Προς το περιεχόμενο

Γυμναστήριο Και Συμπληρωματα Διατροφης


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 840
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

westwar

ευχαριστω

http://woman.eportal.gr/v5/woman/staseisoz_zohs/1944oz_200508121944.php3

Καλυτερα να ειμαστε ενημερωμενοι πριν βαλουμε οτιδηποτε στον οργανισμο μας

http://www.medlook.net/article.asp?item_id=2587

http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_1_06/01/2007_211186

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη στα σκευασματα που παιρνετε απο τα γυμναστηρια και τα υγιειναδικα.Περιεχουν ουσιες που δεν αναγραφονται.Δυστυχως οι ελεγχοι του ΕΟΦ ειναι ανυπαρκτοι.Να ψαχνετε για την εγκριση της FDA (διεθνης) η της χωρας προελευσης.Αμερικη,Βελγιο,Γαλλια,Αγγλια,Γερμανια κανουν χημικες αναλυσεις στα προιοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας παιδια!

λιγο η δουλεια,λιγο η σχολη εχουμε καιρο να τα πουμε..

ολα καλα??? ελπιζω να ειστε εκει γιατι απο ο,τι βλεπω η τελευταια καταχωρηση εγινε πριν ενα μηνα!!

διαβαζα για τις πολυβιταμινες που λεγατε κ θελω να ρωτησω, για μενα που γυμναζομαι πιο εντατικα, αυτες του φαρμακειου με καλυπτουν?? επισης,θα βρω σε φαρμακεια μεμονομενη βιταμινη ε? αυτη δεν ειναι για το δερμα κ το στομαχι???

επειδη θα ακολουθησω ενα προγραμμα διατροφης για γραμμωση,δλδ μειωμενο θερμιδικα,κ επειδη εχω ιστορικο με ραγαδες, μου προτειναν σιγουρα μια πολυβιταμινη κ Βιταμινη ε...

Α! τελος,ακουω για κατι διαιτες,πρωτεινικες, ειναι βασιμες?? εχω διαβασει πως για να μεταφερθει η πρωτεινη στους μυες χρειαζεται υδατανθρακα..

εχετε να δωσετε καμια συμβουλη για τη διατροφη? εχω μπερδευτει,καθε ενας εχει κ μια διαφορετικη αποψη...ΣΟΣ!!!!

ελπιζω να ειστε ακομα εδω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω ειμαστε....μια πολυβιταμινη απο τα φαρμακεια για περιορισμενο χρονικο διαστημα 2μηνων ας πουμε δεν θα σου κανει και καο,αλλα μην περιμενεις θαυματα....απο την αλλη,θα σου ελεγα να πας σε ενα διατροφολογο για να τον συμβουλευτεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια!

λιγο η δουλεια,λιγο η σχολη εχουμε καιρο να τα πουμε..

ολα καλα??? ελπιζω να ειστε εκει γιατι απο ο,τι βλεπω η τελευταια καταχωρηση εγινε πριν ενα μηνα!!

διαβαζα για τις πολυβιταμινες που λεγατε κ θελω να ρωτησω, για μενα που γυμναζομαι πιο εντατικα, αυτες του φαρμακειου με καλυπτουν?? επισης,θα βρω σε φαρμακεια μεμονομενη βιταμινη ε? αυτη δεν ειναι για το δερμα κ το στομαχι???

επειδη θα ακολουθησω ενα προγραμμα διατροφης για γραμμωση,δλδ μειωμενο θερμιδικα,κ επειδη εχω ιστορικο με ραγαδες, μου προτειναν σιγουρα μια πολυβιταμινη κ Βιταμινη ε...

Α! τελος,ακουω για κατι διαιτες,πρωτεινικες, ειναι βασιμες?? εχω διαβασει πως για να μεταφερθει η πρωτεινη στους μυες χρειαζεται υδατανθρακα..

εχετε να δωσετε καμια συμβουλη για τη διατροφη? εχω μπερδευτει,καθε ενας εχει κ μια διαφορετικη αποψη...ΣΟΣ!!!!

ελπιζω να ειστε ακομα εδω!!!

 

εδω σε εχω. εγω αυτες παιρνω.http://www.bodybuilding.com/store/univ/animalpak.html . οι καλυτερες στον κοσμο. αν θες να σου πω απο που να τις παρεις στειλε π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια!

λιγο η δουλεια,λιγο η σχολη εχουμε καιρο να τα πουμε..

ολα καλα??? ελπιζω να ειστε εκει γιατι απο ο,τι βλεπω η τελευταια καταχωρηση εγινε πριν ενα μηνα!!

διαβαζα για τις πολυβιταμινες που λεγατε κ θελω να ρωτησω, για μενα που γυμναζομαι πιο εντατικα, αυτες του φαρμακειου με καλυπτουν?? επισης,θα βρω σε φαρμακεια μεμονομενη βιταμινη ε? αυτη δεν ειναι για το δερμα κ το στομαχι???

επειδη θα ακολουθησω ενα προγραμμα διατροφης για γραμμωση,δλδ μειωμενο θερμιδικα,κ επειδη εχω ιστορικο με ραγαδες, μου προτειναν σιγουρα μια πολυβιταμινη κ Βιταμινη ε...

Α! τελος,ακουω για κατι διαιτες,πρωτεινικες, ειναι βασιμες?? εχω διαβασει πως για να μεταφερθει η πρωτεινη στους μυες χρειαζεται υδατανθρακα..

εχετε να δωσετε καμια συμβουλη για τη διατροφη? εχω μπερδευτει,καθε ενας εχει κ μια διαφορετικη αποψη...ΣΟΣ!!!!

ελπιζω να ειστε ακομα εδω!!!

Καλησπερα,μια χαρα σε καλυπτουν οι βιταμινες του φαρμακειου,απλα προσεξε να ειναι φυτικης και οχι χημικης προελευσης.

Υπαρχει βιταμινη ε μεμονωμενη απλα ειδικα για αυτην τη βιταμινη πρεπει να προσεξεις να ειναι φυτικη γιατι αλλιως δεν απορροφαται.

Καλυτερα απο πολυβιταμινες ειναι να παρεις καποιο τιτλοδοτημενο βοτανο και να προσεξεις την διατροφη σου ναι ειναι πληρης.Παρε Rhodiola Rosea 500mg ειναι οτι καλυτερο για ενεργεια καιμας το δινει η φυση,η οποια δεν κανει ποτε λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρασινο τσαι βοηθαει σε περιπτωση διατροφης για γραμμωση; Λενε οτι καις περισσοτερο λιπος (με την καταλληλη γυμναστικη παντα).. Ισχύει; Φανταζομαι μιλαμε για ποσοτητες 5-6 ποτηριων την μερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον .. έχουμε και λέμε

1 ποτήρι τσάι είναι γύρω στα 200 ml

6 ποτήρια τσάι την ημέρα ειναι 1200 ml

7 μέρες την εβδομάδα, 30 μέρες το μήνα μπλα μπλα μπλα , έχουμε και λέμε :

36000 ml τσάι τον μήνα ! Holy shit ! :shock:

 

Ας προσθέσουμε τώρα και τα εξής:

έξτρα Βιταμίνη Ε

πολυβιταμίνες

πρωτείνες τύπου "κολλώδες αλεύρι" σε κουβά -τις καλύτερες στον κόσμο-

μείωση του υδατάνθρακα

και απόκτηση του πολυμηχανήματος Chuck Νorris - Total Gym - > http://www.totalgymdirect.com/chuck-norris-exercise-machine.php (αυτο ειναι η δική μου προσφορά στο thread )

 

....απλά το προγραματάκι αυτό γαμάει! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δεν σε καλυπτουν οι βιταμινες του φαρμακειου. να ξερεις οτι οσοι αθλουνται παρουσιαζουν ελειψη σε ψευδαργυρο μαγνησιο και βιταμινη β6. τα συστατικα αυτα ειναι που κρατανε και την τεστοστερονη σου σε υψηλα επιπεδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον .. έχουμε και λέμε

1 ποτήρι τσάι είναι γύρω στα 200 ml

6 ποτήρια τσάι την ημέρα ειναι 1200 ml

7 μέρες την εβδομάδα, 30 μέρες το μήνα μπλα μπλα μπλα , έχουμε και λέμε :

36000 ml τσάι τον μήνα ! Holy shit ! :shock:

 

Δεν θα πινεις 1,5 λιτρο τσαι την μερα και επιπλεον 3 λιτρα νερο!! Θα αντικαθιστας καποιο απο το νερο που πινεις με τσαι.. Δεν ειναι κατι τοσο τρομερο.. Το θεμα ειναι αν κανει δουλεια σε οτι αφορα το λιπος.. Το αν η διαφορα αυτη ειναι μικρη ή μεγαλη και το αν αξιζει "ο κοπος", αυτο ειναι αλλο θεμα.. Κανει τπτ το τσαι τελικά; Ξερει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 10 σελίδες ρωτάς το ίδιο πράγμα που έχει ήδη απαντηθεί. Θες διαφορετική απάντηση για να σταματήσεις;

 

Μια φορα ανεφερα το τσαι πριν απο 15 σελιδες και η μονη 'απαντηση' που πηρα ηταν το δικο σου:

 

βασικά για ένα 5% αυξημένου μεταβολισμού που θα σου δώσει η καφεϊνη μόνη της δεν αξίζει...

 

Δεν ρωταω αν αξιζει ή οχι, ρωταω αν κανει δουλεια σε οτι αφορα το λιπος παντα μαζι με καταλληλη γυμναστικη και διατροφη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...