Προς το περιεχόμενο

Οδηγός εισαγωγής Gmail, Hotmail, Yahoo στο ThunderBird


NOPSTRIM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως έκανες διπλό κλικ στο xpi και το ανοίγει by default o Firefox; Δοκίμασε να ανοίξεις το παράθυρο με τα add-ons του Thunderbird και να κάνεις το xpi drag-and-drop εκεί πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους και συγχαρητήρια για το θέμα πολύ καλό. Έχω πρόβλημα με τον λογαριασμό hotmail μου δεν μπορώ να γράψω με ευκολία τα μηνύματα μου και οταν τα στέλνω οι παραλήπτες μου λένε οτι έχουν πρόβλημα με το copypaste και οτι αντι για γράμματα τους βάζει τετράγωνα..Μπορείτε να με βοηθήσετε σχετικά με αυτό; Πριν χρησιμοποιούσα τον internet explorer αλλά είχα πρόβλημα και τώρα χρησιμοποιώ τον opera μήπως έχει σχέση με αυτό; Τι μπορώ να κάνω για να το διορθώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μετα απο αρκετη προσπαθεια διαπιστωσα οτι δουλευει αλλα μου γεννηθηκε μια νεα αποροια.Βλεποντας τον thunderbird να προσπα8ει να καταβασει ΟΛΑ τα (παλια και νεα) μηνυματα (γυρω στα 3000) δεν υπαρχει καποιος τροπος να μη γινει αυτο αλλα να κατεβαζει ΜΟΝΟ οτι ερχεται απο δω και περα?

Ευχαριστω προκαταβολικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε σ ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση.

Αν και τα μαρκαρα ολα ως διαβασμενα εξακολουθει να τα κατεβαζει κανονικα.

Οποτε μαλλον θα το αφησω να το κανει μεχρι τελους...

Σ ευχαριστω και παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον αφου δουλευει και το yahoo.com και δεν θελει αναβαθμιση σε plus, παρακαλω ας ποσταρει καποιος τα βηματα που εκανε λεπτομερως και το εκανε να παιξει.Επισης καπου διαβασα οτι χρειαζεται και το ypops.Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Σημειωση:Εκανα αυτα που λετε στην 1η σελιδα και δεν επαιξαν γιαυτο ποσταρα

 

Λοιπον το εκανα να παιζει δλδ να ερχονται τα μαιλ αλλα δεν μπορω να στειλω,εχω βαλει και σε incoming και σε outcoming localhost 110 και 25 αντιστοιχα...καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antreas18,

αν στο συμπερασμα αυτο οδηγηθηκες διαβαζοντας τη δικη μου διαπίστωση τοτε να σου ζητησω συγγνωμη για τον πιθανο χρονο που ενδεχομενως σπαταλησες προκειμενου να βρεις τη "λυση".Οταν εγραψα οτι δουλευει αφορουσε μονο το incoming σκελος και οχι τη δυνατοτητα αποστολης.Και εγω οσο προσπαθησα δε βρηκα τροπο να μπορω να στειλω.Αν καποιος εχει βρει τη λυση καλο θα ηταν να την αναφερει.

Καλη συνεχεια σε ολους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε εμένα συμβαίνει από σήμερα, και απ' ότι διάβασα γίνονται κάποιες αλλαγές στο server της hotmail και το extension αχρηστεύεται προσορινά...Πιστεύω θα υπάρξει ενημέρωση για νέα έκδοση που θα λειτουργεί και πάλι όπως παλιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ νομίζω πως το extension δεν είναι συμβατό πια...

Που βρίσκουμε νέο extension;

 

Έχουν κάνει και σημαντικές αλλαγές στο live mail. Έχουν προσθέσει δυνατότητες κτλ... Ίσως αυτό είναι...

 

Καμιά ιδέα;;;;

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...