Προς το περιεχόμενο

F.E.A.R


Fotografos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ σκοτεινο ρε παιδια το παιχνιδι.Εχεις ενα φακο ο οποιος δε φωτιζει καλα και επισης καθε 10 δευτερολεπτα 'τελειώνει' (!) η ενεργεια του,πρεπει να περιμενεις 5 sec να φωρτωσει και μετα με καποιο πληκτρο που εχεις επιλεξει να τον ξανα-αναψεις!Εφαγε uninstall μετα απο κανενα μισαωρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 273
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Emena pantws se P4 3,2 Prescott,me 1GB RAM kai 6600 128Mb paizei se 1024x768 me ola sto maximum(xwris AA omws to opoio bebaia spania xrhsimopoiw) se kalh taxhtyta xwris spasimata kai alla problhmata.

En tw meta3y exw pa8ei plaka me to paixnidaki.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σκοτεινο ρε παιδια το παιχνιδι.Εχεις ενα φακο ο οποιος δε φωτιζει καλα και επισης καθε 10 δευτερολεπτα 'τελειώνει' (!) η ενεργεια του,πρεπει να περιμενεις 5 sec να φωρτωσει και μετα με καποιο πληκτρο που εχεις επιλεξει να τον ξανα-αναψεις!Εφαγε uninstall μετα απο κανενα μισαωρο!

 

Plaka kaneis?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα εχτές το βράδυ και χεστ@@@ να το παίξω.

Τα γραφικά του είναι πολύ ωραία ρε παιδία και ο ήχος έπισης αλλά ας μου λύσει κάποιος μια απορία. Το σύστημα μου AMD 64 3200, MSI K8N Neo Platinum, 1 GB Ram, Gigabyte 6800GT, WD Raptor, Audigy 2 ZS και παρόλο που στις αυτόματες ρυθμίσεις τα περισσότερα τα έχει ΜΑΧ, τον ήχο μόνο ανέβασα αυτά τα HD, EAX, HM, στο testing που έχει μου βγάζει FPS MIN 25 MAX 130, 6% between 25-40FPS και 94% above 40FPS, αλλά κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού μου κάνει κάτι ψιλοκολληματάκια όπως στην αρχή στο διάδρομο που πέφτουν τα πλακάκια από τον τοίχο. Δοκίμασα να βάλω τα ηχιτικά όλα στο low αλλά πάλι τα ίδα, έβαλα το shaders sto low πάλι τα ίδια. Έπισης να πώ ότι στο αυτόματο μου έχει ΑΑ χ4. Δοκίμασα και τα physics στο low πάλι τα ίδια. Γννωρίζει κάποιος ποιά ρύθμιση από όλες έιναι η πιο βαρία γιατί κουράστικα να ψάνχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν βρήκα τι ήταν. Ηταν το texture details. Τι αν το τρέχω 1024*768 τι αν το τρέχω 800*600 τα ίδια κολληματάκια κάνει. Μόνο αν βάλω το texture details στο low, γιατι και στο medium να το βαλω πάλι κολλήματα κανει, και όλα τα άλλα στο max μου τρέχει νεράκι. Αλλά νομίζω ότι χάνεις πολύ με το texture details στο low οπότες θα συμβιβαστώ με αυτά τα μικρά κολλήματακια.

Δεν έχω βάλει ακόμα το update μήπως αυτό διορθώνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dustioxos filaraki den diorthoni tipota...kai auta ta mikro kollimata ta kanei se olous giati apla den exei loading opos exei to HL2 ean thimase.NP.Opte min kollate oloi kai nomizete einai thema grafikon...parepi osoi exete non-official copy DO NOT UPDATE...and btw there is, a no cd patch now....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dustioxos filaraki den diorthoni tipota...kai auta ta mikro kollimata ta kanei se olous giati apla den exei loading opos exei to HL2 ean thimase.NP.Opte min kollate oloi kai nomizete einai thema grafikon...parepi osoi exete non-official copy DO NOT UPDATE...and btw there is, a no cd patch now....

Το τελευταίο που γράφεις είναι για V 1.0 αλλά διάβασα ότι δουλευει και αν κάνεις update.

Γνωρίζει κανείς κανένα λινκ για το fear με private servers?

 

PS. Περιττό να σας πω ότι με τα headset της MEDUSA 5.1 τα έκανα επάνω μου με το παιχνίδι, έπαιζα και ήρθε ο Πατέρας μου να μου πει κάτι και με πιάνει από τον ώμο γιατί δεν τον άκουγα και από την τρομάρα μου τινάχτηκα και έσπασα 2 ποτήρια που είχα στο γραφείο και ένα φωτιστικό. Ο ήχος είναι πραγματικά όλα τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταίο που γράφεις είναι για V 1.0 αλλά διάβασα ότι δουλευει και αν κάνεις update.

Γνωρίζει κανείς κανένα λινκ για το fear με private servers?

 

PS. Περιττό να σας πω ότι με τα headset της MEDUSA 5.1 τα έκανα επάνω μου με το παιχνίδι' date=' έπαιζα και ήρθε ο Πατέρας μου να μου πει κάτι και με πιάνει από τον ώμο γιατί δεν τον άκουγα και από την τρομάρα μου τινάχτηκα και έσπασα 2 ποτήρια που είχα στο γραφείο και ένα φωτιστικό. Ο ήχος είναι πραγματικά όλα τα λεφτά.[/quote']

 

lol!! Kalo!!! Pos den tou espases kai kana sagoni :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS. Περιττό να σας πω ότι με τα headset της MEDUSA 5.1 τα έκανα επάνω μου με το παιχνίδι, έπαιζα και ήρθε ο Πατέρας μου να μου πει κάτι και με πιάνει από τον ώμο γιατί δεν τον άκουγα και από την τρομάρα μου τινάχτηκα και έσπασα 2 ποτήρια που είχα στο γραφείο και ένα φωτιστικό. Ο ήχος είναι πραγματικά όλα τα λεφτά.

LOL !!!!!

Απολογισμός : 2 ποτήρια, 1 φωτιστικό και 1 σώβρακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paides tripste ta matia sas.

 

Egw me Albatron KX-600s pro + AMD Sempron 2400+ (overclocked) 1gb DDR 400 Mhz + Gainward GF 3 Ti 500 128Mb (overclocked, 77.00 drivers) + Audigy 2 + WD 120 Gb SATA to F.E.A.R me MAXIMUM ola ta settings kai 1152x864 trexei TELEIA. XaxXaaaxxaxxXXAaaa (kai meta ksipnisa) :)

 

Einai to prwto paixnidi pou den mporw na paiksw ikanopoihtika me to parapanw pc. Akoma kai ta DOOM 3 kai HL2 epaizan kurile. Pisteuw oti einai uperboliko to paixnidi.

Isws ean anabathmisw thn karta grafikwn se ATI Radeon 9800 pro 128Mb h' ATI radeon 9600xt 256mb (kai oi dyo apo Saphire) kai thn mnhmh se 2gb dw kapoia diafora (se ola ta kainourgia paixnidia pou erxontai). Ti lete kai eseis???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL !!!!!

Απολογισμός : 2 ποτήρια' date=' 1 φωτιστικό και 1 σώβρακο.[/quote']

Ρε παιδί μου και συ έπρεπε να το πείς αυτό δημοσίος, έιπαμε χεστίκαμε αλλά για το σώβρακο μόνο η Μάνα το ξέρει που τα πλένει...LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File Thunder 8a elega an se boleuoun ta oikonomika na epairnes mia 6600-X700(gia tous filous ths ATI) h akoma kalutera na anameineis tis kainouries kartoules mesaias kathgorias,blepe X1600 kai G-Force "7600"(Mallon etsi 8a legetai)

 

P.S:Eidate mia 7800GT sto e-shop me molis 399E.Apisteuth timoula....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...