Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την σκουπα dird devil http://www.lidl-hellas.gr/el/noikokurio.htm?action=showDetail&id=62992 (Τριτη27 και ισως ιδια με την παλια στα lidl)... την εχει κανεις;
 
 
0401ca40923d4f7bbf5a882e26e90cfe.jpg
 
Δεν βρισκω και το μανουαλ ρε γμτ! 
(Εδω βλεπω πως οι τιμες παιζουν αρκετα και πως βγαινει σε αρκετα μοντελα) ... https://www.skroutz.gr/c/436/hlektrikes-skoupes.html?from=catspan&keyphrase=Dirt+Devil  
 
 
...Αρα μηπως να περιμενω να ξαναφερει την κιτρινομαυρη στα ιδια λεφτα ~ 60€ που τραβαει και υγρα;

Τελικα Αυτη πρεπει να ειναι http://www.lidl-service.com/cps/rde/xchg/SID-5A7CBB18-8CE141F8/lsp/hs.xsl/product.html?id=8884503&title=%CE%97%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AE+%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CF%80%CE%B1+%CE%B4%CE%B1%CF%80%CE%AD%CE%B4%CE%BF%CF%85-CENTRONIC%2F+%CE%97%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AE+%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CF%80%CE%B1+%CE%B4%CE%B1%CF%80%CE%AD%CE%B4%CE%BF%CF%85-CENTEC&count=1


dird devil - CENTEC 
Μοντέλο : Centec
Αριθμός μοντέλου : M2827-2
 
Στο σκρουτζ δεν υπαρχει αλλα εδω που εβαλα τα σχολια στην μεταφραση ξαναβλεπω να αναφερουν το προβλημα με τα φιλτρα:
 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ την έχω σχεδόν δυο χρόνια και είμαι ικανοποιημένος.

 

 

και μια ερώτηση για άλλους κατοχους της συγκεκριμένης σκούπας.

Προσπαθώ να βρω το ΙΑΝ code της αλλά δεν αναγράφεται πουθενά πάνω στην σκούπα και το κουτί το έχω πετάξει.

Μπορεί κάποιος να κοιτάξει να δει αν το έχουν γραμμένο πάνω τους οι δικές σας;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ την έχω σχεδόν δυο χρόνια και είμαι ικανοποιημένος.

 

 

και μια ερώτηση για άλλους κατοχους της συγκεκριμένης σκούπας.

Προσπαθώ να βρω το ΙΑΝ code της αλλά δεν αναγράφεται πουθενά πάνω στην σκούπα και το κουτί το έχω πετάξει.

Μπορεί κάποιος να κοιτάξει να δει αν το έχουν γραμμένο πάνω τους οι δικές σας;

Ευχαριστώ

 

Εαν εχεις την ιδια οπως λες τοτε λογικα θα ειναι αυτο εδω: IAN: 58928

Εχω βαλει και το λινκ παραπανω

..α και φιλτρα σου ζητησε; βρηκες; και αν ναι απο που και ποσο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια μερα περυσι εβγαλε σε ολα 16% εκτπωση; Ηταν η 31/12/15 η' η πρωτη εργασιμη του '16?

δεν θυμαμαι παντως και το 2015 το ειχε κανει...

να ελπισουμε και φετος? θελω να στοκαρω απορρυπαντικα, λαδι αυτοκινητου και κολοχαρτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/12/2016 περίπου όπως και πέρσι. Νομίζω πέρσι διέθετε ακουστικά bluetooth.

 

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?id=1701

 

 

 

 Τις επομενες βδομαδες βαζει τα ακριβοτερα ισως και την αμεσως επομενη (Περιμενουμε αρκετοι και το σετακι πληκτρολογιο ποντικι)...

...Σου λεει το λιντλ πρωτα ας βαλω το φτηνο με λιγοτερες δυνατοτητες και αργοτερα το ακριβοτερο με τις περισσοτερες γιατι ετσι καποιος που θα εχει παρει το φτηνο θα πει "βλακεια εκανα" υπαρχει και αυτο και που ετσι ισως να το ξαναγορασει

Το αντιθετο δεν παιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εχεις την ιδια οπως λες τοτε λογικα θα ειναι αυτο εδω: IAN: 58928

Εχω βαλει και το λινκ παραπανω

..α και φιλτρα σου ζητησε; βρηκες; και αν ναι απο που και ποσο

 

Έχω παρόμοια σκούπα. Έχω κομπρεσεράκι και κάθε 1-2 βδομάδες της ρίχνω ένα καλό φύσημα στον κάδο/φίλτρο/σωλήνα και δουλεύει ρολόι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silvercrest ήταν; Θυμάσαι τιμή;

 

...λοιπόν, παραμονή είχε 3-4 κομμάτια (μαύρο, ασημί ίσως και ένα κόκκινο και ένα άσπρο) στο Λιντλ του Βίλατζ Ρέντη (πρέπει να τους έχουν μείνει καιρό τώρα - είχα και 2-3 βδομάδες να πάω εκεί), από αυτό :

 

000.jpg

 

 

κλίκαρε στην πικ και μετά ζούμαρε από τον μπράουζερ να δεις όσο μπορείς λεπτομέρειες (σόρι αλλά το κινητό μου είναι παλιό και το χέρι μου ακόμη παλιότερο).

 

Σίλβερκρεστ, 600 Βατ, 3 χρόνια εγγύηση, 17 Ε (...χμ, ίσως και 17.99, δεν θυμάμαι ακριβώς η αλήθεια είναι...).

[...το φθηνότερο με σφαίρα σκρουτζάρισμα το βλέπω στα +10 Ευρώ - αλλά έχει και "κάδο", ενώ του Λιντλ όχι) 

 

Αν μπορείς να πας* / να στείλεις γνωστό, και μόλις δεις αυτό πάρε στην εξυπηρέτηση πελατών (800-τάδε) και ζήτα να τους ενημερώσουν να το κρατήσουν στο όνομά σου για μια τουλάχιστον ημέρα (μπορούν).

 

Είμαι δυστυχώς σε φάση μετακόμισης και δεν ξέρω αν θα ξαναπάω από εκεί (έβερ, διότι πάμε στου διαόλου τη μάνα) να στο τσίμπαγα εγώ να στο έστελνα (και του Βίλατζ δεν είναι ακριβώς δίπλα μου as it is).

 

 

*...αν τυχόν όμως δεν είσαι Αττική,,,,,

 

 

 

 

155px-Double_Moutza.jpg

 

 

:P 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...μεγάλη η χάρη σου να σε θυμηθώ χθες και να το τσεκάρω, γιατί εκτός του ότι τρέχω σαν τον κίναιδο αυτόν τον καιρό, παίρνω πράγματα για τρία (μη πω 4) σπίτια και το μυαλό μου έχει γίνει μπιφτέκι μοσχαρίσιο.

Επεξ/σία από washcloud
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την σκουπα την ειχα παρει εγω την προηγουμενη φορα, τοτε θυμαμαι ειχαμε πει οτι δεν ηταν πολυ καλη στην επανεκπομπη σωματιδιων (αρα κακη για ατομα με αλλεργιες), τωρα την βλεπω βελτιωμενη σε αυτον τον δεικτη. Τα φιλτρα (βασικα το πρωτο φιλτρο) τα πλενω με νερο απο το ντουζ στην μπανιερα, βγαζει πολυ μαυριλα και καθαριζει καλα, μετα μια ημερα για στεγνωμα και ειναι οκ. Το δευτερο φιλτρο που ειχε μεσα ειναι στο σακουλακι του ακομη. Δεν τα βλεπω να χαλασνε τοσο συντομα οσο λενε στο αλλο φορουμ για να αρχισω να ψαχνω για ανταλλακτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...