Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικα εχετε ξεφυγει τελειως...

Αυτοι που μιλανε για ποιοτητα να προτεινουν και ποιοτικα εσοδα!!!

Το τι τρωμε δεν θα το μαθουμε ποτε..

Καλυτερα να μιλατε με π.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αυτό γιαούρτι; Μη τρελαθούμε κιόλας! Είναι που είναι όλα τα συσκευασμένα γιαούρτια της κακιάς ώρας έχουμε κι αυτά των 0% που είναι ξεπλύματα..

Γιαούρτια είναι αυτά:

 

Αυτά που δειχνεις φιλε μου είναι προβεια. Συνηθως ειναι σε αυτο το πηλινο κεσεδακι.

Πριν από καιρο ειχα βρει στο Καρφουρ και επαιρνα ένα με χαμηλα λιπαρα ονοματι 'Κομης', τωρα δε το βρισκω.

Τα υπολοιπα προβεια είναι τιγκα στα λιπαρα, αρα ακαταλληλα για καποιον που προσεχει τη διατροφη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλεύρι του λιντλ, στην γκρι συσκευασια type 550 ειναι απο τα καλυτερα προιοντα, θεωρω του λιντλ. Πολύ δυνατο, φουλ πρωτεινη/γλουτένη, κανει αριστο ψωμί και πιτσα σαν τα επαγγελματικό άλευρα που παίρνουν οι φούρνοι. Δεν μπορώ να βρω αλλο τετοιο προιον στην αγορα εκτος αν δώσω 3.4 ευρω για το robin hood που δεν ειναι και σωστο κιλό. Εντάξει το robin hood δεν το πιανει κανεις ειναι το κορυφαιο αλευρι λιανικης αλλα βασει τιμης απλησιαστο.

 

Προσοχη μην το μπερδεψετε με το 405 που ειναι αλευρι ζαχαροπλαστικής.

Παλι με τα αλευρια ασχολησαι εσυ :) παλιοτερα ελεγες για ενα καφε απο λιντλ ή κανω λαθος; Και ενα μυλοι αγιου γεωργιου ολες οι χρησεις;

Η γλουτενη στο φουλ ειναι καλο για σενα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα sm δυσκολα να βρειςκανονικο γιαουρτι.ολα ειναι επιδορπια γιαουρτης,οπως και τα παγωτα,ηταν υποκαταστατα παγωτων,και με νομο επιτρεψαν στα "παγωτα" να ονομαζονται πλεον επισημα παγωτα.τα 0% οντως ,μοιαζουν με γιαουρτια,μπορει να ειναι και περισοτερο "γιαουρτια" απο τα πληρη,μιας και βγαζουν απο τηνμυγα ξιγκι,αλλα δεν τρωγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε πρώτα το γιαούρτι της Κουκακης στο γυάλινο μπολ για να καταλάβετε πόσο σαβουρες είναι όλα τα αλλά του εμποριου

 

Γυαλινο μπολ? ...Να σουρθει αυτο στη μαπα!

Εγω σαβουριαζω μονο Ολυμπος αλλα αμα τα πουλανε στην Αθηνα (στο Κουκακι δεν βρηκα) πειτε

Εδω -για την ιστορια- πινακας με μεταλλαγμενα http://www.geodifhs.com/uploads/3/1/6/8/3168846/metallagmena1.pdf (ειχαν κατηγορησει παλιοτερα και τον κουκακη που τελικα δεν εφταιγε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε ολα τα sm εχει. Γιατι να πας στο lidl?

 

Γιατι εκει παω για ψωνια, καθε βδομαδα, ενω σε αλλο σουπερ μαρκετ μια φορα το διμηνο!

Γι'αυτο ρωτω: εχει το lidl μηλοξιδο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα sm δυσκολα να βρειςκανονικο γιαουρτι.ολα ειναι επιδορπια γιαουρτης,

 

Μπορεις να αποφευγεις τα επιδόρπια, οποια είναι το αναφερουν στην ετικετα. Εγω συνηθως παιρνω την Αγελαδιτσα που είναι κανονικο γιαουρτι, και συχνα την εχουν με εκπτωση(1,60 ή 1,80 αντι 2,10ε η τριαδα).

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγελαδιτσα (η καλυτερη φαση και για γιαουρτωμα)!

Για αγελαδιτσα δειτε το Ολυμπος βιολογικο μονο που στην τριιαδα ειναι ενας κεσες και βαλε ακριβοτερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει το lidl μυλοξιδο?

 

έχει, το αγόρασα τον προηγούμενο μήνα, αλλά εμένα δεν μου άρεσε.

Πάρε να δοκιμάσεις κι εσύ, φτηνό το έχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει, το αγόρασα τον προηγούμενο μήνα, αλλά εμένα δεν μου άρεσε.

Πάρε να δοκιμάσεις κι εσύ, φτηνό το έχει.

Δεν σου αρεσε το μυλοξιδο, ή το μυλοξιδο απ τα lidl? το πηρες απο αλλου και σου αρεσε δλδ; Γιατι η γευση του ειναι στανταρ! Το κλαςικο το ξυδι απο σταφυλι καιει, αυτο μοιαζει καλυτερο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγελαδιτσα (η καλυτερη φαση και για γιαουρτωμα)!

Για αγελαδιτσα δειτε το Ολυμπος βιολογικο μονο που στην τριιαδα ειναι ενας κεσες και βαλε ακριβοτερο..

 

Σαν βιολογικο είναι λογικο να εiναι ακριβοτερο, δυστυχως όμως δε το βγαζουν σε 0%, όπως την Αγελαδιτσα και το Total.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...