Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά ναι για τέτοια μικροποσά δεν το συζητάω.Αλλά αν θες να παρεις ένα ακριβο παιχνίδι που κάνει πχ 1100 λίρες εκεί η διαφορά είναι αισθητή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, dream21 είπε

2 με 3 λίρες παραπάνω είναι η χρέωση σε YouTube premium , Netflix, Disney+ και Google drive .. Σιγά τα αυγά ρε παιδιά ειλικρινά..

image.png.af9fa41aec31ef1b990f34991370db16.png

image.png.3e93a334109292cc82683acf6de9ebaf.png
 

image.png.5811da3b68763fb0b0bc802a4859a2db.png

Πιο πολλή το Steam με ενδιέφερε εμένα, επειδή αν κρατάει από όλα σιγά σιγά μαζεύονται, αλλά όντως δεν είναι κάτι τραγικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Boomrocker είπε

Πιο πολλή το Steam με ενδιέφερε εμένα, επειδή αν κρατάει από όλα σιγά σιγά μαζεύονται, αλλά όντως δεν είναι κάτι τραγικό

Σε steam δεν εχω δει εαν κρατάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dream21 είπε

2 με 3 λίρες παραπάνω είναι η χρέωση σε YouTube premium , Netflix, Disney+ και Google drive .. Σιγά τα αυγά ρε παιδιά ειλικρινά..

image.png.af9fa41aec31ef1b990f34991370db16.png

image.png.3e93a334109292cc82683acf6de9ebaf.png
 

image.png.5811da3b68763fb0b0bc802a4859a2db.png

Η διαφορά με την τιμή Ελλάδας ήταν τεράστια στις 31/12/22 που έκανα συνδρομή. Ατομική ετήσια με 299.99 TRY που αντιστοιχούν σε 14€ περίπου, όταν Ελλάδα ήταν γύρω στα 60€. Τώρα πόσο έχει; 

image.png.b0dc4e9ca2669e113c3b9768416e44e5.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, vagmouk είπε

Καλά ναι για τέτοια μικροποσά δεν το συζητάω.Αλλά αν θες να παρεις ένα ακριβο παιχνίδι που κάνει πχ 1100 λίρες εκεί η διαφορά είναι αισθητή.

Πχ στο Diablo 4 που πήρα στο PC την deluxe είχε 1539 λίρες και με χρέωσε 1615 λίρες 

image.png.744068d694af8bb0f38b7faeb0b8c8f0.png

8 λεπτά πριν, broxopios είπε

Η διαφορά με την τιμή Ελλάδας ήταν τεράστια στις 31/12/22 που έκανα συνδρομή. Ατομική ετήσια με 299.99 TRY που αντιστοιχούν σε 14€ περίπου, όταν Ελλάδα ήταν γύρω στα 60€. Τώρα πόσο έχει; 

image.png.b0dc4e9ca2669e113c3b9768416e44e5.png

Ετησια δεν γνωριζω ποσο έχει στο family plan

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον μας πήραν χαμπάρι οι Τούρκοι και το γύρισαν σε ανατολίτικο παζάρι... Λογική του στυλ  χρησιμοποιείτε την υπηρεσία μας για να γλιτώνετε χρήματα, ας βγάλουμε και εμείς κάτι. Γιατί όσο και αν έψαξα τους όρους και τις προμήθειες της Fups, το μονο 5% που βρήκα είναι για αναλήψεις στο εξωτερικό. Ίσως και να βάφτισαν έτσι το χαράτσι. Αλλά στην τελική κουβέντα να γίνεται είναι όλο αυτό, αν σκεφτούμε το όφελος από τις τεράστιες διάφορες τιμής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια.

Με βλέπω να μπαίνω να κάνω έτοιμη αγορά από plati.market (και να βάζω και funds από εκεί)... Όσο και να προσπάθησα παιδιά δεν έχω καμία επιτυχία με FUPS... Δοκίμασα με πληρωμένο VPN (CyberGhost) , δοκίμασα με δωρεάν (Urban VPN , Windscribe) , δοκίμασα με ControlD σε Mac/κινητό/Win11 (Virtual machine) το αποτέλεσμα είναι 0. Μπορώ να πω πως αγανάκτησα. Αν κανένας μπορεί να στείλει τα φώτα του (ή ακόμα και να του δώσω τα στοιχεία του λογαρισμού να μπει να πειραματιστεί) ευπρόσδεκτος. Πραγματικά ΓΑΝΙΑΣΑ. Ας πάρει την προμήθειά του ο Ρώσος από το plati να ηρεμήσει και το κεφάλι μου εμένα. Δύο μέρες ασχολούμαι με αυτό (έχω άδεια) και δεν αντέχω άλλο......

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, wpgoalkeeper είπε

Καλησπέρα παιδια.

Με βλέπω να μπαίνω να κάνω έτοιμη αγορά από plati.market (και να βάζω και funds από εκεί)... Όσο και να προσπάθησα παιδιά δεν έχω καμία επιτυχία με FUPS... Δοκίμασα με πληρωμένο VPN (CyberGhost) , δοκίμασα με δωρεάν (Urban VPN , Windscribe) , δοκίμασα με ControlD σε Mac/κινητό/Win11 (Virtual machine) το αποτέλεσμα είναι 0. Μπορώ να πω πως αγανάκτησα. Αν κανένας μπορεί να στείλει τα φώτα του (ή ακόμα και να του δώσω τα στοιχεία του λογαρισμού να μπει να πειραματιστεί) ευπρόσδεκτος. Πραγματικά ΓΑΝΙΑΣΑ. Ας πάρει την προμήθειά του ο Ρώσος από το plati να ηρεμήσει και το κεφάλι μου εμένα. Δύο μέρες ασχολούμαι με αυτό (έχω άδεια) και δεν αντέχω άλλο......

Το buysellvouchers έχει πολύ χαμηλότερες τιμές, έχει πάρει κανείς από εκεί;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, wpgoalkeeper είπε

Καλησπέρα παιδια.

Με βλέπω να μπαίνω να κάνω έτοιμη αγορά από plati.market (και να βάζω και funds από εκεί)... Όσο και να προσπάθησα παιδιά δεν έχω καμία επιτυχία με FUPS... Δοκίμασα με πληρωμένο VPN (CyberGhost) , δοκίμασα με δωρεάν (Urban VPN , Windscribe) , δοκίμασα με ControlD σε Mac/κινητό/Win11 (Virtual machine) το αποτέλεσμα είναι 0. Μπορώ να πω πως αγανάκτησα. Αν κανένας μπορεί να στείλει τα φώτα του (ή ακόμα και να του δώσω τα στοιχεία του λογαρισμού να μπει να πειραματιστεί) ευπρόσδεκτος. Πραγματικά ΓΑΝΙΑΣΑ. Ας πάρει την προμήθειά του ο Ρώσος από το plati να ηρεμήσει και το κεφάλι μου εμένα. Δύο μέρες ασχολούμαι με αυτό (έχω άδεια) και δεν αντέχω άλλο......

Σε μένα το Control D δούλεψε πάντως, δεν ξέρω τι πήγε στραβά

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί, μπορεί κάποιος να μου πει αν έχει καταφέρει να ξανα κάνει ανανέωση το ps plus για άλλο ένα έτος? Έχω 460 λίρες μέσα στο Account αλλά βγάζει ερρορ όταν πάω να αγοράσω την συνδρομή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, jack124 είπε

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί, μπορεί κάποιος να μου πει αν έχει καταφέρει να ξανα κάνει ανανέωση το ps plus για άλλο ένα έτος? Έχω 460 λίρες μέσα στο Account αλλά βγάζει ερρορ όταν πάω να αγοράσω την συνδρομή. 

460 λίρες fuds ή 460 λίρες στην χρεωστική κάρτα; 

Εγω κατάφερα και πρόσθεσαν 200 fuds αντί να αγοράσω κατευθείαν την συνδρομή. Και Τώρα δεν μπορώ να προσθέσω ούτε funds ούτε να κάνω συνδρομή. Είπα να περιμένω 24h από την τελευταία προσπάθεια που έκανα, μήπως και με έχουν μπλοκάρει, γιατί κάτι τέτοιο κάπου διάβασα...

Επεξ/σία από SpiderAang
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξέρετε ότι κατάφερα και έβαλα +200tl fuds24h ώρες μετά. Control D για PSN(που το ip αλλάζει, δεν είναι το ίδιο) και surfhshark στο τηλέφωνο για την fups. (My IP Andress extention browser για να βλέπω κάθε πότε αλλάζει η ip)
Μετά απο 24h, προσπάθησα να αγοράσω το delux απευθείας απο την κάρτα(260tl) + τα 200tl funds που είχα, με μηδέν αποτέλεσμα οπότε αποφάσισα να δοκιμάσω μήπως μπορέσω να προσθέσω άλλα 200tl funds και φυσικά χωρίς να το περιμένω τα δέχτηκε, προσπάθησα να βάλω άλλα 100 (153 μου είχαν μείνει στην fups), με μηδέν αποτέλεσμα, οπότε πλέον είχα 400tl funds και έτσι αγόρασα το extra 12months και όταν καταφέρω και προσθέσω τα υπόλοιπα funds, θα κάνω αναβάθμιση με 60tl funds. 

Σημείωση: Απ΄ ότι καταλάβει, ανά 24h ώρες μπορείς να προσθέσεις funds και κάτι μου λέει ότι φταίει η fups και όχι το PSN. Τώρα, γιατί δεν μπορούσα να αγοράσω απευθείας από την κάρτα χωρίς funds, δεν ξέρω, αλλά το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι μάλλον η fups έχει όριο 200tl ανά 24h. Κάτι με την ip θα έχει να κάνει ή τοποθεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, SpiderAang είπε

460 λίρες fuds ή 460 λίρες στην χρεωστική κάρτα; 

Εγω κατάφερα και πρόσθεσαν 200 fuds αντί να αγοράσω κατευθείαν την συνδρομή. Και Τώρα δεν μπορώ να προσθέσω ούτε funds ούτε να κάνω συνδρομή. Είπα να περιμένω 24h από την τελευταία προσπάθεια που έκανα, μήπως και με έχουν μπλοκάρει, γιατί κάτι τέτοιο κάπου διάβασα...

460 στον psn μέσα. Και δεν με αφήνει να ανανεώσω την συνδρομή. Βγάζει error

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jack124 είπε

460 στον psn μέσα. Και δεν με αφήνει να ανανεώσω την συνδρομή. Βγάζει error

ειχα το ιδιο προβλημα χθες, ειχα funds μεσα στο account , ουτε απο κοσνολα με αφηνε να αγορασω ουτε απο chrome.

Εβαλα windscribe σε Τουρκια και την αγορασε μια χαρα απο το chrome.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...