Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι κάτι έχω παρατηρήσει (  :ph34r:  B)  B) )

Αλλά αυτές οι του γυμναστηρίου σου βγάζουν κάτι το δυναμικό ρε παιδί μου , κάτι που φοβάσαι ανα πάσα στιγμή να σου πουλήσει τσαμπουκά ή να σε παρεξηγήσει οτι την παίρνεις μάτι .

 

 

 

 

 

ευτυχώς υπάρχουν καθρέφτες και κοιτάω μέσω αντανάκλασης

B)  B)  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

ναι καλα πες μου μια/εναν σοβαρη/ο που ασχολειται με τη γυμναστικη που δεν χαιρεται οταν καποιος αλλος τους παιρνει ματι.

εμένα, με ενοχλεί, όλους τους κοιτάω καχύποπτα, βγαίνει η αντικοινωνικίλα από μέσα μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχικα αν κανεις σε γυμναστηριο και υπαρχει γυναικα που κανει σκουοτ προσεξε τον κωλο της για να δεις την "τεχνικη"

Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου συνέβη κάτι ψιλοπερίεργο. Μόλις μίλησα σε έναν φίλο μου και του είπα πως θα αργήσω να πάω στο χωριό λόγω gym (ώστε να κάνω όσο το δυνατόν περισσότερα μέχρι να ανέβω) και με μισό μάτι με κοίταζε. Πραγματικά με εκνεύρισε η στάση του καθώς δεν μπορεί (προφανώς αφού δεν ασχολείται) πόσο σημαντικό είναι για μένα. Σε φάση αφήνεις του φίλους σου για το gym κλπ να μου λέει.

Εγώ θα κάνω αυτό που θεωρώ σωστό κι ας είναι και λάθος για τους άλλους. Ικανοποιημένοι όλοι δεν γίνεται να είναι σε τίποτα. Σας έχει τύχει παρόμοια κατάσταση, κι αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;

 

 

bosei Δοκίμασα αυτό με τις πιέσεις στήθους που λέγαμε πριν κάτι μέρες και βγήκαν πολύ πιο ομαλά οι επαναλήψεις. Ξεκίνησα με μπάρα, στην συνέχεια +10,+20,+40 κιλά κι όλα κομπλέ. Έτσι θα το πάω απο εδώ και πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου συνέβη κάτι ψιλοπερίεργο. Μόλις μίλησα σε έναν φίλο μου και του είπα πως θα αργήσω να πάω στο χωριό λόγω gym (ώστε να κάνω όσο το δυνατόν περισσότερα μέχρι να ανέβω) και με μισό μάτι με κοίταζε. Πραγματικά με εκνεύρισε η στάση του καθώς δεν μπορεί (προφανώς αφού δεν ασχολείται) πόσο σημαντικό είναι για μένα. Σε φάση αφήνεις του φίλους σου για το gym κλπ να μου λέει.

Εγώ θα κάνω αυτό που θεωρώ σωστό κι ας είναι και λάθος για τους άλλους. Ικανοποιημένοι όλοι δεν γίνεται να είναι σε τίποτα. Σας έχει τύχει παρόμοια κατάσταση, κι αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;

 

well δεν εχει και αδικο μιας και απο οτι καταλαβα τους βλεπεις μια φορα στο τοσο.

also, το εχω παθει και εγω απειρες φορες αλλα δεν αγχωνομαι μιας και δεν ανηκω σε αυτη την κατηγορια ανθρωπων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@aekoriginal

 

οταν σου λενεε κατι τετοιες παπαριες θα τους απαντας: γιατι δεν ερχεσαι εσυ μαζι μου γυμναστηριο ? εχεις σκεφτει οτι εσυ με αφηνεις μονο μου και οχι εγω εσενα?

 

ε καπου εκει δεν ξερουν τι να πουν ή αρχιζουν τις πιπες!

 

εγω προσωπικα δεν δινω σημασια τι λενε οι αλλοι. οσοι αξιζουν να ναι παρεα με δεχονται οπως ειμαι..

 

Σκεψου οτι εγω δεν πινω αλκοολ,δεν τρωω κρεας κτλ και παρολαυτα κανεις δεν εχει θεμα και ποτε δεν μου λενε πιες ρε μαλακα,μην εισαι ξενερωτος κτλ! Με λιγα λογια! αλλαξε φιλους! Κανε φιλους που γουσταρουν αυτο που γουσταρεις και συ και θα εισαι καλυτερα απο ολες τις αποψεις!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν μπορεις να κανεις και προπονηση και να δεις την παρεα?

 

εγω κανω 1002 πραγμτα!! ορεξη να χεις και τα προλαβαινεις ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλα απο τετοια ενα σωρο! Πλεον οι δικοι μου το χουν χωνεψει, στις αρχες ακουγα διαφορα. Θυμαμαι ενας φιλος μου το καλοκαιρι που μου λεγε οτι το Σεπτεμβρη θα τα παρατησω. Τωρα βεβαια δε μιλαει :P

 

Εχεις ν ακουσεις πολλα!!! Κι εγω πολλες φορες προτιμω να παω τζιμ απ το να βγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλα απο τετοια ενα σωρο! Πλεον οι δικοι μου το χουν χωνεψει, στις αρχες ακουγα διαφορα. Θυμαμαι ενας φιλος μου το καλοκαιρι που μου λεγε οτι το Σεπτεμβρη θα τα παρατησω. Τωρα βεβαια δε μιλαει :P

 

Εχεις ν ακουσεις πολλα!!! Κι εγω πολλες φορες προτιμω να παω τζιμ απ το να βγω.

Αυτά λέει κι ο δικός μου φίλος. Οτι και καλά απο ένα σημείο και μετά θα το σταματήσω γιατί η πρόοδος μου θα είναι πολυ μικρή και θα ξενερώσω.. Δεν καταλαβαίνουν οτι πρώτα απ'όλα το κάνω γιατί μου αρέσει.

 

εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν μπορεις να κανεις και προπονηση και να δεις την παρεα?

 

εγω κανω 1002 πραγμτα!! ορεξη να χεις και τα προλαβαινεις ολα

Σπουδάζω κι έχω εδώ που είμαι τώρα το gym. Βέβαια θα το προσπαθήσω με bodyweight κι ένα βαράκι που έχω κι εκεί όπως με βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι ηταν σιγουρος ο δικος μου...οτι σιγα που θα συνεχισω , οτι θα βαρεθω κλπ. Τωρα πια ολοι εχουν καταλαβει οτι το κολλησα το μικροβιο κι ο,τι και να λενε δε μ αγγιζει. Εχω στοχους πολλους να φτασω, εχω ονειρα και σχεδια που δε σκοπευω να εγκαταλειψω.

Μη δινεις καμια σημασια!!!

 

Μπορεις να κανεις πολλες ασκησουλες ισα ισα για να διατηρηθεις. Τρεξιμο, κοιλιακους, ραχιαιους, καμψεις, βυθισεις για τρικεφαλους πχ σε παγκακι ή σε καρεκλα κλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...