα δούλευε το QR. Ή έκανα κάτι λάθος ή ήταν λάθος το QR. Άνοιγε στο search του google με το address του coin.

Συνολικά πρέπει να κράτησε η διαδικασία 15 λεπτά. Από τη στιγμή που φόρτωσα με χρήματα τον λογαριασμό στο crypto pay μέχρι την επιβεβαίωση της αγοράς μέσα από το PS. Τον άλλο μήνα θα πάω να αγοράσω και κανά 2 χρόνια ακόμα. . .

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,

ξεκινησα απο την αρχη , εκανα λογαργιασμο ps εβαλα τουρκικη διευθυνση  , μετα παλευα να βαλω bluestack klp  εβαλα FUPS / pingme , τα καταφερα σε αυτο το σημειο, αλλα τωρα που θελω να ανοιξω το FUPS απο το κινητο μου ζηταει κινητο τηλ που προφανως δ εχω, οποτε τι γινεται με το FUPS ? 

δεν εχω φτιαξει την καρτα ακομα γιατι το plati market βγαζει μονο με 1$ . αλλα πριν αγορασω το θεμα μου ειναι πως θα μπαινω στο FUPS καθε φορα?

 

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...