Προς το περιεχόμενο

Στο πάτο η Ελλάδα στην αναγνώριση ομοφυλοφίλων.


leuko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή εγώ ας πούμε που τα 2 γκομενάκια στο κρεβάτι δεν μου κάνουν κάτι αλλά και οι 2 άντρες κάπως μου έρχονται, σε ποια κατηγορία εμπίπτω;

 

Φοβάμαι πως είναι του υποκριτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 493
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Φοβάμαι πως είναι του υποκριτή.

 

μια απλη ερωτηση εμενα οι ορμονες μου λοκαρουν στο θυληκο οκ? και η ιδεα να

 

δω δυο γυναικες στο ιδιο κρεβατι δεν με χαλαει καθολου. το να δω δυο αντρες

 

μου προκαλει αναγουλα η μαλλον ουτε καν να δω και μονο η ιδεα. ειμαι υποκριτης η απλα αντιδραει ο οργανισμος μου σε

 

κατι που τον απωθει? αυτο ειναι υποκρισια η ψυχοσωματικη αντιδραση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επειδή το έθεσα κάπως μονολεκτικά και απόλυτα πριν:

 

Θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό να γουστάρει κανείς να βλέπει 2 Τσέχες να γλύφονται και να ενοχλείται με το να βλέπει 2 Τσέχους να κάνουν το ίδιο. Το καταλαβαίνω, ταυτίζεται και με τη δική μου αισθητική.

 

Θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό να γουστάρει κανείς το αντίθετο, αν και δεν είναι του γούστου μου. Ως εδώ, θέμα αισθητικής, γούστα, κολοκυθόπιτα, κτλ. όλα καλά.

 

Θεωρώ απαράδεκτο να ΜΗΝ βλέπει κανείς 2 άνδρες να γλύφονται, αλλά να τον ενοχλεί το γεγονός πως το κάνουν. Δεν μπορώ να του απαγορεύσω να αισθάνεται όπως θέλει, απλώς το βρίσκω ηλίθιο, όπως ενδεχομένως ηλίθιο θεωρεί και εκείνος εκ μέρους μου να θέλω να κάνω λιμνοθάλασσα το Ισραήλ. Αλλά και πάλι, θέμα σκεπτικού και αντίληψης, και πάλι όλα καλά.

 

Αυτό που είναι ελεεινό όμως, είναι βάσει της παραπάνω αισθητικής ΚΑΙ ΜΟΝΟ να θέλει κανείς να θέσει όρια σε κάποιο ΠΡΑΚΤΙΚΟ ζητήμα κάποιου που θεωρείται διαφορετικός. Αν αυτός ο κάποιος λοιπόν θέλει να απαγορεύσει τον γάμο μεταξύ 2 γκέη αρρένων αλλά μια χαρά ψήνεται να χαρίζει αβέρτα αντίστοιχα προνόμια σε 2 όμορφες λεσβίες, ε μάγκα μου, έχει 2 μέτρα και 2 σταθμά.

 

Οπότε δεν έχω κανένα πρόβλημα με το να κράζει κανείς τους γκέη, τους εβραίους, τους μαλλιάδες, τους μοντερέητορ ή τις ανύπαντρες μητέρες -έχω πρόβλημα να θέλει να περιορίσει ή να τροποποιήσει την ελευθερία του άλλου βάσει του δικού του γούστου και των δικών του προτιμήσεων.

 

Και ακριβώς επειδή δεν γουστάρω τέτοιο πατρονάρισμα δεν είμαι και υπέρ της υιοθεσίας -προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα ο καθενας μπορει να τη βρισκει οπως θελει αρκει να μην ενοχλει και παρασυρει αλλους

(εγω θεωρω πολυ μεγαλη ανωμαλια και καταντια για εναν "αντρα" να του φορμαρουν το σκληρο αλλοι το θεωρουν ωραιο και νορμαλ, μπραβο τους με τις υγειες τους)

οπως επισις υπαρχουν και ανωμαλιες μεταξυ ετεροφυλοφιλων

απο κει και περα δεν μπορει κανενας κα ξεφτυλιζει θεσμους και νομους και να τους διαμορφωνει αναλογα με την ανωμαλια που τον δερνει

ειπα και πριν αλλα κανεις δεν απαντησε οτι αν αυριο βγουν καμποσοι και πουν οτι θελουν να παντρευονται 3 4 5 ατομα μαζι, θα διαμορφωσουμε παλι αλλους νομους και για αυτους ?

προσφατα μια γυναικα παντρευτηκε τις σταχτες του αντρα της

αλλος ηθελε να παντρευτει ζωο

θα υπαρξει καποια λογικη, καποιο οριο ή θα ισοπεδωθουν τα παντα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβάμαι πως είναι του υποκριτή.

 

Μπορείς να εξηγήσεις γιατί όμως; Οι δύο γυμνές γυναίκες στο κρεββάτι μου κάνει το ίδιο με το να τις έβλεπα ξεχωριστά. Το λεσβιακό δε μου κάνει καμία εντύπωση. Είμαι υποκριτής;

 

Ή επειδή μου έρχεται κάπως η αντίστοιχη σκηνή από άντρες;

 

Λοιπόν, επειδή το έθεσα κάπως μονολεκτικά και απόλυτα πριν:

 

Θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό να γουστάρει κανείς να βλέπει 2 Τσέχες να γλύφονται και να ενοχλείται με το να βλέπει 2 Τσέχους να κάνουν το ίδιο. Το καταλαβαίνω, ταυτίζεται και με τη δική μου αισθητική.

 

Θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό να γουστάρει κανείς το αντίθετο, αν και δεν είναι του γούστου μου. Ως εδώ, θέμα αισθητικής, γούστα, κολοκυθόπιτα, κτλ. όλα καλά.

 

Θεωρώ απαράδεκτο να ΜΗΝ βλέπει κανείς 2 άνδρες να γλύφονται, αλλά να τον ενοχλεί το γεγονός πως το κάνουν. Δεν μπορώ να του απαγορεύσω να αισθάνεται όπως θέλει, απλώς το βρίσκω ηλίθιο, όπως ενδεχομένως ηλίθιο θεωρεί και εκείνος εκ μέρους μου να θέλω να κάνω λιμνοθάλασσα το Ισραήλ. Αλλά και πάλι, θέμα σκεπτικού και αντίληψης, και πάλι όλα καλά.

 

Αυτό που είναι ελεεινό όμως, είναι βάσει της παραπάνω αισθητικής ΚΑΙ ΜΟΝΟ να θέλει κανείς να θέσει όρια σε κάποιο ΠΡΑΚΤΙΚΟ ζητήμα κάποιου που θεωρείται διαφορετικός. Αν αυτός ο κάποιος λοιπόν θέλει να απαγορεύσει τον γάμο μεταξύ 2 γκέη αρρένων αλλά μια χαρά ψήνεται να χαρίζει αβέρτα αντίστοιχα προνόμια σε 2 όμορφες λεσβίες, ε μάγκα μου, έχει 2 μέτρα και 2 σταθμά.

 

Οπότε δεν έχω κανένα πρόβλημα με το να κράζει κανείς τους γκέη, τους εβραίους, τους μαλλιάδες, τους μοντερέητορ ή τις ανύπαντρες μητέρες -έχω πρόβλημα να θέλει να περιορίσει ή να τροποποιήσει την ελευθερία του άλλου βάσει του δικού του γούστου και των δικών του προτιμήσεων.

 

Και ακριβώς επειδή δεν γουστάρω τέτοιο πατρονάρισμα δεν είμαι και υπέρ της υιοθεσίας -προς το παρόν.

 

Και βλέποντας τώρα και όλα τα υπόλοιπα που γράφεις, πότε ακριβώς είπα όλα αυτά που λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να με σχωρνάς, έκανα την αυθαίρετη εικασία πως επειδή θεωρείς αντιαισθητική μια συνεύρεση μεταξύ ανδρών αντιτίθεσαι στο δικαίωμά τους στον γάμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος προοδευτικος χρηστης που απο οτι φαινεται τον πειραξε που αναφερθηκα στις τοσο φυσιολογικες πραξεις του μου εστειλε το παρακατω PM

 

GIA TREXA NA DEIS POS G@#$% I GRIA MANA SOY:-D :-D

κατα αρχην οι μανες ολων μας εκαναν αυτο που λες και συμβαλουν στη διαιώνιση του ειδους

εσυ που συμβαλεις? στον να χαροποιεις μουστακαληδες ή στη διαωνιση της ακρατειας κοπρανων και των ασθενειων?

αν θελεις δικαιωματα και αναγνωριση δεν πρεπει να ντρεπεσαι πρωτα εσυ ο ιδιος/α γι αυτα που κανεις

 

σορυ που το αναφερω εδω αλλα δεν εχει τη δυνατοτητα να δεxεται PM γιατι ειναι καποιος απο εδω μεσα που εχει φτιαξει νεο λογαριασμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο ειναι

αυριο θα το αλλαξω να βαλω εναν με καλωδια παντου

ή με τη μπαρμπι

 

οπως και την υπογραφη μου θα την κανω πιο προοδευτικη να ειναι υπερ της θανατικης ποινης και της στειρωσης των γυφτων

 

Ααααχχχχχχ για άλλη μια φορά επιβαιβεώνομαι.....

αν δεν μπορείς να καταλάβεις τη διαφορά μεταξύ ενός παραδείγματος που δίνει κάποιος (μπας και καταλάβουν κάποιοι όπως εσύ) και μιας άποψης τότε καλά κάνεις και έχεις αυτό το avatar. Το κέρδισες με την αξία σου.

Είμαι σίγουρος ότι οδηγείς και καγκούρι.....

 

Ε όχι και μπάρμπι, είπαμε, εσύ είσαι άντρακλας.... πρόσεχε μην παραπατήσεις στα @@ σου καμια φορά. LOL

Όσο για την υπογραφή μου, είναι απάντηση στην υπογραφή του PATRINOS06

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαναλαμβανω:τουσ παιδεραστεσ,τουσ κτηνοβατεσ και τουσ ανθρωποφαγουσ 2 μερεσ τωρα τουσ φερνω σαν παραδειγματα μειονοτητων.μπορω να φερω δε αλλεσ 1500 ομαδεσ που ειναι μειονοτητεσ και δεν εχουν ισα δικαιωματα με τουσ υπολοιπουσ.

 

επισης υπαρχουν δεκαδες παραδειγματα ατομων που δεχτηκαν να φαγωθουν,οποτε δεν νομιζω οτι αυτο ειναι αξιοποινη πραξη ε? (ρητορικη ερωτηση,δεν πιστευω κατι τετοιο φυσικα)

 

βρε άνθρωπε, εξακολουθεί το κεφάλι σου να μην μπορεί να καταλάβει ότι τα τελείως άκυρα παραδείγματα που δίνεις, ουδεμία σχέση έχουν με αυτό που συζητάμε εδώ.

έχεις βγάλει σχολείο αγόρι μου?

 

πόσες φορές πρέπει να σου το πουν, στο είπανε 100 φορές ότι οι βλακωδίες που αναφέρεις για παραδείγματα δεν μπορούν να συγκριθούν με αυτό που συζητάμε γιατί και οι κτηνοβάτες και οι παιδεραστές και οι ανθρωποφάγοι, καταπατούν δικαιώματα άλλων εκτός από υπάρχοντες νόμους, ενώ οι ομοφιλόφιλοι όχι.

 

κάνε τη χάρη σε όλους και μην ξαναγράψεις τις γνωστές σου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

παρακαλώ να προσέξουμε ιδιαίτερα τις εκφράσεις μας να μην ξεφεύγουν από το μέτρο προκειμένου να προάγουν τη συζήτηση κι όχι την αντιπαράθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν τον στελνετε για μπανιο ?

μηπως παθει καμια ηλεκτροπληξια ε ?

καποιο προβλημα πρεπει να εχει με τα αυτοκινητα παντως

μηπως τον κοβουνε στις εξετασεις συνεχεια ?

οσο για το αυτοκινητο μου το καταλαβες μπραβο ΣΟΥ

lada%20tuning.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL η εξάτμιση είναι σαν τσιγαριλίκι

 

παρακαλώ να προσέξουμε ιδιαίτερα τις εκφράσεις μας να μην ξεφεύγουν από το μέτρο προκειμένου να προάγουν τη συζήτηση κι όχι την αντιπαράθεση.

 

Έχεις δίκιο και ζητάω συγγνώμη. Καμια φορά δεν μπορώ να μην απαντήσω έτσι, έχω χαμηλή ανοχή στη βλακεία. Το παραπετσόκοψες το post μου όμως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχεις δίκιο και ζητάω συγγνώμη. Καμια φορά δεν μπορώ να μην απαντήσω έτσι, έχω χαμηλή ανοχή στη βλακεία. Το παραπετσόκοψες το post μου όμως....

 

Δεν αφαίρεσα τίποτα από την ουσία. Έσβησα δύο-τρεις προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, τίποτε άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητε μου φιλε gtsamour

 

  • να υποθεσω οτι το nickname σου δεν σημαινει gts-amour (δηλαδη ερωτας-αγαπη για gts????)αλλα τι λεω,εσυ δεν εχεις καμμια απολυτως σχεση με καγκουρες και αυτοκινητα,σωστα....

  • εσυ που εισαι πιο μορφωμενος απο μενα (????) και λιιιγο μεγαλυτερος θα επρεπε να ξερεις οτι σε μια συζητηση δεν επιτιθεμεθα στην προσωπικοτητα του συνομιλητη μας αλλα στις αποψεις του.γιατι αυτο ειναι πολιτισμενη συζητηση (αλλα που να ξερεις εσυ απο τετοια-ολοι θυμομαστε τους τροπους σου οταν μιλαγαμε για ΑΕΙ και ΤΕΙ...-εδω σε μαζεψε ευτυχως ο paredwse)

  • σαν μορφωμενος λοιπον περιμενα πιο σοβαρα επιχειρηματα απο μπινελικια που ριχνεις αλλα απ'οτι φαινεται επιχειρηματα σοβαρα δεν εχεις....λυπαμαι... :)

  • "τις γνωστες μου......."εχω το αναφαιρετο δικαιωμα να τις λεω οπου θελω (εφοσον παντα συμφωνουν με τους ορους του insomnia)τοσοι μοδερεϊτορς εδω,κανενας δεν μου εκανε ουτε μια νυξη (εκτος απο μια για το αρχικο μου ποστ)δεν εισαι εσυ υπευθυνος σχετικα με το τι θα λεω και τι οχι...

  • για τις γραμματικες μου γνωσεις καλυτερα να μην μιλησω....(αν ψαξεις παντως μπορεις να βρεις σχετικα ευκολα ποσα απιδια πιανει ο σακος μου)

φιλικα παντα ετσι....μην παρεξηγηθεις και συγχυστεις και κοψεις κανεναν κακομοιρογλου ΤΕΙτζη που ΤΟΛΜΗΣΕΙ να ερθει να τον αξιολογησεις....

 

 

ετσι??

 

ηρεμα ειπαμε.....

 

καλο σου βραδυ

 

ps.α,και την υπογραφη σου στην επιστρεφω οπως ακριβως την γραφεις....προσεχε γιατι αν ψηφιστει κανενας τετοιος νομος σε βλεπω στη σειρα πολυυυυυυυυ πιο μπροστα απο μενα για την ηλεκτρικη καρεκλα,και αυτο ε,χμ,δεν ειναι και η αναμενομενη εξελιξη ε?ε?ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...