Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

τα τρικιλα ειναι κοψιδια και για μουσκεμα χρησιμοποιεις το μπουκαλι με το νερο που εχεις!@ :P

τι να σε κανω εσενα που οταν ησουν εδω ησουν με ζελατινες ,αλλιως θα σου ελεγα εγω :)

3 κιλά δε ζυγίζει μια μακαρονάδα με τυρί  ρε. Θα μας βάλεις να προπονούμαστε με μακαρονάδες?

Ντακον 3 κιλα επι 5 λεπτα συνεχομενα nostop θα τα πεταξεις κατω τα τρικιλακια κι θα φυγεις τρεχοντας ¨P

στο τελος θα νομιζεις οτι σηκωνεις 20κιλα

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και fit και έγκυος και γέννησε υγιέστατο μωρό 
που να είναι τώρα οι βουβάλες που την κράζανε ?
πως θα έχουν δικαιολογία να μένουν ξάπλα σε ενα κρεβάτι κ ένα καναπέ και να χλαπακιάζουν σαβούρες λες και δεν υπάρχει αύριο με την δικαιολογία της εγκυμοσύνης , του "μου μύρισε" και του "πήρα κιλά λόγο εγκυμοσύνης?  (που στην ουσία ειναι έδεσα το γάιδαρο μου θα με υποστεί i dont care). :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τόσο απλό Νίκο. Αυτή είχε δίπλα της στρατό απο διαιτολογους, γιατρούς, γυμναστές, κτλ που δεν μπορεί να τα έχει η μέση γυναίκα. Προσωπικά δε με νοιάζει ποσα κιλά θα βάλει η γυναίκα στην εγκυμοσύνη, αρκεί να τα χάσει το επόμενο εξάμηνο και να επιστρέψει στο κορμί που είχε πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με κατάλαβες , δεν ειναι θέμα ομορφιάς, αν είναι δυνατών να βάζαμε το θέμα της ομορφιάς πριν απο την υγεία της ίδιας και του μωρού , ειναι θέμα υγείας , το "ανοίγω το στόμα και τρώω το καταπέτασμα" και "αράζω στον καναπέ 9 μήνες λες και είχα ατύχημα με νταλίκα" δεν ειναι υγιής τρόπος , είναι ο τρόπος που μάθανε απο τις μανάδες τους. 
Οι γιατροί συνιστούν άσκηση (δεν ειπαμε να κάνει squat) και σωστή υγιεινή διατροφή , κάτι που καμία έγκυος δεν δέχεται και προτιμάει να τη δει πασας. Δεν ειναι η πρώτη που είδα απλα΄ηταν γνωστή , είχα φίλη φίλου στην ίδια φάση με αυτή. (όχι μοντέλα , fit και fit στην εγκυμοσύνη) 
Η ακινησία και η σαβουροφαγία κατα την εγκυμοσύνη ευθύνονται για πολλά προβλήματα υγείας των μωρών τους και η συγκεκριμένη δεν είχε στρατιές διαιτολόγους και γιατρούς αλλα και να είχε δεν χρειάζεται να έχει γιατι αυτό που έκανε ηταν απολύτως υγιές

το οτι δεν έχουν την δύναμη και την θέληση να το κάνουν επειδή δεν το έκαναν και πριν την εγκυμοσύνη είναι δικό τους θέμα και δεν αφορά ούτε εμένα ούτε κανέναν αλλα αυτό δεν τους δίνει το δικαίωμα να κράζουν. Βέβαια τώρα ξαφνικά το ράψανε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να βάλουμε εσάς να γεννάται...να απολαύσουμε το θέαμα, που με έναν πυρετό νομίζεται πως έρχεται η συντέλεια και η αυτοκαταστροφή σας 

δεν εισαστε υποχρεωμενες εσεις το διαλεγετε που βαραει το βιολογικο σας ρολοι και θελετε να γινετε μανες.

επισης οτι μια ειναι εγγυος δεν σημαινει οτι τρωει για δυο και δεν ξερω τι αλλα bullsh... λενε.ειναι αυτο που ελεγες και εσυ καποτε οτι ραψτε στομα.οποτε ισχυει το τρωω σαν βουβαλι γιατι εδεσα το γαιδαρο και εγινα μανα και μπορω να κανω οτι θελω.υπαρχουν κοπελες γυναικες που γεννησαν και μετα απο 2-3 μηνες δεν εχεις καταλαβει οτι γεννησαν καν.αλλα ξερουμε δεν φταιει οτι τρωνε αλλα φταιει η ελληνικη κουζινα οι λιγουρες και παει λεγοντας.

γιατι εχει επικρατησει μια νοοτροπια οτι  ο μεγαλυτερος πονος ειναι η εγκυμοσυνη? εν τω μεταξυ κυκλοφορουν αυτα τα ακυρα ηλιθια χαζα videakia που λενε προκαλεσαμε σε αντρα τον πονο μιας εγκυμοσυνης και μπλα μπλα μπλα μπλα.το πιο ηλιθιο πειραμα αφου η χαρα οτι θα κανεις παιδι μαζι με αλλα πραγματα που δεν θελω να τα αναφερω κανουν τον πονο πιο ελαφρυ.ολα ειναι αναλογα τις διαθεσης.

γ.οι μισες κανουν καισαρικη πλεον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τελευταία έχει πέσει πολλή δουλειά και δεν έχω όρεξη για προπόνηση καθόλου. Τις προηγούμενες δυο βδομάδες τρείς προπονήσεις έκανα κάκιστες με μια εξαίρεση. Κατάφερα να σηκώσω 180 κιλά για μια επανάληψη. Δεν το περιμενα για να είμαι ειλικρινής γιατί απλά τα μέγιστα κιλά που έκανα στις προπονήσεις ήταν 140 κιλά για πέντε επαναλήψεις. Πιστεύω ότι τα 200 κιλά θα τα έχω τέλος του χρόνου που σημαίνει ότι θα ξεπεράσω το φράγμα του 2xBW. Αυτααα. Φυσικά ακουλουθεί βιντεάκι

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να βάλουμε εσάς να γεννάται...να απολαύσουμε το θέαμα, που με έναν πυρετό νομίζεται πως έρχεται η συντέλεια και η αυτοκαταστροφή σας 

εγώ με 39 πυρετό κάνω 110kg squat όσες βγαίνουν , δεν ξέρω σε τι άντρες αναφέρεσαι 

αχχαχαχα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mωρακια γυρισα! στα @@ σας ?

Μεγάλη μπόμπα τα παρακάτω νέα

 

Ξεκίνησα από περιέργεια crossfit. Θα δούμε μετά από 1-2 μήνες 

 

2 πράγματα μόνο. 

 

Αν χαλάει η τεχνική από την κούραση καλύτερα να παίρνει κανείς 2 ανάσες και ότι βγάλει (από ένα σημείο και μετά βλέπεις από μισές μέχρι τέρατα επαναλήψεις)

Θα την γλιτώσουν οι ώμοι μου? Ψηφίστε τώρα.

 

Αν επιβιώσω , προσβλέπω σε καλύτερη φυσικη κατάσταση και mobility

Ουτε να λειψουμε δεν μπορουμε και ηρθε η συντελεια του κοσμου.Dakon  προδοτη φλωρεψες και εσυ ...Θα το πληρωσεις !

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με 39 πυρετό κάνω 110kg squat όσες βγαίνουν , δεν ξέρω σε τι άντρες αναφέρεσαι 

αχχαχαχα

εσύ λατρεία είσαι η εξαίρεση του κανόνα :D

Εγω παντως με 38 πυρετο ειμαι κρεβατι.Μερικοι δεν τους πολυπιανει,εμενα λιγο πυρετο να ανεβασω ,δεν μπορω να σηκωθω.

φτου σου 

Mωρακια γυρισα! στα @@ σας ?

 

βρε καλώς την αδυναμία !!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...