Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!

 

Thanks for the info Revolver! Επίσης ελπίζω να μην έχω θεματάκι με την ταυτότητα που ναι μεν έχει τα στοιχεία μου και με λατινικούς χαρακτήρες αλλά είναι χειρόγραφα...και η φωτό παμπάλαια, γυμνάσιο φάση :Ρ

 

Αποστολή από το GT-S5300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!

 

Thanks for the info Revolver! Επίσης ελπίζω να μην έχω θεματάκι με την ταυτότητα που ναι μεν έχει τα στοιχεία μου και με λατινικούς χαρακτήρες αλλά είναι χειρόγραφα...και η φωτό παμπάλαια, γυμνάσιο φάση :Ρ

 

Αποστολή από το GT-S5300 με τη χρήση Insomnia App

 

και η δικιά μου ταυτότητα χειρόγραφη είναι, και δεν είχα πρόβλημα 3-4 φορές που ταξίδεψα εκτός. Τώρα η φωτογραφία αν είναι τόσο παλιά που δεν αναγνωρίζεσαι, ίσως έχεις θεματάκι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή ψάχνω απεγνωσμένα δωμάτιο για Γιάννενα 2 άτομα 25-10-2013 - 28-10-2013.
Είναι όλα κλεισμένα και ψάχνω και δεν βρίσκω.
Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω μετά απο πολύ καιρό για ενα γρήγορο στην Κωνσταντινούπολη.

Έχετε κάποιες καλές προτάσεις για φαί,ποτό ή καφέ ή κάνα χορό της κοιλιάς?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει ασχοληθεί κανείς με travel hacking, αυτές τις ημέρες παίζει μια καλή καβάτζα για Μελβούρνη σε τιμή πολύ χαμηλότερη.

εκτός από Αυστραλία για ΗΠΑ έχει τίποτα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία πρόταση για Ευρώπη, 1-6 Ιανουαρίου;

 

Προς το παρόν ο επικρατέστερος προορισμός είναι Μιλάνο.

 

Μιλάνο; Τι θα κάνεις εκεί τόσες μέρες; Βαρετά! Πες μας τι ψάχνεις, να σου κάνουμε προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κάνετε τόσες μέρες στην Bruges, θα βαρεθείτε. Αν είναι να πάτε ως εκεί, πηγαίνετε οπωσδήποτε και Γάνδη και Αμβέρσα, ειδικά Γάνδη είναι τέλεια. Όχι ότι Μιλάνο θα είναι λιγότερο βαρετά... Για Χριστούγεννα αξίζει Γερμανία - Αυστρία από βόρειες χώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Χριστούγεννα, θα πρότεινα Στρασβούργο: εύκολο πέρασμα και για Γερμανία, αν υπάρχει χρόνος, αλλιώς η πόλη έχει πολύ ωραίο κλίμα (και λογικά "Χριστουγεννιάτικο" καιρό, Βόσγια γαρ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστούγεννα, θα πρότεινα Στρασβούργο: εύκολο πέρασμα και για Γερμανία, αν υπάρχει χρόνος, αλλιώς η πόλη έχει πολύ ωραίο κλίμα (και λογικά "Χριστουγεννιάτικο" καιρό, Βόσγια γαρ).

Ναι μεν αλλά.....

Τα ξενοδοχεία τότε είτε είναι πολύ ακριβά είτε σχεδόν γεμάτα.

Χαμός και όχι απίθανο να μην ευχαρηστηθεί για διάφορους λόγους τόσο την Αλσατία.

 

 

 

Σχετικά με το Βέλγιο αναμφίβολλα Μπρυζ,Γάνδη και Αμβέρσα είναι ενδιαφέρουσες.Αλλά γιατί κάποιοι σνομπάρουν τις Βρυξέλλες δεν το καταλαβαίνω.Και τα τρένα είναι αρκετά φτηνά ώστε με επίκεντρο τις Βρυξέλλες να μετακινηθεί κάποιος προς άλλες Βελγικές πόλεις.

 

Και όντως κάποιες Γερμανικές πόλεις είναι πιο ενδιαφέρουσες απο Μιλάνο την περίοδο των εορτών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...