Προς το περιεχόμενο

κανένα νέο για Q9450 ?


rem451

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

To 1004 για την Maximus δεν υπάρχει ακόμα στο site της Asus, μπορείτε να το κατεβάσετε απο εδώ

 

Επίσης μπορείτε να την κάνετε Rampage πολύ εύκολα (που φαίνεται να πηγαίνει καλύτερα). Κάντε ένα search στο XS για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 1004 για την Maximus δεν υπάρχει ακόμα στο site της Asus, μπορείτε να το κατεβάσετε απο εδώ

 

Επίσης μπορείτε να την κάνετε Rampage πολύ εύκολα (που φαίνεται να πηγαίνει καλύτερα). Κάντε ένα search στο XS για αυτό.

 

αδε δωσε ρευμα στο nb να μας πεις ποσο fsb πιανει η cpu να δουμε τι θα γινει... :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδε δωσε ρευμα στο nb να μας πεις ποσο fsb πιανει η cpu να δουμε τι θα γινει... :eek:

Θα φάει τα ρεύματα της χαλαρά! το θέμα είναι πότε θα προλάβω λόγο δουλειάς!!

Με βλέπω για ΣΚ να παίζω όπως θέλω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φάει τα ρεύματα της χαλαρά! το θέμα είναι πότε θα προλάβω λόγο δουλειάς!!

Με βλέπω για ΣΚ να παίζω όπως θέλω!

Βιαστηκες και εσυ να τον παρεις...

LOL LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα περασα απο Θεσσαλονικη/κεντρο Πλαισιο κ Q9450 τελος του μηνα μου ειπανε????

 

δηλ.που πρεπει να παρω τηλ. για παραγγελια?

 

καπου στα 290-299 νομιζω ειναι η τιμη που θα επικρατησει απο τα μεγαλα καταστηματα.

 

το multirama γιατι δινει 1 χρονο εγγυηση στον 9450?οπως κ σε ολους τους Intel?

3 χρονια δεν ειναι το κανονικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τελικά το Maximus Formula είναι συμβατό με τον Q9450 ?? Το bios 1004 δεν το βρίσκω πουθενά!!!! Με το 907 δεν παίζει ??

 

Στο site της ASUS λέει πως υποστηρίζει Quad με τεχνολογία 45nm...

 

Boηθείστε λίγο ρε παιδιά... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τελικά το Maximus Formula είναι συμβατό με τον Q9450 ?? Το bios 1004 δεν το βρίσκω πουθενά!!!! Με το 907 δεν παίζει ??

 

Στο site της ASUS λέει πως υποστηρίζει Quad με τεχνολογία 45nm...

 

Boηθείστε λίγο ρε παιδιά... :-)

Δε δοκιμασες το update Μadsurfer πιο πανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φάει τα ρεύματα της χαλαρά! το θέμα είναι πότε θα προλάβω λόγο δουλειάς!!

Με βλέπω για ΣΚ να παίζω όπως θέλω!

 

μην τον τσακίσεις θα φάει degrade και θα κλαίω μετά τα 3 κατοστάρικα γιατί δεν θα περνάει rma....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια η cpu πανω απο 1.35v δεν θελει οσο μπανανα να ειναι. Παιξε με τα gtl, nb κτλπ voltages του mobo γιατι εισαι fsb limited γιατι σαν chipaki εχει δυνατοτητες να παιζει 4.2-4.4 ανετα αλλα λογο του x8 θα εισαι στην καλυτερη καπου 3.6-3.8. Εγω προσωπικά περιμενω να ποσταρει το fsb και λεω απο μεσα μου εχε γουστο να ποσταρει κανα 490ρι και να μείνουμε @!#$!@^.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Strategos πάνω από 1.35 δεν θέλει για να μην πάθει degrade τα gtl και το pll V είναι αυτά που σκοτώνουν το cpu... οπότε τα ρεύματα είναι λίγο μπέρδεμα η ιστορία ;)

 

όσο για fsb μην περιμένεις πολλά με την formula που έχει μετά τα 450 θέλει πολύ ψάξιμο άσε που έχει πολλές πιθανότητες να πάθει degrade πολύ πιο πριν γιατί τα bios της asus δίνουν λάθος Pll Voltage...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...