Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά λίγο άσχετο με την όλη κατάσταση αλλά τελικά τη παρασκευή πήρα την επιστροφή φόρου από το voucher το περσινό. υπενθυμίζω έκανα δήλωση φορολογική στις 26 Μαΐου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λίγο άσχετο με την όλη κατάσταση αλλά τελικά τη παρασκευή πήρα την επιστροφή φόρου από το voucher το περσινό. υπενθυμίζω έκανα δήλωση φορολογική στις 26 Μαΐου.

Εγώ στις 22/5 έκανα τη δήλωση και ακόμα τίποτα. Σε ποια τράπεζα σου κατατέθηκε το ποσό; Αν και δεν πιστεύω να έχει κάποια σημασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λίγο άσχετο με την όλη κατάσταση αλλά τελικά τη παρασκευή πήρα την επιστροφή φόρου από το voucher το περσινό. υπενθυμίζω έκανα δήλωση φορολογική στις 26 Μαΐου.

 

τυχερος. εγω εκανα την δηλωση 13-5 και ακομα ενημερωση γραφει. ετσι εγραφε και εσενα ?  τωρα τι γραφει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στις 22/5 έκανα τη δήλωση και ακόμα τίποτα. Σε ποια τράπεζα σου κατατέθηκε το ποσό; Αν και δεν πιστεύω να έχει κάποια σημασία...

όχι δεν εχει σημασια απλα να πας να ρωτησεις στην εφορια μαζι με το εκκαθαριστικο σου γιατι κ εγω ετσι πηγα και μου βρηκαν ενα πρόβλημα (παραλειψη του λογιστη) και μόλις το διευθέτησα μετά απο μια βδομαδα την πήρα. 

 

τυχερος. εγω εκανα την δηλωση 13-5 και ακομα ενημερωση γραφει. ετσι εγραφε και εσενα ?  τωρα τι γραφει?

Μη σου πώ ψέματα δε γνωρίζω απλά εκανα τη δήλωση και πηρα το χάρτί με την εκκαθαριση φόρου με την επιστροφή φόρου 540 ευρώ. Να ρωτάτε στην εφορία σας για το πότε θα μπούν τα λεφτά αμέσως μόλις κάνετε τη φορολογική δήλωση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λίγο άσχετο με την όλη κατάσταση αλλά τελικά τη παρασκευή πήρα την επιστροφή φόρου από το voucher το περσινό. υπενθυμίζω έκανα δήλωση φορολογική στις 26 Μαΐου.

mairh σου εγραφε καποιο μηνυμα το εκαθαριστηκο σημειωμα ? δηλ αυτο --> (ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΕΛΕΓΧΩΝ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥ.)  αν ναι αυτο το μηνυμα αλλαξε κ πηγες κ πηρες τα χρηματα η τυχαια πηγες εφοσον βρηκαν κ ελυσαν το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mairh σου εγραφε καποιο μηνυμα το εκαθαριστηκο σημειωμα ? δηλ αυτο --> (ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΕΛΕΓΧΩΝ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥ.)  αν ναι αυτο το μηνυμα αλλαξε κ πηγες κ πηρες τα χρηματα η τυχαια πηγες εφοσον βρηκαν κ ελυσαν το προβλημα

Οχι τυχαια πήγα και κοιταξα ουτε καποιο μήνυμα μου ηρθε... απλά απο περιεργεια πήγαινα και κοίταζα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι τυχαια πήγα και κοιταξα ουτε καποιο μήνυμα μου ηρθε... απλά απο περιεργεια πήγαινα και κοίταζα..

που κοιταζες στην εφορια ??? αφου στην τραπεζα μπαινουν τα λεφτα ? Για πες μας λιγο να ξερουμε και εμεις τι να κανουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που κοιταζες στην εφορια ??? αφου στην τραπεζα μπαινουν τα λεφτα ? Για πες μας λιγο να ξερουμε και εμεις τι να κανουμε

Στην τράπεζα κοίταζα αφού ειχα πάει στην εφορια και ειχα διευθετήσει ενα θέμα που  μ ειχε παρουσιαστει. Απλα να ρωτατε με το εκκαθαριστικό στην εφορια μόλις κάνετε τη φορολογική δήλωση πότε θα πάρετε την επιστροφη φόρου. τα λεφτά μπαίνουν κανονικά στη τράπεζα........,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και απο εμενα..

Δικαιουμαι την επιστροφη φορου, δηλαδη 480 ευρω, πηγα σημερα στην εφορια και μου ειπαν΅: 1)οτι δινουν τις επιστροφες μεχρι 60 ευρω λογω της καταστασης της οικονομιας και οτι θα την παρω οταν ανοιξουν οι τραπεζες και 2) εκανα υπευθυνη δηλωση για καποιες χρονιες που δεν εκανα φορολογικες δηλωσεις.

 

Καλες πληρωμες σε ολους μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...