Προς το περιεχόμενο

κανένα νέο για Q9450 ?


rem451

Προτεινόμενες αναρτήσεις

MadSurfer τον αγόρασες ??? Απο πού ???? ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣ !!!!

Σήμερα το πρωί! Ακόμα δεν έχω προλάβει να τον βάλω επάνω επειδή πριν μόλις πριν από λίγο επέστρεψα από δουλειά.

 

Για όσους τυχόν ενδιαφέρονται η αγορά έγινε από Msystems και η τιμή ήταν 291,55?.

Πάντως είναι η πιο γρήγορη on-line παραγγελία που έχω κάνει. Κατά τις 9:30 σήμερα το πρωί έκανα την παραγγελία και στις 12 παρά τον είχαν πάει σπίτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Περιμένουμε με μεγάλη αγωνία τις πρώτες εντυπώσεις!

 

Και πολύ καλή τιμή. 30 ευρώ λιγότερα από Πλαίσιο, αλλά δυστυχώς φοβάμαι να τον εγκαταστήσω μόνη μου άρα θα τα δώσω αυτά τα παραπάνω χρήματα.

@ultraxmode Σε ένα άλλο φορουμ διάβασα οτι αύριο θα είναι διαθέσιμος στα Multirama xtreme. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε με μεγάλη αγωνία τις πρώτες εντυπώσεις!

 

Και πολύ καλή τιμή. 30 ευρώ λιγότερα από Πλαίσιο, αλλά δυστυχώς φοβάμαι να τον εγκαταστήσω μόνη μου άρα θα τα δώσω αυτά τα παραπάνω χρήματα.

@ultraxmode Σε ένα άλλο φορουμ διάβασα οτι αύριο θα είναι διαθέσιμος στα Multirama xtreme. ;)

Πεφτεις και μακρια να σου διναμε ενα χερακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά η Maximus Formula με το 907 bios δεν τον γουστάρει και ενώ τον βλέπει σαν Q9450 μετά βγάζει Unknown CPU και πρέπει να πατήσεις F1.

 

Με το 1004 bios όλα είναι μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά η Maximus Formula με το 907 bios δεν τον γουστάρει και ενώ τον βλέπει σαν Q9450 μετά βγάζει Unknown CPU και πρέπει να πατήσεις F1.

 

Με το 1004 bios όλα είναι μια χαρά![/Quote]

ποσο fsb πιάνει και τι batch ειναι.

 

Παντως αν δω αυτες τις τιμες απο πλαισιο και απο eshop 30 ευρω κατω σε ολα θα προτιμισω το eshop και ας παρω το ρισκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...