Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους,θελω να παραγγειλω αυτο  το μπουφαν http://www.sportsdirect.com/karrimor-soft-shell-hood-mens-jacket-443005

σκεφτομαι να το παρω σε large ειμαι 182 υψος και 89 κιλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!!!

 

Μόλις ήρθαν τα πραγματάκια μου :-D

 

Η παραγγελία έγινε Παρασκευή απόγευμα και σήμερα , Τρίτη στις 10.45 τα είχα στο σπίτι μου!

 

Δεν ήταν σε κούτα αλλά σε μία μεγάλη πλαστική σακκούλα (δε με πειράζει-απλά το αναφέρω.)

 

Τα μπεμπέ ρουχαλάκια είναι όλα σε κρεμάστρα και κλεισμένα ένα - ένα ξεχωριστά σε νάυλον σακκούλα. Μου έκανε εντύπωση αυτό - πήρα 3 σετ (μπλουζίτσα- παντελονάκι) κι ήταν σε κρεμάστρα το μπλουζάκι και κλεισμένο στο σελοφάν και το παντελονάκι σε άλλη κρεμάστρα κι άλλο σελοφάν. Έχουν όλα τα ταμπελάκια τους πάνω κι η ποιότητα είναι πολύ καλή!

 

Τα μόνα "ελαττωματάκια" είναι σε 1 ζευγ.μπότες Hello Kitty , η μία έχει 2-3 γραμμούλες από μπλε στυλό και 2-3 κουκκίδες από κόλλα αλλά όλα αυτά νομίζω πως θα φύγουν με λίγο οινόπνευμα κι η άλλη μποτούλα έχει 2 μικρά ζουλήγματα. Θέλει να το προσέξεις πολύ για να το δεις. Το δεύτερο είναι ότι το 1 ζευγάρι παιδικά Adidas έχει λίγα καφέ λερώματα στο ύφασμά του (το 1 παπούτσι, το άλλο δεν έχει τίποτα). Νομίζω όμως ότι κι αυτό θα φύγει με λίγο επί τόπου καθαρισμό με βρεγμένο πανάκι και σαπούνι. Ναι μεν είναι ελαττωματάκια αλλά όχι και τίποτα τραγικό.

 

Κάτι ανδρικές κάλτσες (12άδα Donnay) είναι αρκετά λεπτές αλλά το είχα διαβάσει στα σχόλια και το περίμενα, δεδομένης κιόλας και της τιμής τους, μια χαρά είναι!

 

Τα μεγέθη φαίνονται εντάξει, όταν δοκιμαστούν τα ρούχα και τα παπούτσια,θα σας πω.

 

Εν ολίγοις, είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη από την παραγγελία μας και θα το ξανατιμήσουμε το site (ειδικά αν δεν ξαναακριβύνει τα μεταφορικά!)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους,θελω να παραγγειλω αυτο  το μπουφαν http://www.sportsdirect.com/karrimor-soft-shell-hood-mens-jacket-443005

σκεφτομαι να το παρω σε large ειμαι 182 υψος και 89 κιλα. 

 

Επειδή έχω πάρει karimor (είναι ευρύχωρα) νομίζω οτι θα είσαι καλά με L.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω πάρει karimor (είναι ευρύχωρα) νομίζω οτι θα είσαι καλά με L.

φοβαμαι μηπως μου ειναι μεγαλο το L. και επισης θελω να ρωτησω, για μπλουζακια κοντομανικα,EVERLAST κοντομανικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος εχει παραγγειλει παρασκευη για να μου πει μετα απο ποσες μερες ερχονται τα πραγματα?

Άν είσαι Αθήνα Δευτέρα Τρίτη το πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλό κατάστημα!

Ημουν Λονδίνο την προηγ. βδομάδα και εντελώς τυχαία όπως περπατούσα στην oxford street είδα το όνομα και μπήκα.

Μεγάλη ποικιλία απο όλες τις μάρκες και πολύ καλές τιμές, ειδικά σε μάρκες όπως Nike κτλ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σε ολους και χρονια πολλα. εχω κανει την  παραγκελεια απο την τριτη και στο site μου γραφει Awaiting Courier Pickup

κανονικα δεν θα επρεπε να εχουν φυγει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εσεις που το κατεχετε....

αν γινει παραγγελια και τελικα δεν ταιριαζει το νουμερο, ποια η διαδικασια επιστροφής?

 

Μαζί με το invoice (απόδειξη) σου έχει και μια φόρμα επιστροφής που βάζεις μαζί με το επιστραφέν προϊόν και κάτω ένα απόκομμα με μηχανογραφημένη την διεύθυνση επιστροφής που κολλάς έξω από το δέμα.

 

Περιέχει αναλυτικές πληροφορίες για το πως θα συμπληρώσεις την φόρμα.

 

Για σε ολους και χρονια πολλα. εχω κανει την  παραγκελεια απο την τριτη και στο site μου γραφει Awaiting Courier Pickup

κανονικα δεν θα επρεπε να εχουν φυγει?

 

Δεξιά της παραγγελίας θα γράφει κάπου "track your order". Πάτησε το και θα σε πετάξει στο site της DHL για να δεις που είναι το δέμα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...