Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχουμε να προτεινουμε κανενα ξενοδοχειο για Λονδινο με τρεις βασικες προυποθεσεις?

 

1. Καθαρο

2. Να μη χρειαζεται να κοιτας πισω σου συνεχεια για να φτασεις (να μην ειναι δλδ σε κακοφημη περιοχη)

3. Οικονομικο

 

Με αυτη τη σειρα :)

 

Έχουν περάσει λίγες μέρες απ'όταν ρώτησες οπότε δεν ξέρω αν χρειάζεσαι ακόμα γνώμες.

Ήμουν εκεί οκτώβρη, μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις.

 

http://www.citizenm.com/london-bankside/landing.php?gclid=CIebheiL_rsCFUVf3godr1EAPA

Δες το κι αν χρειάζεσαι τίποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορειτε να μου δωσετε μερικες ιστοσελιδες απο καλα ταξιδιωτικα γραφεια της αθηνας, που να βγαζουν συνεχεια προσφορες-πακετα για διαφορους ευρωπαϊκους προορισμους;

Για να δειτε τι εχω στο μυαλο μου, οριστε, κατι σαν αυτο

http://www.cdftravel.gr/index.php

αλλα ομως να εχει εδρα-πακετα κυριως απο αθηνα (το συγκεκριμενο εχει κυρίως απο βορεια ελλαδα).

 

Κανεις δεν γνωριζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βρισκω μεσω γκουγκλ.. Παταω ταξιδιωτικα πρακτορεια και αμεσως μου βγαζει και ψαχνω λιγο. 

 

Δεν θελω γενικα κι αοριστα οτι κατσει μεσω google.

Θελω καποιες συγκεκριμενες ιστοσελιδες, που οντως να ανηκουν σε καλα ταξιδιωτικα γραφεια, και να βγαζουν τακτικες προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω γενικα κι αοριστα οτι κατσει μεσω google.

Θελω καποιες συγκεκριμενες ιστοσελιδες, που οντως να ανηκουν σε καλα ταξιδιωτικα γραφεια, και να βγαζουν τακτικες προσφορες.

 

Τα ταξιδιωτικα γραφεια που εμφανιζονται στις 2 πρωτες σελιδες δεν νομιζω να ειναι "γενικα και αοριστα οτι κατσει". Συνεχεια βγαζουν ολα προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχουν περάσει λίγες μέρες απ'όταν ρώτησες οπότε δεν ξέρω αν χρειάζεσαι ακόμα γνώμες.

Ήμουν εκεί οκτώβρη, μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις.

 

http://www.citizenm.com/london-bankside/landing.php?gclid=CIebheiL_rsCFUVf3godr1EAPA

Δες το κι αν χρειάζεσαι τίποτα....

Θενξ μαν! Ακομα το ψαχνω το θεμα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενξ μαν! Ακομα το ψαχνω το θεμα :D

Λίγο προσοχή με CitizenM. Είχα μείνει στο Άμστερνταμ και είχε κάπως περίεργη διαρρύθμιση, με τη λεκάνη τουαλέτας στη μέση του δωματίου. Αν πας με παρέα, φρόντισε να έχεις δει πώς είναι τα δωμάτια μέσα, γιατί μπορεί κάποιοι να στραβώσουν. Στο Άμστερνταμ ήταν πολύ καλό για τα λεφτά του πάντως.

 

Γενική ενημέρωση για τους ταξιδιώτες. Έρχεται η Ryanair στην Ελλάδα με βάσεις σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Από αύριο μέχρι 20/1 θα έχει προσφορές για τα εισιτήρια Απριλίου-Μαϊου. Μπείτε και τσεκάρετε, θα έχει αρκετούς προορισμούς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενική ενημέρωση για τους ταξιδιώτες. Έρχεται η Ryanair στην Ελλάδα με βάσεις σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Από αύριο μέχρι 20/1 θα έχει προσφορές για τα εισιτήρια Απριλίου-Μαϊου. Μπείτε και τσεκάρετε, θα έχει αρκετούς προορισμούς.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερε κανείς να δει εισιτήρια απο ATH (βενιζελος) για οπουδήποτε; πχ stansted bergamo κτλ;
απλα καθυστερησαν ή μονο σ εμένα για κάποιο περίεργο λόγο; πχ cookies

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ξεκίνησε το πανηγύρι, για περίπου 1-2 λεπτά έβρισκες όλους τους προορισμούς σε ακριβές τιμές, όλες ίδιες και γύρω στα 33 ευρώ του εσωτερικού. Εξωτερικού δεν πρόλαβα να κοιτάξω εκείνη την ώρα. Τους έβριζα, λέω τι αλήτες, πούλαγαν φούμαρα για τα 12άρια.

 

Μετά για περίπου 5-10 λεπτά έβρισκες όλους τους προορισμούς ακριβώς στα 12ευρώ εκτός από Μιλάνο και Λονδίνο που είχαν 25. Μιλάμε για όλες τις ημέρες, έπαθα πλάκα.

 

Σιγά σιγά άρχισαν να κλείνουν οι μέρες, ξεκινώντας από Πάσχα, ΣΚ κλπ.

 

Τώρα σε τι επίπεδα κυμαίνονται οι τιμές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...