Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα έκλεισα Λονδίνο-Αθήνα 87 ευρώ. Βέβαια καθημερινές. Σαββατοκύριακα και Πάσχα έχουν ακριβύνει αρκετά. Δεν είναι κακό, αλλά θα μπορούσε να είναι και 50άρικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά όποιος κάνει Πάτρα Λονδίνο με 24 ευρώ να έρθει να μου το πει. (την έχω μεγαλύτερη κ' έτσι)

(βέβαια τότε είχα πληρώσει 11€+ για έξοδα κάρτας + 35€ πήγαινε-έλα Stansted-London με τραινάκι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πας να κάνεις στη Χάγη;; Το έχω ξανακούσει από άλλους αυτό που προσπαθούν να πάνε κάπου πιο εναλλακτικά από τον τοπ προορισμό (Αμστερντάμ εν προκειμένω) και μερικές φορές συμφωνώ, αλλά στο συγκεκριμένο υπάρχει λόγος που πάνε όλοι Αμστερντάμ και κανένας Χάγη. Για τουρισμό δεν αξίζει τίποτα άλλο στην Ολλανδία και αν τόσο πολύ θες να δεις την ολλανδική βουλή, πήγαινε μια ημερήσια εκδρομή

έχω παει στο Αμστερνταμ 3 φορες

στη Χάγη ειναι κατι ξαδερφια μου απο περυσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω, εγώ θα κανόνιζα με τα ξαδέρφια μου να πάμε κάπου κοντά μια εκδρομή τότε. Κολωνία πχ είναι πολύ ωραία. Βέλγιο επίσης έχει ωραίες πόλεις (Γάνδη, Μπριζ) ή ακόμα και Γαλλία (Λιλ, Παρίσι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βρισκω μεσω γκουγκλ.. Παταω ταξιδιωτικα πρακτορεια και αμεσως μου βγαζει και ψαχνω λιγο. 

 

 

Τα ταξιδιωτικα γραφεια που εμφανιζονται στις 2 πρωτες σελιδες δεν νομιζω να ειναι "γενικα και αοριστα οτι κατσει". Συνεχεια βγαζουν ολα προσφορες.

 

Ζητησα να μου πει καποιος, συγκεκριμενα γραφεια που βγαζουν πακετα προσφορων για ταξιδια, κυριως για εξωτερικο. Κανεις δεν μου ειπε.

Οι μονες απαντησεις που πηρα ηταν οι παραπανω.

 

Οριστε τωρα για οσους πανε γενικα και αοριστα μεσω google, κι οτι λαχει

http://news247.gr/eidiseis/koinonia/apath_mesw_diadiktuoy_eikonika_toyristika_grafeia_me_fthhna_paketa_diakopwn.2600987.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι πως δεν ψάχνεις για πακέτα, ψάχνεις για πακέτα προσφορών. Ε, τα καλά γραφεία δεν βγάζουν πακέτα προσφορών. Ίσως πρέπει να αναθεωρήσεις λοιπόν.

 

Επίσης, τα γραφεία που κάνουν λαμογιές δουλεύουν αποκλειστικά μέσω fb (όπως το παλιό καλό Hobby Travel για όσους γνωρίζουν) δεν υπάρχει περίπτωση να τα βρεις στα πρώτα αποτελέσματα της google.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

εχω μια απορια σχετικα με το Golight της aegean.

 

 

Οι επιβάτες μπορούν να αγοράσουν επιπλέον αποσκευή απευθείας από το ταξιδιωτικό γραφείο, το Web και Mobile Site της Aegean, το Τηλεφωνικό Κέντρο ή το αεροδρόμιο. Σε περίπτωση που κάποιος επιθυμεί να προαγοράσει αποσκευή από το Τηλεφωνικό Κέντρο της Aegean μετά την έκδοση του εισιτηρίου του, θα υπάρχει επιβάρυνση €8 ανά επιβάτη. Η προαγορά είναι εφικτή έως και 2 ώρες πριν την αναχώρηση. Αξίζει να σημειωθεί ότι οι χρεώσεις αυτές είναι έως και 43% φθηνότερες από τις αντίστοιχες που ισχύουν σε περίπτωση που η πληρωμή πραγματοποιηθεί στο αεροδρόμιο.

 

Αυτο σημαινει οτι εγω μπορω να κλεισω εισητηρια και μετα απο καποιο καιρο να κλεισω μεσω web και τις βαλιτσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια θελω να παω το καλοκαιρι σε κανα νησι μια εβδομαδα σε ξενοδοχειο. Ποσα λεφτα θελω το λιγοτερο;

Νησι ειναι και η Σαντορινη με τη Μυκονο που θα πληρωσεις τα κερατα σου και νησι ειναι και η Σαλαμινα. 

 

Τι θες περιπου δηλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...