Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η 2η (PG350) είναι ό,τι χειρότερο έχω πιάσει στα χέρια μου, η μέρα με τη νύχτα σε σχέση με αυτή του lidl, ούτε καν στην ίδια πρόταση δε μπορούν να βρίσκονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ανταλλακτικά χτένας που λέει το site του lidl για διαφορετικά μήκη κοπής, τα βάζεις πάνω στη μηχανή και κουρεύεις τα γένια σου; Ή λειτουργούν με άλλο τρόπο;

Επίσης, κουρεύουν μέχρι τα 6 χιλιοστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το φυλλαδιο της εβδομαδας.Δε βλεπω κατι για γωνιακο τροχο που αναφερεις.

Από το διαδικτυακό φυλλάδιο μάλλον το βγάλανε. Στο έντυπο όμως υπάρχει κανονικά στην σελίδα με τα άλλα εργαλεία. Αν θες βάζω και φωτογραφία.

 

Για να μην απαντάει κανένας όμως απότι καταλαβαίνω δεν ήρθε σε κανέναν κατάστημα συνολικά ο τροχός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Επειδή όσες φορές έχω πάει μέχρι τώρα σε κατάστημα Lidl έχω πληρώσει μετρητά, να υποθέσω ότι δέχονται κανονικά χρεωστικές κάρτες. Υποθέτω ορθά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα είχε προσφορα 1 ευρω τη συσκευασια ελληνικου καφε και απο πριν το μεσημερι δεν ειχε μεινει τιποτα...Υποψιαζομαι οτι καποιος γέμισε ενα καροτσι για το καφενειο του. Κριμα γιατι αυτος ηταν και μονος λογος που πηγα και εμαθα οταν δε βρω αυτο που θελω να φευγω αμεσως οπως και επραξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ίδιο μαχαίρι για λαχανικά και κρέας,

 

Πραγματι αυτα που εγραψες συνηθιζονται, αυτο ομως ειναι το πιο επικινδυνο. Το ωμο κρεας ειναι γεματο μικροβια απ τα οποια μπορει  να αρρωστησεις πολυ σοβαρα αν δε παιρνεις τα μετρα σου. Προσφατα ακουσα οτι στη Βρετανια υπηρξε μεγαλο προβλημα και βγηκε απ το υπουργειο ειδικη οδηγια για το πως να μεταχειριζονται οι νοικοκυρες τα ωμα κοτοπουλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα είχε προσφορα 1 ευρω τη συσκευασια ελληνικου καφε και απο πριν το μεσημερι δεν ειχε μεινει τιποτα...Υποψιαζομαι οτι καποιος γέμισε ενα καροτσι για το καφενειο του. Κριμα γιατι αυτος ηταν και μονος λογος που πηγα και εμαθα οταν δε βρω αυτο που θελω να φευγω αμεσως οπως και επραξα.

Σου αρεσει αυτος ο πρασινος? Οχι οτι δεν πινεται.. αλλα ο μπλε ειναι πολυ καλυτερος..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου αρεσει αυτος ο πρασινος? Οχι οτι δεν πινεται.. αλλα ο μπλε ειναι πολυ καλυτερος..

Στα γευστικά μου αισθητηρια όλοι οι ελληνικοι καφέδες μοιαζουν ιδιοι. Το γιατι δεν το καταλαβα ποτε. Ισως δεν ξερω να τον φτιαχνω σωστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε δυστυχώς όλα παγωμένα γλυκίσματα, μόνο δεν ξέρω τι λέει αυτό το "παγωτό καιμάκι" που έχει προσφορά σήμερα, το κουτί του μοιάζει να είναι της ΕΒΓΑ. Γενικά του lidl τα επιδόρπια κάποια είναι οκ και στην γεύση μοιάζουν με παγωτό μηχανής. Κάποια άλλα είναι σκέτη αηδία, τα λιπαρά τους αφήνουν πολύ άσχημη γεύση και αίσθηση στο στόμα.

 

Με την ευκαιρία μια πληροφορία για τα παγωτά "365" (του ΑΒ): τα 2λιτρα είναι επιδόρπια, τα μονόλιτρα είναι παγωτά. Περίεργο ε;

Ποια η διαφορα μεταξυ επιδορπιου και παγωτου; Ειλικρινα δεν το εχω προσεξει ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια η διαφορα μεταξυ επιδορπιου και παγωτου; Ειλικρινα δεν το εχω προσεξει ποτε.

 

Το παγωτό φτιάχνεται από γάλα φρέσκο και ό,τι λιπαρά έχει το παγωτό, προέρχονται μόνο από το γάλα.

Αν πειράξεις τη συνταγή, τότε λέγεται παγωμένο γλύκισμα.

Είναι έτσι ο νόμος και καλώς υπάρχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κεντρική ιδέα είναι ακριβώς αυτή που λέει ο Ison_.

Έχει και άλλες διαφορές, μικρότερης σημασίας.

Το τελικό αποτέλεσμα είναι ότι το "παγωμένο γλύκισμα" είναι ένα προϊόν υποδεέστερης διατροφικής αξίας το οποίο ποντάρει στην άγνοια, στην χαμηλότερη τιμή (λόγω υλικών) και στην "πονηριά" (όλες οι συσκευασίες, η εμφάνιση, κλπ παραπέμπουν σε αυτό που ξέρουμε ως παγωτό και άρα σπανίως να κοιτάξει κάποιος την σχετική υποχρεωτική αναγραφή περί "γλυκίσματος")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...