Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ρχεται να ξεράσω Λίβε, απλώς το σώμα λέει no more. Κι αν επιμείνω, ναι, θα μου βγει σε στομαχόπονο-διάρροια.

 

Το καλό είναι πώς όλες οι μελέτες δείχνουν ότι η χαμηλή σε θερμίδες διατροφή είναι βασικό συστατικό μακροζωίας. Οπότε, καλό θα μου κάνει  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δ ξερω γιαννη δηλαδη δεν νιωθεις χορτατος απλα νιωθεις οτι δεν μπορεις να.φας αλλο...

 

 

Μηπως το στομαχι σου εκλεισε;;

 

Σιγα σιγα αν τα αυξανεις το σωμα θα προσαρμοστει νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Come back :)
λιγο το μπανακι , λιγο η ξενερα , εκοψα ! σας διαβαζα ομως που κ που !
ααα γιαννη πες στον τουμπανιασμενο τον γυμναστη που σου ειπε  οτι τα αναβολικα οχι μονο δεν κανουν κακο αλλα κανουν και καλο κι ολας , πες του  να τα κοψει γρηγορα  γιατι την μεγαλυτερη ζημια την κανουν στον εγκεφαλο και εκεινου του τον εχουν καψει τελειος !!! επισης αν ειναι γυμναστης και τα λεει αυτα τοτε ειναι και επικίνδυνος ..

υγ. Respect σε φωτη και αλεξ που ρωτησαν που να βρισκομαι !

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υγ. Respect σε φωτη και αλεξ που ρωτησαν που να βρισκομαι !

 

Κι άλλοι αναρωτηθήκαμε! :-Ρ   http://www.insomnia.gr/topic/538800-τζοκερ-65-εκατομυρια-κι-αν-σου-κατσει/?p=53579328

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ος συνολικα - 5ος ελληνας !  RIGAS KOSTAS 2:36:11

http://216.139.249.136/results2014/results.asp?p=1091&s=0&a=0&e=0&l=2

αρρωστος με δεκατα ολη την βδομαδα δε κατεβηκε κατω απο το 2.30 που ειχε στοχο αλλα καλα πηγε παλι , δε παιρνει χαμπαρι !

 

 https://www.youtube.com/watch?v=Gjz5yKcLzrU&feature=youtu.be

 

TriLoBiTe respect και σε εσας :)

ξεχασα , σορρυ και στο παλικαρι που περιμενε σε πμ το προγραμματακι για τα χερια ! φιλε ησουν ατυχος δε φταιω εγω σορρυ ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχαχαχα να σαι καλα φιλος ! μπααα κανεναν δεν εδειρα ανωμαλαρες ειπα μονο οσους κακοποιουν αδεσποτα στο αλλο νημα  -ξερεις εσυ -

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίσκους για dumbell έχει στα jumbo ή να παραγγείλω από νετ?Έχω ξεμείνει με τα 10κιλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαους μην μασας...

 

Εκανα ενα μιλκ σεικ αλλα εδω και ενα τεταρτο προσπαθω να το πιω..

 

Αυτο το ακτινιδιο τι το θελα ....

 

 

 

Λιγο εμεινε το αφησα...

 

Μαλλον με πειραζει το ακτινιδιο, νιωθω ενα μουδιασμα στο ουρανισκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Come back :)

λιγο το μπανακι , λιγο η ξενερα , εκοψα ! σας διαβαζα ομως που κ που !

ααα γιαννη πες στον τουμπανιασμενο τον γυμναστη που σου ειπε  οτι τα αναβολικα οχι μονο δεν κανουν κακο αλλα κανουν και καλο κι ολας , πες του  να τα κοψει γρηγορα  γιατι την μεγαλυτερη ζημια την κανουν στον εγκεφαλο και εκεινου του τον εχουν καψει τελειος !!! επισης αν ειναι γυμναστης και τα λεει αυτα τοτε ειναι και επικίνδυνος ..υγ. Respect σε φωτη και αλεξ που ρωτησαν που να βρισκομαι !

Welcome back,

 

Χρειαζονται τα δειαλλειματα ξελαμπικαρει ο εγγεφαλος!

Μου ρχεται να ξεράσω Λίβε, απλώς το σώμα λέει no more. Κι αν επιμείνω, ναι, θα μου βγει σε στομαχόπονο-διάρροια.

 

Το καλό είναι πώς όλες οι μελέτες δείχνουν ότι η χαμηλή σε θερμίδες διατροφή είναι βασικό συστατικό μακροζωίας. Οπότε, καλό θα μου κάνει  :-D

Η γυμναστικη δεν ειναι μονο τα κιλα, παρτο αργα και οπου σε παει, δεν χρειαζεται πιεση σε βαθμο αναγουλας. Εγω οπως ειπα απλα πινοντας ποτηρια κρυο γαλα με κακαο μπορω να βαλω ενα πεντακιλο, ουτε καν να ασχοληθω με στερεα τροφη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...