Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που γίνεται με τους securty στα lidl τώρα τελευταία πραγματικά με αηδίασε. Πλέον είναι σαν να είναι υπάλληλοι του καταστήματος... μόνο ταμείο δεν τους έχω δει να κάνουν. Φτιάχνουν ράφια, μαζεύουν , καθαρίζουν κλπ Οι άνθρωποι για σεκιούριτι πληρώνονται όχι για υπάλληλοι του καταστήματος Τα καθήκοντά τους είναι να προστατεύουν από κλοπές και εντάσεις εντός καταστήματος.. όχι να στοιβάζουν ράφια

 

Αίσχος πραγματικά. Απορώ και πως οι εταιρείες σεκιουριτι συμφωνούνε (θα μου πεις μάλλον έτσι εξασφαλίζουν την συνεργασία με το κατάστημα)  αλλά είναι λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω δει ποτέ security σε κατάστημα lidl να κάνει κάποια δουλειά.

 

και σε αντίθεση με κάτι που γράφτηκε νωρίτερα, δεν έχουν security όλες τις ώρες.

έτυχα σε περιστατικό όπου ο χώρος εκτός είχε γεμίσει γύφτους, ζητιάνους... κάνανε πάρτυ βασικά.

ένας πελάτης έκανε παράπονα σε μια ταμία και αυτή του απάντησε ότι ο σεκιουριτάς έχει σχολάσει.

τις περισσότερες φορές όμως υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δεν έχουν security όλες τις ώρες.

έτυχα σε περιστατικό όπου ο χώρος εκτός είχε γεμίσει γύφτους, ζητιάνους...

 

...μαυρους?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γίνεται με τους securty στα lidl τώρα τελευταία πραγματικά με αηδίασε. Πλέον είναι σαν να είναι υπάλληλοι του καταστήματος... μόνο ταμείο δεν τους έχω δει να κάνουν. Φτιάχνουν ράφια, μαζεύουν , καθαρίζουν κλπ Οι άνθρωποι για σεκιούριτι πληρώνονται όχι για υπάλληλοι του καταστήματος Τα καθήκοντά τους είναι να προστατεύουν από κλοπές και εντάσεις εντός καταστήματος.. όχι να στοιβάζουν ράφια

 

Αίσχος πραγματικά. Απορώ και πως οι εταιρείες σεκιουριτι συμφωνούνε (θα μου πεις μάλλον έτσι εξασφαλίζουν την συνεργασία με το κατάστημα) αλλά είναι λάθος.

Σε οσα lidl παω εγω, εκτος Αττικης, οι security δεν κανουν δουλειες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μαυρους?

 

μαύροι δε συχνάζουν στα Lidl.

είναι στέκι γύφτων μόνο.  :-D

 

ελπίζω να μη παρεξηγούνται μερικοί. δε λέμε κάτι που δεν ισχύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάστημα Αλίμου Ελληνικού και Γλυφάδας οι security κάνουν άσχετες δουλειές. Επίσης οι στολές τους μόνο στολές δεν είναι. Ένα μαύρο παντελόνι τζιν αθλητικά παπούτσια και ένα πουκάμισο που δίνει η εκάστοτε εταιρία. Μετά από λίγους μήνες άλλη εταιρεία. Να φανταστείτε ότι είναι και ένα επάγγελμα που θέλει πιστοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε αυτό στη Χαροκόπου που πάω συνέχεια τους βλέπω να φτιάχνουν τα ράφια πάντως. και να μιλάνε με κανονικούς υπαλλήλους και να λένε "ναι έχει τελειώσει το τάδε, να φέρουμε" έχουν μπει στο κλίμα εντελώς.

 

Πάντως σε όλα τα lidl που έχω πάει έχει τουλάχιστον 2 σεκιουριτάδες. Δε ξέρω αν στην επαρχία είναι πιο χαλαρά αλλά στην Αττική ποτέ δεν έχω πετύχει Lidl χωρίς σεκιουριτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαύροι δε συχνάζουν στα Lidl.

είναι στέκι γύφτων μόνο.  :-D

 

ελπίζω να μη παρεξηγούνται μερικοί. δε λέμε κάτι που δεν ισχύει

 

Eχω δει και μαυρους. Προχτες μαλιστα ενας μαυρος ηταν με μια λευκη και ο ενας αποκαλουσε τον άλλο "αγαπη μου".

 

Δε ξερω γιατι το θεωρεις κακο ή σου κανει εντυπωση  αλλα και οι τσιγγανοι ψωνιζουν απο τα super markets, δεν απαγορευεται...

 

Πάντως σε όλα τα lidl που έχω πάει έχει τουλάχιστον 2 σεκιουριτάδες. Δε ξέρω αν στην επαρχία είναι πιο χαλαρά αλλά στην Αττική ποτέ δεν έχω πετύχει Lidl χωρίς σεκιουριτά.

 

Εχω δει και με πολιτικα, αρα οσοι νομιζουν ότι δεν υπαρχει μην επαναπαυονται, καποιος ισως τους παρακολουθει :)

(σιγουρα παντως όχι για να τους λεει να μην ψαχουλευουν τα πανερια με τα ρουχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω γιατι το θεωρεις κακο ή σου κανει εντυπωση  αλλα και οι τσιγγανοι ψωνιζουν απο τα super markets, δεν απαγορευεται...

 

ναι διότι οι γύφτοι που έχουν στρατοπεδεύσει έξω από κάθε lidl το κάνουν για να ψωνίσουν και όχι για να ζητιανεύσουν.

έχει καταντήσει αηδία αυτό το θέμα.

πάω τα ψώνια μου με το καρότσι στο αυτοκίνητο και έρχονται από πίσω για να πάρουν το καρότσι και το €.

 

προφανώς αυτούς εννοεί ο φίλος και όχι αυτούς που ψωνίζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όλοι εσείς που περιγράφετε ένα νοσηρό περιβάλλον στο lidl συνεχίζετε σύμφωνα με τα γραφόμενα σας να πηγαίνετε.

Απλά νεοελληνική γκρίνια δηλαδή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όλοι εσείς που περιγράφετε ένα νοσηρό περιβάλλον στο lidl συνεχίζετε σύμφωνα με τα γραφόμενα σας να πηγαίνετε.

Απλά νεοελληνική γκρίνια δηλαδή

Τυπικο συνδρομο Στοκχολμης. Εαν επιλεγεις να κανεις κουβεντα ετσι τετοιες απαντησεις θα λαμβανεις.

Το γεγονος οτι ψωνιζουμε και απο αυτο το καταστημα δεν σημαινει οτι τα βλεπουμε ολα τελεια. Απο την στιγμη δε που εχουν και ξεχωριστο νημα τοτε τα οποια στραβα πρεπει να υποθουν εδω.

Γιατι χαλιεσαι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όλοι εσείς που περιγράφετε ένα νοσηρό περιβάλλον στο lidl συνεχίζετε σύμφωνα με τα γραφόμενα σας να πηγαίνετε.

Απλά νεοελληνική γκρίνια δηλαδή

Αμα δεν σας αρεσει, φυγετε ε; :) συνηθησαμε να αγοραζουμε λεϊλατημενες συσκευασιες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι διότι οι γύφτοι που έχουν στρατοπεδεύσει έξω από κάθε lidl το κάνουν για να ψωνίσουν και όχι για να ζητιανεύσουν.

έχει καταντήσει αηδία αυτό το θέμα.

πάω τα ψώνια μου με το καρότσι στο αυτοκίνητο και έρχονται από πίσω για να πάρουν το καρότσι και το €.

 

προφανώς αυτούς εννοεί ο φίλος και όχι αυτούς που ψωνίζουν.

 

βαζε μαρκες απο τη «σπιτικη» ρουλετα που παιζουμε πρωτοχρονια αλλα κανονισε να μη μαθουν τη φατσα σου οι γυφτοι :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...