Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kuzko σα ριζογαλο ειναι !

πωωωω ρε φιλε ,  και μ αρεσει πολυ και εχω να φαω και κατι αιωνες !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πωπω αυτο το θεμα με τα παγωμενα το πρωι το χω κ εγω... Μεγαλη μαλακια!!!

 

Λοιπον επειδη με το διαβασμα θελω να τρωω πηγα και πηρα κρανμπερις που μου χαν τελειωσει.. Αφου θελω να μασουλαω ας μην ειναι μπουρδες τουλαχιστον!

 

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι... Σε ποια φαση της μερας ειναι καλυτερο να τα τρωμε ή δε παιζει ρολο;; Αν πχ βαλω στο πρωινο μαζι με γαλα βρωμη δημητριακα και μπανανα ειναι του ματς;

Πριν τη προπονηση δινουν καθολου ενεργεια ή μπουρδες;;;

 

Επισης.... Σχετιζονται αραγε καπως με την απορροφηση της πρωτεινης; Αν φαω στο gym μετα το σκουπ μου, θα επιβραδυνουν τη διαδικασια... ; :/

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Μαργαρίτα, έχω διαβάσει ότι τα βατόμουρα (βασικά, οτιδήποτε σε ~berry) βοηθάνε πολύ μετά την προπόνηση, στην αποκατάσταση των μυών. Εάν μπορείς να τα συνδυάσεις και μια χούφτα αμύγδαλα, ακόμα καλύτερα.

 

Για πρωινό τα χρησιμοποιώ σπάνια και όταν το κάνω τα βάζω σε μπολ με βρώμη ή/και δημητριακά.

 

Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω για να σε βοηθήσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γαμημενοι αγγλοι που τα στελνουν ολα στην ωρα τους!! καταβαθος ηλπιζα να μην ερθουν τα παπουτσια εγκαιρα για να εχω μια δικαιολογια να μην παω στον αγωνα την κυριακη και μολις μου τα εφεραν!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να στειλεις κανα mail στη μιζουνο να σου δωσουν καμια club member καρτα! :P

 

Μηπως εχεις δοκιμασει καθολου τα speedcross της salomon??? θα παλευονταν σε φαση γυμναστηριο-βολτα ? (εκτος απο βουνο που γι αυτο ειναι). Απο περυσι τα κοιταω τα ατοιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

για ποιο λογο τα κοιτας αφου δεν τρεχεις βουνο? αυτο το πραγμα δεν το καταλαβα ποτε!

να κοιταει καποιος κατι το οποιο δεν του ειναι χρησιμο απλα επειδη ειναι ωραιο! 

σταματα να τα κοιτας δεν σου χρειαζονται και ακομη και τρεξιμο στο βουνο να αρχισεις παλι αχρηστα θα σου ειναι! :)

 

κανα παπυτσι να μου στειλει ! 3 ζευγαρια εχω παρει ολα και ολα δεν με λες και το καλυτερο πελατη.

αλλα απο τη στιγμη που τα ξερω με βολευουν ειναι καλα και φτηνα γιατι να μην τα παρω? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα καλα κανεις αφου σε βολευουνε! Ο,τι καλυτερο ειναι αυτο, γλιτωνεις και τα πολλα ψαξιματα!

 

Μπαστα... Γιατι να ταν αχρηστα στο βουνο;

 

Επισης εχω μια απορια... Καποια μοντελα ειναι με gore tex & αλλα λενε clima shield... Τι διαφορα εχει αυτο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γιατι στο επιπεδο που ειμαστε τετοια παπουτσια ειναι αχρηστα! ειναι σαν να αγοραζεις φεραρι για να πηγαινες στο σουπερ μαρκετ και για δουλειες στο κεντρο!

 

το πρωτο σημαινει οτι ειναι αδιαβροχα το δευτερο απο οτι διαβασα οτι αναπνεουν και στεγνωουν γρηγορα στην περιοχη του ποδιου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εχουν βγει αδιαβροχα ipod?

 

εχω ενα mp3 της σονυ αδιαβροχο (για πισινα σιγουρα για θαλασσα δεν εχω ιδεα)

δεν το εχω χρησιμοποιηση στο νερο αλλα απο σχόλια που διαβαζα λεγανε οτι μπαινει νερο αναμεσα απο το αυτι και το ακουστηκο και ειναι ενοχλητικο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι υπάρχουν αδιάβροχα players και τα πουλάνε και για κολύμπι+μουσική.

Αλλά κι εγώ αυτό σκέφτηκα ότι αν είναι με τα συνηθισμένα earbuds θα μπαίνει λογικά νερό και δεν θα είναι και πολύ βολικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο ...

 

Περασα μια βολτα απο το bb.gr και ειδα οτι σουλατσαρετε  πολλοι απ εσας εκει !!!!

γι αυτο εχετε αραιωσει εδω λαμογια ε  ?

το λεπον ..

αν δω να αραιωνουν και οι φωτης - νικος - αλεξ - μπος - σπεκτ  και κανα δυο ακομη σας χαιρετω !

η αποφαση ειναι οριστικη - αμετακλητη και δεν εφεσιβάλλεται :)

 

ευχαριστω !

 

υγ

παπαριες λενε οι περισσοτεροι και καλα τουμπανιασμενοι εκει (οχι ολοι)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μαους εμενα σιγουρα δεν προκειτε να με δεις εκει :P

πιστευω οτι ειμαι αντιεθετος με ολους εκει μεσα! με φανταζομαι να συζηταω με αυτους για χορτοφαγια και να γελαω!! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παπαριες λενε οι περισσοτεροι και καλα τουμπανιασμενοι εκει (οχι ολοι)

Η ΠΑΠΑΤΖΑ παει συννεφο λεμε!!! Απορω... Θεωρουν οτι τους πιστευουν;;;; Γιατι αν καποιος πιστευει τα τερατωδη που γραφονται κατα διαστηματα θα χει κ ο ιδιος βλαβη, δε μπορει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...