Προς το περιεχόμενο

Έκανες πατατιά? Μοιράσου την μαζί μας!


liopyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 712
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε απλά Ελληνικά, κατέστρεψα στην σειρά δύο κάρτες γραφικών μέσα σε μια εβδομάδα. :o

 

Δεν τις έδινες σε μένα ρε μαν να κάνεις επενδυση??:P:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελικά βρήκα σε προσφορά μια sapphire 1gb στα 140, και έτσι πλήρωσα συνολικά για μια 4870 (130+140+28 η ΑΨ)...300euro...T_T

 

Παρηγοριά στον άρρωστο:

Μπορείς να λες στον εαυτό σου μέχρι να το πιστέψει πως την αγόρασες όταν πρωτοβγήκε την 4870 στην κανονική της τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από κανα χρόνο περίπου έπαιζα σαν τρελός Gta(san Andreas) στο pc, ήταν και βράδυ κατα της 10, είχα το πληκτρολόγιο και το ποντίκη στο κρεβάτι και λίγο πιο κάτω ένα σκληρό δίσκο του πατέρα μου(συνδεδeμένω στο Pc) με όλες τις αναμνήσεις του από ταξίδια και άλλα. Ξαφνικά χτυπάει το τηλέφωνο και γω μες την καλή χαρά σηκώνωμε από το κρεβάτι και ξαφνικά ακούω ένα κρακ ...γυρίζω και βλέπω τον σκληρό κάτω ... τέλος πάντων πανικόβλητος πάω να δω αν λειτουργεί αλλά τίποτα μέσα στην βιασύνη μου και στην τρέλα μου παώ να βγάλω την μπρίζα και να τον δοκιμάσω στο laptop μπας και παίξει εκεί και έτσι όπως πήγα να τραβήξω την μπριζα από το πολύμπριζο καταλάθως κλείνω τον διακόπτη του πολυμπρίζου όπου ήταν συνδεδεμένο το pc. Τελικά έκανα διπλή πατάτα γιατι εκτός από τον δίσκο έκαψα και την μητρική από το pc μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oh well, αυτά έχει η ζωή. Χωρίς "πατατιές" δεν γίνεται...:-)

 

Η 4870 έχει φύγει RMA πάντως...μπορεί και να μην το καταλάβουν (harharhar)...:devil:

αν ειναι e-shop μεγεια το crossfire:p

Καηκε η mobo απο ενα shutdown ??? Ρε φιλε τοτε το εγραψες σε λαθος θρεντ...μπες στο ' ο γκαντεμης'

οταν κλεινεις αποτομα το ρευμα απο το πισι δεν ειναι shutdown :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστω...στο χωριο μου εχει απειρες διακοπες ρευματος και δεν εχει καει τιποτα...μονο τα windows παθαινουν καποια κριση αλλα γενικα οκ το hardware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ετοιμάζομαι να πάρω καινούργιο pc και θα τον βάλω ακριβώς στην ίδια θέση για δεν έχω αλλού χώρο ελπίζω όμως να μην έχει την τύχη του παλιού μου υπολογιστή!!!!!! http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1226576&catalog=20&category=69977681 Εσείς που ξέρετε κλύτερα σαν pc κσίζει κατι τέτειο ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...