Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy VII Rebirth [PS5]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Armoral είπε

Αυτοί θα χάσουν. Και οι δύο. Ζήτησα παράδοση Deluxe σε κατάστημα και μου λέει 6 του μηνός. Έλεος.

Μπορεί να είχα ένα θεματάκι με το Public όπου άργησαν υπερβολικά την επιστροφή του ποσού διαφοράς της collectors με την jotnar (είχα παραγγείλει και τις 2, αλλά δεν πρόλαβα jotnar), αλλά συνεχίζω να παίρνω γτ ξέρω ότι πχ η acs ήδη παρέλαβε. Τώρα με τις απεργίες δεν ξέρω αν επηρεάζονται τα κουριερ, αλλά τις προηγούμενες ημέρες το είχα δυτική Μακεδονία σε 1 εργάσιμη. (όχι ότι θα το παίξω άμεσα, έχω κολλήσει με το helldivers, αλλά λέμε τώρα, για την συζήτηση 😛). 

Anyway, κάναμε κατάληψη και αυτό το τοπικ με θέματα αποστολών 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με κάλεσαν μόλις από Πλαίσιο και με ενημέρωσαν για μία ημέρα καθυστέρηση λόγω λέει του προμηθευτή.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όλα τόσο λάθος προγραμματισμένα στο Public. Από που να το πιάσεις και από που να το αφήσεις. Εδώ πριν 20 ημέρες με είχαν στείλει πάλι αυτοματοποιημένο μήνυμα αυτήν την φορά, για αξιολόγηση του προϊόντος, για το πόσο ικανοποιημένος είμαι για ένα προϊόν που ακόμα δεν είχε ούτε καν πακεταριστει να μου έρθει.

Είχα κάνει τότε θυμάμαι ειρωνική αξιολόγηση στο be**ice.gr , και ενώ την είχαν αναρτήσει, πλέον δεν υπάρχουν τα λόγια παρά μόνο μια 5στερη αξιολόγηση. Συμβαίνουν θεματακια ενδιαφέροντα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από Public πως η deluxe edition είναι στο κατάστημα για παραλαβή. Ανατολική Μακεδονία. Με το Public δεν είχε ποτέ πρόβλημα. Πάντα οι προπαραγγελίες day one και χωρίς προκαταβολή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Fulgore είπε

Το σωστό θα ήταν ο πωλητής αφού έτρεξε τσάμπα τον συμφορουμίτη στο κατάστημα για δικό τους λάθος, είτε να έδιναν το παιχνίδι νωρίτερα, είτε να έδιναν στον συμφορουμίτη για την ταλαιπωρία κάτι, ξέρω γω κανένα κουπόνι, κανένα μικρό δώρο κλπ.

Το public βασικά είναι και αλλού λάθος.

Εδώ και ημέρες, στην πλατφόρμα του bestprice εμφανίζει το παιχνίδι άμεσα διαθέσιμο, που είναι παραπλανητικό, γιατί ότας μπαίνεις στο κατάστημα βλέπεις το από κάτω

image.png.a5662e0420273688404c9e580ae6425e.png

image.png.a38bff15840fe56e842496c9dfe6bdc2.png

 

Σωστός

image.png.edd46c8c9de9498b829004835cfd17d5.png

Σε άλλα νέα, όσοι πάνε για 100%, θα τραβήξουν ζόρια όπως φαίνεται

https://www.powerpyx.com/final-fantasy-7-vii-rebirth-trophy-guide-roadmap/

Καλησπέρα,

Θα διερευνήσουμε άμεσα, ενδελεχώς, την αναντιστοιχία στην αναφορά διαθεσιμότητας. 

Η προκαταρκτική εξέταση δείχνει ότι η διαθεσιμότητα που έχει αναφερθεί συμφωνεί με τα δεδομένα που το κατάστημα μας έχει παράσχει.

Θα λάβουμε, ωστόσο, κάθε απαραίτητο μέτρο ώστε να αποφευχθεί η επανάληψη του φαινομένου στο μέλλον.

Λυπόμαστε για την ταλαιπωρία που ενδεχομένως προκλήθηκε.

Ευχαριστούμε για το report :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προπαραγγελία από public deluxe edition από 2 Φεβρουαρίου, με διαβεβαίωσαν στο τηλέφωνο ότι θα παραδοθεί στις 28, δεν ήρθε ποτέ. Σήμερα άλλαξε το status ότι "Θα παραδωθεί από 28 Φεβρουαρίου". Πέρνω πάλι τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν ότι θα καθυστερήσει από τον προμηθευτή,  και δεν ξέρουνε πότε θα την παραλάβω αλλά με διαβεβαίωσε ότι θα την παραλάβω. Μίαμιση ώρα αργότερα λαμβάνω το εξής μήνυμα.

image.jpeg.78ef80fb262bb1a24333ee66558d7e59.jpeg

 

Ξαναπαίρνω τηλέφωνο και λένε ότι δεν ξέρουν γιατί ακυρώθηκε και ότι είναι από τον προμηθευτή.

Τώρα έχει εξαντληθεί από παντού και μείναμε με το π**** στο χέρι.

Ποτέ ξανά από το καρτελομάγαζό τους αγορές.

 

Έχει λάβει κανείς άλλος την deluxe από public?

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Kinnison84 είπε

Προπαραγγελία από public deluxe edition από 2 Φεβρουαρίου, με διαβεβαίωσαν στο τηλέφωνο ότι θα παραδοθεί στις 28, δεν ήρθε ποτέ. Σήμερα άλλαξε το status ότι "Θα παραδωθεί από 28 Φεβρουαρίου". Πέρνω πάλι τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν ότι θα καθυστερήσει από τον προμηθευτή,  και δεν ξέρουνε πότε θα την παραλάβω αλλά με διαβεβαίωσε ότι θα την παραλάβω. Μίαμιση ώρα αργότερα λαμβάνω το εξής μήνυμα.

image.jpeg.78ef80fb262bb1a24333ee66558d7e59.jpeg

 

Ξαναπαίρνω τηλέφωνο και λένε ότι δεν ξέρουν γιατί ακυρώθηκε και ότι είναι από τον προμηθευτή.

Τώρα έχει εξαντληθεί από παντού και μείναμε με το π**** στο χέρι.

Ποτέ ξανά από το καρτελομάγαζό τους αγορές.

 

Έχει λάβει κανείς άλλος την deluxe από public?

Μετά από ταλαιπωρία και ψευδή μήνυμα που μου ήρθε χθες ότι δήθεν μπορούσα να παραλάβω, πήγα ξανά σήμερα ετοιμος για ξύλο στο μαγαζί και παρέλαβα. Φυσικά με τον υπεύθυνο είχα πάλι μια ευγενική λογομαχία που στα γενικά τους είπα να προωθήσουν στα κεντρικά να προσέχουν τα αυτοματοποιημένα ψευδή μηνύματα. Έχω αποθηκεύσει όλα τα μηνύματα για όποιον ενδιαφέρεται και αμφισβητεί. 

Η προπαραγγελια μου είχε γίνει στις 13/01 και μέθοδο πληρωμής είχα βάλει από το κατάστημα.

 

5 ώρες πριν, kax54638 είπε

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από Public πως η deluxe edition είναι στο κατάστημα για παραλαβή. Ανατολική Μακεδονία. Με το Public δεν είχε ποτέ πρόβλημα. Πάντα οι προπαραγγελίες day one και χωρίς προκαταβολή.

Άλλο το ότι ήρθε μήνυμα άλλο το είναι πραγματικά εκεί. Το έζησα στο πετσί μου. Το μόνο που παραδέχθηκαν το λάθος τους και ότι όντως τα μηνύματα τα αυτοματοποιημένα είναι κάτι προβληματικό μου είπαν και θα το κοιτάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Tifa_LockHeart είπε

πήγα ξανά σήμερα ετοιμος για ξύλο στο μαγαζί και παρέλαβα

Deluxe ή απλή έκδοση ?

Επεξ/σία από Kinnison84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, Armoral said:

Καλό κάψιμο. Φαίνεται ότι έχουν προσθέσει αρκετά πράγματα πάντως.

Ναι όντως. Δεν θα το ξεκινήσω πάντως άμεσα,παίζω cyberpunk 2077 αυτή την περίοδο και θέλω να το τελειωσω πρώτα. Θα πάρει και κάνα patch λογικά τις επόμενες ημέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, SergioX είπε

Ναι όντως. Δεν θα το ξεκινήσω πάντως άμεσα,παίζω cyberpunk 2077 αυτή την περίοδο και θέλω να το τελειωσω πρώτα. Θα πάρει και κάνα patch λογικά τις επόμενες ημέρες...

Μπα θα ξεκινησω σήμερα.

Μόλις το τσίμπησα από the console club Ηράκλειο. Έδωσα και κάτι παλιά παιχνίδια πίσω και μου βγήκε στα 31 ευρω. Τζετ.

Εν τω μεταξύ πολύ ωραίοι, καμμένοι σαν κι εμάς κι αυτοί, μπαίνεις στο κατάστημα και παίζουν τα μουσικά κομμάτια από το FF VIi,

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Kinnison84 είπε

Deluxe ή απλή έκδοση ?

Την Deluxe πήρα και νιώθω τυχερός γιατί έτσι είχε και με το Remake και την έχασα την συλλεκτική. Τώρα κλασικά την πουλάνε υπερεκτιμημένη όπως θα πωλείται μελλοντικά και αυτή. Είναι πάντως πολύ πιο Premium από εκείνη του Remake. Ολόκληρο τούβλο είναι αρχικά σε μέγεθος και έχει μέσα πολλά όμορφα καλουδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Tifa_LockHeart said:

Άλλο το ότι ήρθε μήνυμα άλλο το είναι πραγματικά εκεί. Το έζησα στο πετσί μου. Το μόνο που παραδέχθηκαν το λάθος τους και ότι όντως τα μηνύματα τα αυτοματοποιημένα είναι κάτι προβληματικό μου είπαν και θα το κοιτάξουν.

Εκεί ήταν, μαζί με άλλα 2 κομμάτια από προπαραγγελίες, το πήρα το μεσημέρι μετά την δουλειά. Τουλάχιστον στο Public της πόλης μου (ίσως να έχει σημασία και αυτό), είναι όλοι τους πάρα πολύ εξυπηρετικοί και σοβαροί από πολλές περιπτώσεις που γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...