Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεγαλη αληθεια αυτο!!!!!!

στο 1 μπορουσες να πας στο σημειο που επρεπε απ οπου ηθελες χωρις να νοιαστεις αν χασεις κατι κλπ!

εδω πας,πας,πας

 

 

που ειναι τα δεντρα που ο κορμος γινοταν πριονιδι απ τις σφαιρες;;οι οροφες που γινονταν σανιδες κλπ΄;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποια κάρτα γραφικών έχεις?

 

4870Χ2 με την ομώνυμη Accelero Extreme ψήκτρα της Arctic cooling.Πυρήνες και μνήμες παίζουν 70~72,άλλα τα VRM μάλλον την παλεύουν ακόμα και σε αυτές τις θερμοκρασίες.Μια χαρούλα,ούτε καπνοί,ούτε μυρουδιές καμένου πυριτίου,ούτε artifacts

Γενικότερα όμως στην περίπτωση των aftermarket λύσεων,η ψύξη των vrm δέν είναι το δυνατό τους κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο πρωτο crysis μ αρεσε μεχρι που δοκιμασα πως ειναι χωρις motion blur

ΤΡΟΜΕΡΗ διαφορα,αμα το εχεις ενεργοποιημενο υποτιθεται οτι ειναι πιο ρεαλιστικη η κινηση που κανει,σαν ανθρωπινη δλδ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μπορείς κάλιστα να κάνεις edit στα κλασικά αρχεία και να ορίσεις manually ότι θες εσύ, οδηγίες έχουν δωθεί σε προηγούμενα posts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά βρήκα αυτό. δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα τουλάχιστον αν και για μένα δεν θα έχει νόημα μιας και αναγκαστικά παίζω σε low (ποιο low δεν πάει), πάντως φαίνεται να έχει πολλές επιλογές και ίσος όσοι έχουν καλύτερες κάρτες να μπορούν να δούνε καλύτερα τα αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σύμφωνα με επίσημη ανακοίνωση της Crytek στην επερχόμενη Ε3 του Ιουνίου θα αποκαλυφθεί το project του δεύτερου μέρους του Crysis 2 που συμφωνα πάντα με πληροφορίες που έρχονται μέσα απο την crytek πρόκειται για prequel που θα έχει ως κεντρικό ήρωα τον prophet.Eπίσης ανακοινώθηκε η ακριβής ημερομηνία κυκλοφορίας του πολλυαναμενόμενου patch directX 11 που είναι 15/04/11.

Καλό μήνα σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@heatspreader

αυτη εχω

οταν ειχα μηδενικο airflow στο κουτι ειχα δει στο crysis 1 99 βαθμους στα high settings με motion blur 0(δινει 5-7+ frames!)

Τώρα είσαι καλά, αφού έφτιαξες το Airflow.

 

Θέλω να πω πως δε σου δίνει την ελευθερία κινήσεων που σου έδινε το 1ο.

 

Όσο για το οπτικό αποτέλεσμα, ναι, είναι καλύτερο. Αλλά απέχει πολύ απ'το καταστρεφόμενο περιβάλλον που είχαμε συνηθίσει.

Ναι, δεν σου δίνει τόσο μεγάλη. Έχεις όμως πολλές εναλακτικές παρόλα αυτά.

 

Συμφωνώ και για το καταστρεφόμενο περιβάλλον.

 

 

μεγαλη αληθεια αυτο!!!!!!

στο 1 μπορουσες να πας στο σημειο που επρεπε απ οπου ηθελες χωρις να νοιαστεις αν χασεις κατι κλπ!

εδω πας,πας,πας

 

 

που ειναι τα δεντρα που ο κορμος γινοταν πριονιδι απ τις σφαιρες;;οι οροφες που γινονταν σανιδες κλπ΄;

Προσωπικά ποτέ δεν μου άρεσαν τα παιχνίδια που πήγαινες όπου ήθελες. Πάντα μου άρεσε μία συγκεκριμένη πορεία, γι' αυτό και δεν μου άρεσε το Falout.

Είναι μεγάλο μείον που δεν καταστρέφεται το περιβάλλον.

 

 

4870Χ2 με την ομώνυμη Accelero Extreme ψήκτρα της Arctic cooling.Πυρήνες και μνήμες παίζουν 70~72,άλλα τα VRM μάλλον την παλεύουν ακόμα και σε αυτές τις θερμοκρασίες.Μια χαρούλα,ούτε καπνοί,ούτε μυρουδιές καμένου πυριτίου,ούτε artifacts

Γενικότερα όμως στην περίπτωση των aftermarket λύσεων,η ψύξη των vrm δέν είναι το δυνατό τους κομμάτι.

Καλές θερμοκρασίες έχεις. Αν έχεις καλό Airflow τότε αυτές είναι οι θερμοκρασίες που έχει ορίσει ο κατασκευαστής.

 

 

To motion blur είναι αφάνταστα κουραστικό ..Γιαυτό advanced settings για μένα, όπου όλα είναι focused και φαίνονται καλύτερα οι λεπτομέρειες!

Το motion blur ή το αγαπάς ή το μισείς.

Διαλέγω το πρώτο. :)

 

Πάντως έχει πολύ πανικό...

 

Υ.Γ.: Μεγάλο μειονέκτημα είναι ο τρόπος που κουνιούνται τα στόματα όταν μιλάνε! Τελείως ψεύτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...